Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - more - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


more - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 29>
Korisnik
Poruka
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 19:12
uh, uh, nikako da na svoj blog stavim nešto. ulinila sam se. sram me bilo! Tongue bude ovih dana nešto.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 23:22
Sve pohvale ...tvojim radovima. Divila sam se tvom božićnom swapu tamo gdje je Izzy složila one prekrasne kolaže, ali sad kad pročitah da si sama od das mase radila onajčajnik-sat...mogu samo reći ...fenomenalno, koja si ti majstorica. Skidam ti kapu!!!!smile39
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2010 u 01:35
Drage moje od srca vam želim sretnu  Novu godinu! Nadam se da ste je lijepo dočekale. Ja sam Novu dočekala doma sa svojima, sva prehlađena. Ali ok, sad je bolje Smile
 
Sjećate se sata od das mase koji sam poklonila Tatjani (onaj tko nije vidio može pogledati u temi Božićni swap)? Kada je moja mama vidila taj sat bila je sva oduševljena. Međutim, to oduševljenje je nestalo kada je čula da taj sat neće ostat doma. Znala bi ona pogledat slike na kompjutoru i čula bi je kako govori "Šteta što to nije ostalo kod kuće." Čvrsto sam odlučila da joj napravim jedan sat u obliku čajnika za rođendan. A rođendan joj je točno na Novu Smile Mislila sam da ću uspjet iz prve napravit kao Tatjani, ali... Bilo je svega i svačega. 2 puta sam modelirala sat od das mase i 2 puta sam ga bacila u smeće. Katastrofa totalna! Treća sreća, izludila momka i brata sa svojim pitanjem: "Jel dobro?", turbo sušenje pomoću grijalice (inače puštam da se suši polako, na zraku), pa se onda dohvatila brusnog papira, da malo sredim površinu. Kad sam konačno riješila taj dio, na red došlo bojanje i lijepljenje salvetice. Ali koji motiv odabrat? Prvo sam stavila motiv orhideje, počela bojat i bila totalno nezadovoljna. To je bilo na staru godinu. Panika! Nož u ruke, brus papir i brže bolje skidaj boju i salveticu. Nakon toga ostavila sve sa strane da razmislim što ću. Suncokreti! Žuta, zelena i boja breskve. Fen najbolji prijatelj. Lakirala sve. Nalijepila satni mehanizam i kukicu. Sad zamislite kako sam brzo to radila u svojoj sobi. Sjela na pod, nagnula se leđima na vrata da ne bi slučajno mama ušla. Usput sam i brata zaposlila da pazi na mamu, da prati njezine pokrete.
Ponoć otkucala, svi se izgrlili, izljubili, popili malo šampanjca. Onda smo svi mami dali poklone. I to redom: brat, ja pa tata. Kad sam joj dala svoj poklon i kad je vidila što je dobila... Ljudi moji, ne mogu vam opisat reakciju. To je trebalo vidit. Smješak od uha do uha, oduševljenje. Sav onaj moj trud, sva ona muka... Isplatilo se. Itekako se isplatilo. Taj izraz lica, taj smješak, to oduševljenje... To je nešto što neću nikad zaboravit.
Da vas više ne gnjavim sa svojim romanom, same pogledajte slike. Malo sam se igrala sa photoshopom za promjenu. To je Izzy kriva. Nisam odavno petljala po photoshopu i sad sam opet počela Tongue
 
 
 
 
 
 
 
Još nešto. Jednom sam rekla da ću napravit tutorial kako napraviti sat u obliku čajnika od das mase. Tutorial je napravljen i uskoro ću ga stavit u svoju drugu galeriju koju možete vidit gdje su ručni radovi i izrada nakita.
 
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2010 u 09:23
more moja, oduševljena sam...
rekla sam ti da ćeš na kraju uspjeti zato što me tvoja priča toliko podsjetila kako i ja hrpu puta imam savršenu ideju za nekoga,
ali izvedba bude toliko kaotična i u toliko faza da ni sama ne znam kako će na kraju ispasti...
Jako mi je drago da si odabrala ove suncokrete jer su mi oni tvoji radovi na daščicama bili toliko vedri i pozitivni da i tvoja mama sad ima injekciju raspoloženja kad pogleda na satić (pa makar nekamo kasnila Big%20smile)
A i sama radim nešto u svježim žuto/zelenim bojama pa tko zna kako će to završiti LOL
I ja ti volim ove romane jer se često imam potrebu "sažeto" opisati kako i zašto je nešto nastalo...

Svaka čast za tutorijal, objasnila si baš po mom ukusu...
Uronila si u 2010. vrlo obećavajuće, a kako je meni ostalo malo više od pola das-mase, tko zna što će od nje nastati Wink
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2010 u 09:37
I kako nisam pohvalila one tirkizno-azurne vodene tanjure...
Odmah su mi bili predivni kad si ih stavila, i orhideja i lopoč,
odlično si tonove spojila, a ovaj drugi kao da je plutajući makar je za na zid Smile
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2010 u 13:05
Drago More, ti si pravo mamino zlato  Mommy%20Loves%20You ...predivna mi je tvoja priča, a čajnik me oduševio još i više nego prvi, upravo zbog onog kome je bio namijenjen, te načina kako si sve izorganizirala da mama bude doista iznenadjena na svoj rodjendan... prekrasan primjer iznimne kreativnosti spojene s čistom i dobrom dušom....nema ljepšega na ovome svijetu You%20Are%20The%20WomanYou%20Are%20The%20WomanYou%20Are%20The%20WomanYou%20Are%20The%20Woman
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2010 u 14:31
Mama ti je sa razlogom bila oduševljena poklonom,sat je prekrasan!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2010 u 18:59
more ja obozavan ove tvoje romane,svaki put me duboko dirnes sa svojim pricamasmile79..i tvoje radove volim jako,jakosmile141,predivni susmile89
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 01:29
@ kami: Kod mene uglavnom sve naopako krene kad nešto planiram. Da to nije bio poklon za mamu, odustala bih od sata pa ga napravila neki drugi put. Ali sada sam imala pravi razlog da ne odustanem i na kraju mi je bilo dovoljno vidit njezin smješak, znam da mi se trud isplatio. Što se romana tiče, trebaš vidit moje mailove Wink
@ Primavera: Hvala ti puno na lipim ričima Smile
@ Piramida: Hvala Smile
@ Kaća: Hvala! Kao što sam rekla Kami, da tek vidiš moje mailove. Romani pravi.
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 23:08
šta da kažem..ova priča sa satom me totalno raznježila.sat je fantastičan,kao i onaj prošli.predivno napravljeno i čim nabavim satni mehanizam morat ću isprobati nešto slično,možda vrč ili šalicu.sjajna ideja!!smile141
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 15:55
@ prila, hvala! Svakako probaj nešto napraviti i OBAVEZNO nam pokaži. Smile
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 16:12

Još jedan rad na staklu. Leptir i cvjetići. Staklo je od sata koji sam kupila zbog satnog mehanizma (jeftinije nego kupovat tj. naručit sam satni mehanizam u hobby dućane). Ne znam za koju funkciju da namijenim staklo. Kao podlogu za vrč (onda bi trebala nalijepit nešto ispod) ili da bude kao slika na zidu. Što vi mislite?


Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 20:51
More ja ti uvijek nekako kasno palim Smile pa sam tek sad vidjela tvoje prethodne radove na staklu, predivni su mi oni tirkizni radovi, tako su nježni i obožavam sve te zelenkasto plavkaste tonove. Ovo ti je isto jako lijepo i stvarno može poslužiti kao slika na zidu jer kad zamislim da bilo što odložim na to nekeko mi odzvanja to staklo i strah da se ne ošteti.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 22:00
smile55, a i krasno si ga prezentirala!
ANĐELKA
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 00:35
na zid sa tim!!!divno,proljetno,veselosmile71
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 11:28
 di sa staklom,pojma nemam ,ali znam da su ti radovi super a satovi su ludilo smile120
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 18:14
Hvala svima Hug
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 20:16
izvrsni su ti "vodeni" radovi. pravo osvježenje!
a priča o satu za mamu.... bravo... to je bila prava avantura. sa najboljim mogućim završetkom.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 22:34
draga more kako ti dobro slazes boje,fantazija cista,preljepo ti je ovo staklo sta ne znas di ces s njim,a vec ces ti smislit nestosmile141
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 09:54
draga moja,satovi čajnici su genijalna ideja a ti si ih tako lijepo napravila da su gotovo umjetničko djelosmile94
a staklo  s leptirićem je preslatkosmile71
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 29>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.