Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - anastazija - radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


anastazija - radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 48>
Korisnik
Poruka
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 19:14
Dokazala si da ti sve ide pa što onda nebi i vješalice!Predobre su a i set je super,očito smo na istoj valnoj dužini, isto takvu bočicu sam radila,možeš ju vidjet na mojoj stranici!Thumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 08:56
lijepo osmišljeno i napravljeno ali kutijica ,kutijica mi je mrak smile71
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 16:22
Ja sam i dalje luda za vješalicama, a baš si svoje odlično odradila,
bršljani će dati poseban štih kad se nešto prozračno objesi na vješalicu Thumbs%20Up
Te soljenke sam si baš slične kupila, meni je isto plan to obraditi kao mali poklon za kuhinju,
samo ću ja ipak ostaviti okomitu crtu ili kakav prozor da se vidi koji je sadržaj trenutno unutra da nekom ne zapaprim nenamjerno Embarrassed
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 18:33
vješalice,vješalice......ma bravo draga,jako su mi čeče.......i ja sam naravno odmah primjetila pruge na prečkici,odlično!!!smile73
a papar i sol u plavoj boji.......sigurna sam da će lijepo osvježiti kuhinjuHeart
Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 20:29
sve mi je lijepo ali vješalice su mi favorit...Clap
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 23:21
Hvala na dobrodoslici, tanjuri su ti super i ti si prava majstorica, bravo Clap
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 12:40
Ukrast cu ti soljenice smile141
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 20:25
svašta lijepog ste mi napisale smile79 samo me biljana malo brine... morat ću dežurati cijelu noćLOL.

vješalice... da, baš su fora za raditi i bojim se da će toga biti još. sa štraficama na prečki sam imala ludu sreću da sam od prve uspjela savršeno zaljepiti - prugice se savršeno poklapaju na spoju. vjerojatno to više nikada neću uspjeti ponoviti...
kami, prozorčići na soljenkama ne dolaze o obzir... neka svatko uči na svojim greškama, kad si jednom dobro zapapri valjda će upamtiti u kojoj je papar. smile193 ali ajde ostavila sam dno prozirno, nisam baš tako zločesta (?)

Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 22:26
Ne brini se ,nedamo mi tebe ni tvoje bočice,zapaprit ćemo mi Biljani,uostalom sad će tečaj u Rijeci pa kad Biljana počne izbacivati bočice-gdje će joj biti kraj!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 16:48
Hahahaha, dobro ti je ovo: "..kad si jednom dobro zapapri valjda će upamtiti u kojoj je papar"..U to sam sigurna!!!:)))) Vješalice...obe krasnići, al meni bršljan nikad dosadit!
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 16:52
mamimš me tim vješalicama...baš mamiš.. krasne su...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 13:14
[QUOTE=anastazija]moje dame, predstavljam vam moj prvi sat....





Danima ga gledam i mislim hoću li ikada biti u stanju napraviti nešto tako posebno.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 13:23
Inače paralelno radim jedan stari,grozan sat i vješalicu stariju od mene.Radim decoupage već 3 godine ali imam problema sa stavljanjem fotki.Neće pa neće.Od kad sam vam se pridružila ne skidam se sa neta tako da sam čak zaradila upalu oka gledajući vaše prekrasne radove.smile43Sad malo štedim oči i kapam Tobrex.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 16:26
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

mamimš me tim vješalicama...baš mamiš.. krasne su...


znam, nato kako ti je... i mene su tako mamile ...
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 16:28
Kiki-ko? hvala ti na lijepim riječima za moj sat. nadam se da nije on bio presudan za tvoju upalu oka.smile173
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 17:18
nasejvala sam ja s vremenom hrpu zgodnih slikica, ali uvijek problem s printanjem... kako imam ink-jet printer svaki print u dodiru s tekućinom bilo koje vrste počne se razljevati i bla bla...
ali nije mi dalo mira pa sam ipak isprintala neke stvari i sve ljepila ispod stakla... tako se boje razliju samo malo, čak ponekad i daju neke efekte koji na kraju i ne izgledaju tako loše...
neću ni spominjati da je printer malo pobrkao lončiće i nije dobro miješao boje pa ovaj print što je na prvom tanjuru imam i u zelenkasto-zelenoj varijanti....




a ova mačketina mi je bila taaaako dobra da sam je morala negdje namackati



Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 17:25
e onda sam išla maltretirati staklara da mi izreže mala stakalca od kojih sam zamislila raditi podmetače. naručila 20 komada, nek se nađe...

prvo sam ova dva namackala čisto za probu i jedini razlog zašto ću vam pokazati je taj što mi ova plava teta, što je više gledam, sve više liči na našu Kaću. jel se to samo meni čini?



i onda je krenula serijska proizvodnja...

jedan američko-farmerski set



pa jedan cvjetni sa vilama



i za kraj Klimt. obzirom da sam ja jedna od rijetkih koja ga nije još koristila, pa rekoh hajde kud svi Turci tu i mali MujoLOL




Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 17:44
Sve je jako lijepo i uredno napravljeno, ali moj favorit su cvjetne vile. Tako su nježne i romantične.smile73
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 17:53
...nekad mi se nešto svidi a nekad mi se nešto stvarno sviđa, ti si u ovoj drugoj kategoriji danas i ne znam što bih prije izdvojila...prvo ideja za podloške odlična, motivi...vau...čak i za mene kao jednu od rijetkih što joj klimt nije pojam... a šta ću, iskrena sam ali ovaj tvoj izbor mi je...bravo, bravo za sve...i ta "mačketina"...smile73uzmi si ovih buketa koliko ti volja jer si ih uistinu zaslužila...

...dama na slici stvarno liči na kaću samo nema onog njenog osmjeha, a baš jučer sam joj napisala kako ga uvijek volim vidjeti...
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 17:59
wow tri puta sam pala na gu...u i na kraju se jedva ustalasmile39........predivni radovi,a ja te baš mislila pošpotati što niš ne radišAngry..........
mačketina je zakonsmile71.....a onaj bicikl imam i ja ali kod mene je dobio roza nijansusmile96...........podmetači su savršeni,moj favorit su oni farmersksmile160i.......sve u svemu draga moja oduševila si me i količinom ali još više ljepotom svega što si napravila.......smile72
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.