Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Andjeoske trube
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Andjeoske trube

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Andjeoske trube
    Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 17:12
Bog cure nova sam na ovom forumu a volim cvjece...nikad do sada nisam vidila te anjeoske trube pa molim ako vam nije tesko da mi neko posalje sjeme u zamjenu cu zakorjeniti moj KUMKVAT . Unaprijed hvala
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 10:13
nikoga ne interesira kumkvat steta ...nadam se da ce se ipak neko smilovati i poslati mi andjeosku trubu

Na vrh
DANČI View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 378
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANČI Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 10:54
Eto ja isto nemam trubicu,pa nažalost mogu se samo upisat na tvoju listu želja..smile143
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 11:20
....mala utjeha...i moja je želja trublja....nije baš jednostavno doći do nje....sjemenke su malo komplicirane za sijanje, a ja nisam baš vična tom poslu, tek učim , nemam sjemenki i ne bi se upuštala još u to  .......puno  je   jednostavnije sa reznicama, a to treba čekati kada se drvca orežu...opet mala utjeha,   sad će biti 1 god da sam na forumu i nisam pronašla trublju....strpljenja....bit će, sa biljkama nema žurbe.....Smile
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 12:19
 Nemam ni ja trube, a svagdje okolo gdje sam ih vidjela već su dobro orezane, dakle propustile smo vrijeme za uzicat reznicu...smile43
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 12:22
Ma curke bit će trubljica al tek na jesen kad se orezuju! Ja sam ih imala u 5 kanti po dva komada u svakoj i ove zime su se smrzle,zašto neznam a već im je bila 3 zima. Ostavila sam si par reznica od njih koje sad moram posaditi i kad ću ih rezati na jesen pisat će.
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 13:16

drage djevojčice,

 
nažalost kasno ste se javile, moja je trubljica već orezana. Iako iskreno ono što sam orezala i nije bilo za sadnju jer je bilo dosta uništeno. Ali ako ove godine malo više podivlja, mislit ću na Vas
 
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 00:14
 Ma ja sam to skuzila i pomirila se s tim za ovu godinu..
Na vrh
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 07:26
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

 Ma ja sam to skuzila i pomirila se s tim za ovu godinu..
   Cry i ja...
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 08:20
Nije problem  oko sijanja trubica.Ako ove godine posijete iduce cvjeta.
Na vrh
DANČI View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 378
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANČI Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 15:57
ja odlučila naručit trubicu iz rasadnika imaju rozu i bijelu..smile169
naručujem obje..
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 18:09
...odlično....koji rasadnik?????
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 22:33
koji rasadnik i mene zanima!!!
Na vrh
DANČI View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 378
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANČI Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 06:50
Rasadnik Curek šalju i poštom..imaju bjelu i rozu trenutni inače imaju i više boja..
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 10:39
A koliko dođu?
Na vrh
DANČI View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 378
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANČI Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 10:49
Tražila sam ih cjenik 25,00 kn Tongueveličine od 20-40 cm
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 10:57
A kako ćeš ih naručiti preko interneta ili telefonski i kako to onda plačaš?
Na vrh
DANČI View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 378
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANČI Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 11:10
poslala sam im upit još za neke sadnice,pa čekam odgovor-tada ću naručit..pa mislim internetom,a platit ću kod preuzimanja paketa..
Na vrh
DANČI View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 378
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANČI Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 12:51
Clapmoja trubica iz rasadnika danas stigla...Clap
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 23:26
....obečala mi jedna gospođa , slučajan susret na placi, da će mi dati dvije reznice.....samo da nađem vremena za poć do nje..drugi dio grada....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,270 sekundi.