Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - more - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


more - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 29>
Korisnik
Poruka
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 15:49
More,konačno sam skužila.Šta ćeš,seljak,treba mu duže dok sve skopča.
Ja mislim da ti cure i krakle rade sa spužvicom,ali objasnit će ti to iskusne cure.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 13:03
more okviric ti je bas sladak,originalan.smile141i poslusaj lilian,ne bojaj kistovima,spuzvicama je daleko ljepse.kad bojas preko krakla,nastoj ne tupkati na jednom mjestu vise puta,jer se pokvari efekt raspucavanja.smile79
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 13:58
Originalno poslano od člana more more napisao:

ljiljanari, hvala!

lilian, imam neke spužvice. malo se koristim njima, malo kistovima Smile
nego, reci mi kako ti radiš sa krakle? da li se nakon njega može boja nanijet spužvicom ili? zasada to radim sa kistom.


more SVE radim sa spuzhvicom... zato ti kazhem baci kisteve :)
E da...sachuvaj jedan da s njime nanosish crackle...ostatak posla spuzhvica..
dakle npr ...boja sushenje, crackle sushenje i onda napravi boju u neku posudicu umochi spuzhvicu onako malo jache  i slobodno pritisni na predmet...jednom, pa idi redom dok tako sve ne obojish.. kistom je ruzhno, ostavlja tragove...ajde probaj..

E sad...ako koja cura ima da me ispravi ja bih rado chula komentar... mozhda ni ja ne radim dobro tj. mozhda ima neka druga fora

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 15:25
hvala vam na savjetu. budem probala tako radit.
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 00:42
kad god hoću radit nešto sa salvetama, obavezno se moj brat "nacrta" kraj mene i govori mi kako bi on to. neki dan sam ga zaposlila, da za promjenu on sam nešto napravi.
njegov prvi uradak (nadam se ne i posljednji) Smile
 
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 00:47

dok se brat bavi izradom nakita, dok se ja zabavljam salvetama, dass masom, moj dragi voli drvo. nema baš previše vremena, a ni prostora, al neki dan je KONAČNO završio drvenu zdjelu.   

                                         
 
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 00:51
znam da je ovo misto za decoupage i ne zamjerite mi ako budem stavljala još radova koji nemaju veze sa tim. ako kome zasmeta, samo recite.
 
s ovim se sad malo zabavljam. još se nije osušilo, trebam se malo strpit, pa da onda nastavim dalje.
 
 
 
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 00:55
brat je to super napravio,bravo! podsjeća me na moju sestru jer ona isto želi radit sve sto i ja. jel ti ono od glinamol ili das masa? bas je lijepo,mogla bi ga iskoristit za decoupage
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 00:57

kod mene i brata je tako od malena. povezani smo, dosta vrimena provodimo zajedno, znamo dosta toga zajedno napravit.

je, okvirić je od das mase. čekam da se osuši, pa ću obojat i nalijepit salvetice.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 07:52
 
Bravo za brata! Pravi je kreativac Thumbs%20Up
ANĐELKA
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 12:54
smile141 za dvoje vrhunskih kreativacasmile79
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 14:08
anđelka, kaća, hvala vam Smile
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 14:30
Dakle, vas troje amigosa tamo dolje ste stvarno genijalni i unikatni! Ako u skorijoj budućnosti ne otvorite nekakv obrt, tužit ću vas! Stvarno divno... Puse svima! smile95
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 14:51
izzy, hvala ti na lijepim riječima.
ali ako već treba doć do tužbe, onda tebe treba tužit. tvoji radovi su tako lijepi. sad čekam tvoj novi rad. znam da ćeš nas opet svih iznenadit. uostalom i sama vidiš kako te drugi hvale. počni razmišljat o otvaranju obrta Smile
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 14:54
Može, ali između ostalog s nadopunom od amigosa iz Splita... smile198
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 15:07
smile188može
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 15:10
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

smile141 za dvoje vrhunskih kreativacasmile79

vidi mene,ja ti muza skroz zaboravila,bravo i za njega.
cek,cek tko je ovde iz splita,meni je nesto promaklo izgledaTongue
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 15:14

kaća, pozdrav iz splita smile79

Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 16:22
radovi su predivni...moj favorit je morska polica...i definitivno drvena posuda sto u je izradio muz...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 17:53
Originalno poslano od člana more more napisao:

kaća, pozdrav iz splita smile79


more moje lipo,nisan imala pojma da si iz splita..ja tebe pozdravljan iz stobrecaHug
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 29>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.