Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće oko i ispred kuće.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće oko i ispred kuće.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5556575859 226>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 20:31
smile99
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 20:49
Wink  Nešto sviježe mirisno i lijepo bar meni...

.
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 20:52
Wink  I nekoliko mojih ljepotica...
.

** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 20:54
Wink   I još maloooooooooo...
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 20:55
ljepi su oleanderi i ja ih obozavam
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 21:33
ma sve je lijepo i šareno smile141
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 21:48
Originalno poslano od člana toni toni napisao:

ljepi su oleanderi i ja ih obozavam


........... Pa ja baš inisam bila neki ljubitelj olijandera ali kad sam vidjela kako u moje zaove budu lijepi sebi sam odma od nje uzela tri ali već velika---dok druga ima hrpu njih okolo kuće negdje sad ima 15 komada. I presretna sam što ih imam-i još imam želju na crveni -taj sam samo vidjela na moru da imaTongueTongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 22:14
Aranžman od šumskog voća je taaaako mljaccccccc, a cvijeće prekrasno..... upravo to i je užitak da uvijek nešto cvjeta.
Kakvu to ružu puzačicu spominješ? Daj ju poslikaj molim te, zanima me njen cvijet.
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 09:22
oleanderi krasni, a vidim da i ti pikiraš crveni - i meni je on na piku !!!!! 
a zanima i mene boja ruže penjačice ......
 
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 10:02

Ruže su prave ljepotice ,a miris oleandera osjeti i preko ekrana...stvarno ih obožavam!

Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 10:43
Originalno poslano od člana bromelija bromelija napisao:

ma sve je lijepo i šareno smile141

------------------Još kad dođe tvoja kleoma na moju reportoar onda će sve da zasijeniTongueTongueTongueTongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 11:19
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Aranžman od šumskog voća je taaaako mljaccccccc, a cvijeće prekrasno..... upravo to i je užitak da uvijek nešto cvjeta.
Kakvu to ružu puzačicu spominješ? Daj ju poslikaj molim te, zanima me njen cvijet.



------------Hajde kat.rea-pakuj se i dolazi meni nemora biti samo ovo šumsko voće -biće svega WinkWink. Ruža mi je sa sitnim cvijetom -mali gusti rozi --male listiće ima . Ove godine mi nije cvijetala svu sam je raščupala mislila sam je uništiti ali ona se pomladila i ostavila sam joj taj da raste , Ako hoćeš mogu ti je tako zelenu pokazati-ali ja nju pletem u žicu ---pa bude preko tri metra dužine . E sad ne znam jeli ona može ići dalje jer sam je ošišala ali ako želiš da imaš je ne brini samo javi ja idem nama čupati reznice da se zakorijeni jer može uvijek pustati žiliceWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 16:53
smile64
Originalno poslano od člana Željka23 Željka23 napisao:

---Hvala ŽeljkiceWinkWink

Ruže su prave ljepotice ,a miris oleandera osjeti i preko ekrana...stvarno ih obožavam!

** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 16:55
Originalno poslano od člana toni toni napisao:

ljepi su oleanderi i ja ih obozavam
WinkWink----------Toni da nemaš ti crveniEmbarrassed
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 16:56
Originalno poslano od člana nata07 nata07 napisao:

oleanderi krasni, a vidim da i ti pikiraš crveni - i meni je on na piku !!!!! 
a zanima i mene boja ruže penjačice ......
 



------------------Nata ajde koja ga prva nađe svaka jedna drugoj da uzme pelcer .moramo se potruditi jer ga nećemo izgleda lako naćWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 20:24
Originalno poslano od člana niho niho napisao:


Originalno poslano od člana toni toni napisao:

ljepi su oleanderi i ja ih obozavam
[IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />[IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />----------Toni da nemaš ti crveni[IMG]smileys/smiley9.gif" align="absmiddle" alt="Embarrassed" />

imam svetlo crveni i tamno crveni ali nije dupli
A ko se usreci danas sam dobio mladicu tamno crveni dupli
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 21:19
Ma svaka čast Toni -dobro si prošao -ja sad moram sebi nabaviti . Ali ovdje kod mene imaju uvijek ovi sve isti pa ću vidijeti kako da se snađem za te crvenesmile120
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 21:22
Zasto nema oleandera u trgovinama za kupit
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 21:55
Toni kod nas je bio jedan stvarno dobar cvijećar sve je biljke uzgajao do prije svega ovoga što nas je zadesilo. Narod je sam počeo uzgajati biljke-od balagonija , palergonija i svega po malo da bi se snašlo malo , I poslije svega on nije imao nikakve koristi jer svi mi smo pomalo radili -plastenici su se otvarali i uzgjali smo šta je ko mogao. I tako da sad kod mene imaju cvijećare -sa svakakvim cvijećem ali to opet kažem uvijek sve isto-i najviše je preovladalo suho cvijeće ili rezano sviježe za  bukete i dr. I tako da sad mi stvarno nemamo neki izbor i ja prva se moram snalaziti i na ovakav način jer je to sve kod mene slabo.Ja baš nemam stvarno za kaktuse i ove sve biljke nekakav izbor. Eto to je tako kod meneEmbarrassed
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 08:57
Niho moja, uživaš u prirodi, od plodova drenjula sam ja znala raditi sok, tako je fini, samo što grm što mi je blizu sve manje i manje rodi.
Divlje kruškice nisam nikad probala, to mora da je jako dobro.....
Što se tiče oleandera ja sam uvijek mislila da ja imam žuti oleander a to je onako boja više oker pa dupli, znaš onaj veliki kod stepenica iza kuće. Dobro sam se prevarila. sad sam u Bugarskoj ispred jedne kuće vidjela imaju u kantama dva oleandra i to prave žute boje, nešto predivno, nisam ni znala da postoje takve boje, kod nas ih nisam nigdje još vidjela.
Na žalost prolazili smo busem pa nisam mogla pitati kiticu.
Da li ti se drže kitice što si donesla od mene onaj što ga ja zovem crveni ali više je ko nešto između tamno roza i crvenog.....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5556575859 226>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,283 sekundi.