Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Identifikacija biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Raste na vrtu-a ja neznam šta je
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Raste na vrtu-a ja neznam šta je

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Raste na vrtu-a ja neznam šta je
    Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 18:28
Idem danas vrtom i skoro stanem na jednu zanimljivu biljkicu. Ja zaista neznam kamo bih je smjestila pa zovem upomoć tko zna tko je ovo:
 
A ovo mi niće na cvjetnjaku- ne liči mi na cvijet, ali se ne usudim čupati- dakle upomoć šta je ovo???
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 18:35
Ovo prvo mi liči na pakujac a drugo poima nemamBig%20smile
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 20:49
Slažem se s Shashom za pakujacSmile, a drugo da nije hren?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 20:54
Možda bi mogao biti hren, prošle godine sam jedan komad hitila  (bila sam ljuta)- znam da je nekam u cvjetnjak odletilLOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 20:58
Zbilja mislite da bi na prvoj slici mogao biti pakujac? ClapClap Baš lijepo- on mi ima lijepi cvjetakSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 21:31
Poslala sam ti danas paket. Lijepo sve baci kroz prozor (kao hren). Tebi će se i ovako i onako uhvatiti!LOLLOLLOLLOL
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 21:43

Baš sam si happy sad smile79volim paketiće. (a i pošiljaoce)

 
No ak je od tebe onda se bu sigurno vloviloWink jesi vidla zumbuleke? Cvatu tako divno da ih je milina gledati.
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 21:44
Inače nepristojna ja zaboravila reči hvala shasha i hvala silvek na trudu oko indentifikacije Smile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 21:47
Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

Baš sam si happy sad smile79volim paketiće. (a i pošiljaoce)

 
No ak je od tebe onda se bu sigurno vloviloWink jesi vidla zumbuleke? Cvatu tako divno da ih je milina gledati.
 
Baš sam mislila dok sam ih gledala jesu li to oni što sam ti poslala. Sad su mršavi. Dogodine će ti biti  oni bogati, mi kažemo dupli.
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 21:59
ma i sad su krasni- i svaki put kad ih pogledam sjetim se tebe Smile
baš sam sretna - tih par cveteka me tako razveseljava da ja to jednostavno nemogu opisati smile72
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 23:32
A tak daklem, mogla si s nama podijeliti da i mi počnemo bacati kroz prozor!!! LOL smile79

Prva slikica je sigurno pakujac. Ja ga dobro prepoznajem. Wink
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 16:39
ovo mi niće pri dnu vrta- a ne znam šta jeConfusedConfusedConfused
Da čupam ili ostavim???? Upomoć
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 17:34
Meni to liči na agaciju i ja bi se toga čim prije riješila.Osim što lijepo miriše ima velike bodlje i strašno se jako širi pa je bolje mirisati je u šumi.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 20:32
ovo ne raste na vrtu ali raste mi u posudi gdje bi trebalo rasti suho cvijeće- da ne pričam njemu ni tragaConfused je li ovo kojim slučajem patlidžan? šta je ovo?
 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 20:57
....čini mi se da je to neki solanum -  korov, ja bi ga   iščupala...raste oko zapuštenih  odlagališta....patliđan ima deblje i sivije listove i veće lila cvjetiće....
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.