Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Rezano cvijeće i aranžiranje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Aranzmani sa vjencanja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Aranzmani sa vjencanja

 Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Aranzmani sa vjencanja
    Objavljeno: 10 Siječanj 2013 u 22:15
Ima tu puno lijepih buketića, a nadam se da će im se još jedan pridružiti nakon ove subote. Wink 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2012 u 14:40
Imali smo jednu zahtevnu mladu Wink koja je želela nešto romantično, neobično ali jednostavno pa je ovo bio njen bidermajer. Različito cveće (ornitogalum, sedumi, par ružica, lizijantusi, čuvarkućice, eukaliptus i malo zelenila) se lepo uklopilo i izgledalo onako kako je MK zamislila.
 
Lepo je stajalo i mom zetu Wink
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 01:15
Lovro,
predivan buketići i ukrasi auta.

Hvala ti na slikicama koje si podijelila sa nama.

Puno pozdrava smile169
Na vrh
ivanap View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivanap Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2011 u 13:43
Baš je lijepo ukrašeno... Smile
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 09:45
Znam da to nije tema, ali... ruke su "radničke", samo su noktići bili dotjerani za tu prigodu!smile170
Svadba je bila 2008, tak da imam već 2 godine "staža"!
Hvala!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 00:22
LOVRO predivan buket, a i njegovane rukeClap
Čestitamsmile120
Na vrh
Jelle View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jelle Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 22:43
Ja se raspametim kada vidim sve ove prekrasne aranžmane. Uvijek mi je to cvijeće po vjenčanjima predivno.
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2010 u 22:31
Bravo,lijepo i čestitam vam!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 21:03
A ovo vjenčani buket:
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 20:59
Pa da opet malo probudimo ovu temu.
Ovo je auto, tj. aranžman s moga vjenčanja!

Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
luna View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 08:07
Tih čaša ima u Zagrebu u Nami, a vidjela sam i po trgovinama gdje prodaju čaše i takve stvari.
Na vrh
bubi12 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubi12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 15:52
leonii
ostala sam bez teksta savršeno
 
p.s. gdje si nabavila one ćaše (kao za martini) na 6 strani
Na vrh
sunčeko View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunčeko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 14:12
Bokić cvjetiću sam da ti kažem da su aranžmani u živo još bolje izgledaliSmile.Zadovoljna mladenkaTongue
Na vrh
dalija View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 11 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 13:30
 suncokretic, hvala ti /vam puno na informacijama!
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 22:04
Aranžmani za dušu...
Na vrh
suncokretic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suncokretic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 21:32
@dalija: ne znam pouzdano kako u Zagrebu stoje stvari, ali znam da postoje tečajevi za cvijećara-aranžera, pri Obrtničkoj komori, no, iz vlastitog iskustva znam da tamo nećeš puno naučiti. Najbolje ti je da se zaposliš u nekoj cvjećarnici. Ima po oglasima, traže se pomoćnici pa ti je to prilika da naučiš.
Sretno!
Na vrh
dalija View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 11 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 23:28
pozdrav svima! ove fotke su divne!
 ne znam jesam li na pravom mjestu,pa se ispričavam ako sam zeznulaEmbarrassed
naime,studentica sam, ali s  velikom željom da se jednog dana bavim aranžiranjem, organizacijom svadbi ili tome slično.
sad me zanima, zna li itko od vas postoje li cvjećarne  koje bi primile ovako nekog nadobudnog.
radila bi i kao prodavač...samo da gledam tu čaroliju stvaranjaSmile

i znate li možda za neki povoljni tečaj aranžiranja...u zagrebu.

hvala
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2008 u 08:03
Ovo je prekrasno.. toliko sjajnih ideja!!
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 16:03
Leoni- jesu li to tvoji radovi?
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 14:21
ovo je zaista lijepo...vjerujem da među nama ima budućih mladenki, možda im baš ovo pomogne
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.