Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izgubljene pošiljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izgubljene pošiljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 18:42
Ćevapi, lepinjeCry. Šteta što se ne mogu slati, i sigurno bi se izgubili, namirisali bi ihLOL.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 15:26
ja poslala dvije koverte al nije niko javio da je dobio,pa sam danas oslala opet.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 11:02
Ja sam u Rijeku slala već dvije pošiljke - obje izgubljene Unhappy
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 11:32
Ja stvarno neću se požaliti za pošiljke ja kome sam god poslala i ko je god meni slao svi pa čak i ja sam dobila . Neću imenovati ali stvarno sve je iz daleka  od Hr ......pa nadalje -i stvarno  meni se nikad nije zagubilo 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 13:50
Mora da su poštari u vrtu s vašim i mojim sijemenkama, biljkama
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 10:18

I za mene paket od Martine1985 nije stigaosmile43...

A poslan je 10.09.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 12:07
Šaljite preporučeno ja sam od sviju dobila a gdje sam ja --- Ja sad isto šaljem ali na ovaj način i svi dobiju-ali jeste da malo više trba novca ali ništa strašno
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 12:06
Ja sam prvi put poslala preporučeno, ali bas tada je primateljica imala neke probleme s osobnom iskaznicom i ovi s riječke pošte joj nikako nisu htjeli dati paket!! Baš su bili zločesti, a išla je u poštu po njega, znala da ga očekuje.. No, radije su ga poslali natrag k meni - tako su biljke putovale desetak dana i u katastrofalnom se stanju vratile. Slikala sam paket kad se vratio i poslala fotku na pp u Rijeku. Drugi put sam slala običnu pošiljku i nikad nije stigao na odredište, nit mi se vratio. Evo, sad sam nedavno slala u Zg i (napokon) je sve bilo kako treba!! Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 12:20
Znači u pitanju je Riječka pošta. Ja sam očekivala paket ali ga nisam dobila. Poslan je iz Zagreba. A što da čovjek radi, ne bi oni smjeli raditi tako.

A Anaida nije mi jasno kako sa osobnom nije mogla dići paket, da nisu podaci krivo ispisani?
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 12:38

Žalite se ljudi , bez toga neće biti rezultata


Kontaktni centar Hrvatske pošte

Tel.: 0800 303 304
Faks: 385 1 4981 769
e-pošta: info@posta.hr
radnim danom od 8:00 do 20:00 sati


Poštovani korisnici poštanskih usluga!
Besplatnim pozivom na broj 0800 303 304 možete dobiti sve informacije o uslugama Hrvatske pošte, cijenama, radnom vremenu poštanskih ureda, filatelističkim proizvodima te saznati sve ostalo što vas zanima u vezi s poslovima koje obavlja Hrvatska pošta. Na isti broj možete nam iznijeti svoje prijedloge i primjedbe, a mi ćemo se potruditi riješiti eventualne probleme u najkraćem mogućem roku.
Možete nas nazvati svakim radnim danom od 8 do 20 sati, a svoja pitanja, prijedloge, primjedbe ili pritužbe možete uputiti i telefaksom na broj 01 4981 769, te elektroničkom poštom na adresu: info@posta.hr

Za sve informacije u vezi s filatelijom možete se obratiti na adresu e-pošte:
filatelija@posta.hr

HP-HRVATSKA POŠTA d.d.
UPRAVA

P.P. 514
10002 Zagreb
e-pošta: hrvatska-posta@posta.hr


HP-HRVATSKA POŠTA d.d.
Služba odnosa s javnošću
Odnosi s medijima

P.P. 514
10002 Zagreb
Tel.: 385 1 4806 036
Faks: 385 1 4806 065
e-pošta: odnosisjavnoscu@posta.hr
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 12:46
Sad sam zvala ovaj besplatni broj i rekao mi je da se za svaki slučaj treba ispitati.I da se treba prijaviti da se nešto poduzme
Prijave za Rijeku

sp-rijeka@posta.hr
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 13:31
Šmrcko sada sam zvala ovaj besplatni broj i teta mi fino kaže da nije moguće uspostaviti vezu!!!!?????
 
 
Pa si ti sada misli što hoćeš, ili imaju previše pritužbi ili su ga jednostavno isključili....
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 13:35
Ja sam ih dobila i poslala sam i pritužbu na ovu mail adresu. Bitno da ne ćutimo. Smile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 14:27
pošta funkcionira na principu :

1. središnjica - u zagrebu
2. svaka županija ima svoj centar

Kad vam nešto ne štima zatražite na 988 tel broj od uprave pošta (Tajnica ili direktor) vaše županije.
Lijepo nazovete na taj brojček tražite direktora- nebute ga dobili- ali tražite e-mail i njegovo ime. E tad napišete e-mail- poslan paket tada i tada, ak imate broj paketa (npr P CP 09082756 5 HR), svaku bezobraštinu koju ste na pošti doživjeli, sve živo spomenete i zatražite njegovu reakciju  uz HITNU povratnu informaciju jer ćete se inaće obratiti središnjici pošta s obzirom da ni on nije u stanju odraditi ono šta treba - stvari se rješavaju u roku od otprilike 1 sat.

Provjereno iz vlastitog iskustva u više navrata.
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 14:32
Bravo Mamitasmile141
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 14:41
ja sam pisala pošti za splitsko područje pa nikad od njih nisam dobila odgovora. isto tako sam zvala i na telefon zbog žalbi jer mi neke pošiljke nisu nikad došle al evo sad sve dolazi pa čak i iz Amerike stiže časopis!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 06:30
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Znači u pitanju je Riječka pošta. Ja sam očekivala paket ali ga nisam dobila. Poslan je iz Zagreba. A što da čovjek radi, ne bi oni smjeli raditi tako.

A Anaida nije mi jasno kako sa osobnom nije mogla dići paket, da nisu podaci krivo ispisani?
Ne, Smrčko - tada nije imala osobnu, a drugi joj dokument nisu htjeli priznati.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
renee View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 120
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 12:24
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

E sad ko šta im a viška nek meni šalje -dajem pp-nije bitno jeli ćuvarkuća ili--kaktus-sve primam-ali molim lijepo da biljke dobro nakvasite i korijen zamotate u papirne maramice-i onda u vrećicu da sačuva vlažnost i svježinu biljkeTongue
 
NIKADA, ama baš kod slanja Sempervivuma (čuvarkuća) ili kaktusa biljke nisam nakvasila ... Sukulente su sposobne da izdrže tjedne bez vode, a vlažne i u tami poćnu trulit za par dana.
 
Kako ja šaljem sempervivume - čuvarkuće - napisala i uslikala sam na mom blogu.
 
Od oko 30 paketića sa sempervivumima, koje sam poslala na poklon  ove godine, izgubio se samo jedan!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bez sempića nema života!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 09:17
Moj paket se vratio doma ali u obliku pisma!!!
 
Sav je slijepljen!!! A biljke uvenule u njemu!!!
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 16:28
Proljeće draga, baš mi je žao što se to dogodilo, i nije da branim primatelja, ali je isto tako moguće da primatelj nije niti obavješten jer se poštaru nije dalo ispisivat onu ceduljicu s kojom se pošiljka preuzima na pošti. To se meni nekoliko puta dogodilo, ne na forumu, ali u nekim drugim prilikama je. Jednostavno poštar lupi štambilj da svali krivnju na primatelja!.Confused
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.