Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - more - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


more - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  123 29>
Korisnik
Poruka
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: more - moji radovi
    Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 13:35
konačno se i ja uključila Smile 
slučajno sam naletila na ovaj forum i ima već neko vrime da pratim vaše radove koji su me zbilja oduševili. ne znam koga bih posebno izdvojila. svaki rad je poseban na svoj način i znala bih ih više puta gledat.
naravno da me sve to povuklo da pokušam i sama nešto napravit. velika sam početnica, tako da su svi savjeti dobro došli.
sad da još vidim kako stavit slikice LOL 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ljiljanari View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljanari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 13:40
Dobro došla!!! S nestrpljenjem čekamo i tvoje radove!Thumbs%20Up
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 13:48
ljiljanari, hvala na dobrodošlici Smile
 
 
 
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 14:04
 
 
 
 
 
 
drvena polica obojana bijelom akrilnom bojom. meni osobno su  morski motivi najdraži, zato sam ih i nalijepila. sama polica sa motivima mi je djelovala nekako prazno pa sam dodala 2 male jedrilice, 2 vesla, brodić, dasku za surfanje i 2 kola za spašavanje. sve to je izmodelirano od dass mase.
e sad... vaše mišljenje? Smile
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 14:16
 
Dobro došla! Ovo je jako lijepo i uredno napravljeno.  Super!! Samo tako dalje. Čekamo nove radovesmile73!!!
ANĐELKA
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 14:25
anđelka, hvala smile78
Na vrh
ljiljanari View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljanari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 14:25
Uuuu krasno, nešto drugačije, sviđa mi se!Clap
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 14:50
ovako o kompletu - prekrasno 
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 15:24
hvala vam Smile
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 15:38
more dobro nam došla i dugo bila sa nama! radovi su odlični! smile141
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 15:53
dobrodošlo more, uvijek trebamo svježu krv ,ovo što si pokazala je odlično ali pokaži i ono što imaš sakriveno da to naše okice vide    
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 18:16
Dobro došla more i ugodno druženje, a polica je prekrasna  smile71







meni je super u životu
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 18:29
Dobro došla,More,polica je preslatkasmile94smile141
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 18:41
Dobro nam došla! Ovo je jako lijepo! Uvijek se divim ljudima koji znaju s bilo kakvim masama za modeliranje, ja sam za to čisti tutlek! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 19:36

i ja ti želim dobrodošlicu!

Bravo za rad. Super su ti ovi morski rekviziti. Ja sam s modeliranjem na "vi". znam napraviti kuglicu veličine lješnjaka. bilo šta veće od toga ispadne ko jaje. znači znam i jajesmile188
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 00:18
hvala svima na dobrodošlicismile79
 
što se tiče modelacije, nije da znam nešto extra modelirat. nekad sam se znala igrat sa glinamolom, glinom i nakon toga duuuuuuuuugaaaa pauza. naletila na ovaj forum, našla tu prekrasne radove. malo pomalo se skupljaju materijali, salvete. nabavila dass masu i počela se ta tim igrat. i zaboravila sam koliko to znat bit opuštajuće.
 
još jednom, hvala svima na dobrodošlici Smile
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 00:32
moj prvi i najjednostavniji pokušaj salvetne tehnike. kod bake, u radnji, sam našla neke stare daske, stare dijelove bačve predviđene za paljenje. bilo mi je žao da se sve to zapali pa sam neke stvari pokupila i donila doma.
neke daske sam pilala ovako napamet, zbrusila, obojala i nalijepila salvete. još da nađem male kukice pa da ove minijature stavim na zid. možda ne izgleda baš nešto, al eto. možda bi bilo bolje da pređem nekim prozirnim lakom preko toga?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 07:18
kad staviš slike ne briši ih na photobucket-u
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 07:45
 
nestale su ti slike. Stavi ih ponovo!
ANĐELKA
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 08:30
More pridružujem se dobrodošlici...ali slike su ti nestale!!!
 
Daj ih molim te stavi ponovno da se možemo diviti tvojim radovima...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 29>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,227 sekundi.