Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izgubljene pošiljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izgubljene pošiljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 16:34
Ali Flavija ja ću uhvatiti poštarasmiley1720.gif i pitati ga, već je pošta dobila moj gnjev, sram ih bilo. Poštara sam osobno pitala je li što bilo za mene, baš tad sam očekivala papire za Fužine.
Meni se čini da on ne ispisuje papir, već službenici. I objasnila sam im da sam čekala komunalne doprinose i zaskakala poštara.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 17:02
Tu ipak nešto ne štima, iz Zagreba je poslano 23.9. popodne, a 25.9. je već vraćeno iz Rijeke kao nepodignuto - za to je pošta bila jako brza.

Poštari, barem kod nas, uopće ne nose paketiće, samo ostavljaju one žute obavijesti, a sad, da li ju je poštar uopće ostavio ili ne, tko to može znati
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 17:15
Joj Smrkić, kaj je taj paketić bio za tebe? Baš mi je žao!. Kod mene poštar ispisuje na licu mjesta...vidla sam kad obavještava susjeda da podigne sudske pozive, a to je bilo nedavno! Otok, u pravu si.....pošiljka treba biti 5 ili 7 radnih dana u pošti, pa se onda vraća....neznam točno, ali sigurno nisu u pitanju dva dana!
Smrcko...u takvim se situacijama ne hvata poštara, nego lijepo nazoveš njegovog šefa u pošti...oni znaju ko je za koje područje zadužen...i kad dobije "ribanje" od šefa...drugačije će se ponašat, vidjet češ!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 01:23
Već smo u komunikaciji taj glavni iz pošte i ja mail-om. Planiram i osobno otići u petak. Pa ne bu nitkom se zezal sa mojim lantanamaAngry

Dobio je šef i ulicu i broj i ovu sliku, a vidjet će i moju sliku osobno. Nije stvar samo u toj pošti nego u svim drugima koje trebaju doći u budućnosti. Pa trebala mi je doći i obavjest iz Njemačke od policije ako su ulovili lopova koji mi nam je pokrao tekući račun. Bit će svaštasmiley1633.gif. Imam osobno sanduče i ime i prezime, nema lutanja pošteAngry
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 09:07
Tako je šmrcko, imaš moju podršku.
Cvijeće je u ovoj situaciji najmanje bitno, dobit ćeš ga ponovno, ali takve stvari su jednostavno nedopustive, upravo iz razloga ako očekuješ neku važnu poštu!!!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 22:33
Napisala sam ponovo  e- mail pošti sa slikom. Bila sam požestoka i sad ne smijem na poštu da me ne namlate. Čekam odgovorsmiley1633.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 21:42
najviše im se sviđa(ovima na pošti)da uzmete njihov originalni paket ambalažu,i onda to ide expres brzo
Na vrh
White View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 23 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje White Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 22:45
da Mari ali njihova srednja kutija košta 25kuna!
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 05:49
što se tiče kutija za slanje - prije nikako naći čisti jednobojni, svijetli (po mogućnosti bijeli) papir da umotam paket (pošto ne dolazi u obzir "šarena" kutija

pa sam se dosjetila tome da svaku kutiju u kojoj šaljem prokrenem - odlijepim spojeve unutrašnju stranu okrenem vani

sve kutije (od cipela, elektroničkih dijelova, kozmetike i sličnog) koliko god bile šarene izvana iznutra su uglavnom bijele ili boje kartona
i kad je preokrenem samo opet polijepim mjesta na kojima se spaja/sastavlja i napišem adresu
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 10:48
Predobra ideja.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 10:54
Ljudi,ima nade da nešto stigne.Moja koverta je stigla na odredište nakon 15 dana.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 09:36
Evo opet samo ja.Danas nosim kovertu za kika24 i izgubim je po putu.Ispala mi je dok sam vadila naočale iz torbe.smile42Ok ,vratim se kilometar i nađem je.The end.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 17:43
Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Ljudi,ima nade da nešto stigne.Moja koverta je stigla na odredište nakon 15 dana.


Ima nade za jednu kuvertu koju čekam preko 10 dana Shocked
Nije vezano uz cvijeće, poslano je obično iz Pule za Zagreb i od 3 pošiljke za Zg samo meni nije stiglo još Ouch

Jel se ikome dogodilo da je slao neku kuvertu obično, napisao i prekrižio svoju adresu iza i nakon što nije isporučena,
došla je natrag na adresu osobe koja je slala nakon nekog vremena?! Tongue
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 10:20
Za sad mi je u životu sve stiglo osim kad sam mami za rođendan u čestitku stavila lovu.Umjesto da ona ode kod frizera,netko od poštara se dobro počastio.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2010 u 09:58
kiki-ko, tvoja kuverta sa biljčicama poslana 29.11. stigla 30.11. Relacija ČK-ZD!!!   Super brzo!!!

Svi paketi stigli,brzo, neoštećeni!!!!!   Ali tko zna,možda za sve i svakoga postoji  - prvi put!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2010 u 21:35
Freeland,moje je iskustvo isto kao i tvoje, sve pohvale Hrvatskoj posti i vecini posta svijeta, sve stize uredno, ponekad malo duze putuje..


OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 17:04
Jednoj forumašici sam poslala sjemenke ima više od mjesec dana i uopće mi se ne javlja je li dobila.A vidim noćas je bila na forumu.Ako nema za razmjenu što smo se dogovorile uopće nije bitno a mislim da bi bilo lijepo barem da se javi.Na dvije pp uopće nije odgovorila. 
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 21:35
jesi joj javila da si poslala? ja znam ako meni netko to ne javi jednostavno pretpostaviti da su zaboravili, pa ne želim gnjaviti...
Ali jednom sam priupitala martina1985 da li je zaboravila i ispalo je da je poslala već davno, ali meni nije stiglo... zato sad svakog priupitam nakon 2-3 tjedna je li poslano, ne jer želim gnjavit nego da ne ispadne upravo ovo što si ti gore navela, da se ne želim javiti ako je poslano...

~Cvijeće je zemljin način da se nasmije~
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 22:12
Da!!!Poslala sam pp da sam poslala i poslije dva puta opet pp poruku da li je dobila i nisam dobila odgovor.A vidim da se pojavljuje na forumu samo ne ostavlja pisanog traga.
Ma nije ni bitno,već sam zaboravila.
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 23:32
Eh,ove jeseni sam poslala kuvertu sa sjemenkama koja nije stigla na odredište.Do pošte nisam stiga da priupitam što je sa pismom bila sam u nekakvom poslu.
Kako šaljete kuverte sa sjemenkama da ne zveckaju?

“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.