Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Poljoprivredni sajam u Bjelovaru
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Poljoprivredni sajam u Bjelovaru

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Poljoprivredni sajam u Bjelovaru
    Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 16:57
27 i 28. 03. U Bjelovaru se održava poljoprivredni sajam. U subotu imam neko predavanje na tom sajmu, pa me zanima da li neko zna kakav je to sajam i da li na njemu bude i izlagača sa cvećem, semenjem i sl.
Unapred hvala na odgovorima.
Pronašao sam samo ovo:
http://www.bj-sajam.hr/
Ali su mi dosta šture informacije o izlagačima.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 17:33
Voki, ima nešto cvijeća i sjemenja no to je prvenstveno sajam poljoprivrednog karaktera.
Imaš li nešto slobodnog vremena prije ili nakon predavanja?
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 17:43
Hvala na brzom odgovoru!
U subotu imam neko predavanje o soji u 10 sati, a posle toga pojma nemam kakav je raspored. Tamo će nas čekati naši poslovni partneri iz Osijeka na štandu VOĆARSTVO-RATARSTVO-TRGOVINA. Predavanje je u Velikoj sajamskoj dvorani, a nakon toga valda će biti malo slobodnog vremena, bar da se pogleda sajam.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 15:47
Bilo je dosta lukovica cveća, semenki, a ponešto i saksijskog cveća i sadnica, samo što su cene za duplo veće nego u Novom Sadu, a i izbor poprilično loš.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 16:15
Voki, ideja nam je bila da malo skoknemo do sajma i da te "otmemo" tvojim poslovnim partnerima no sve je palo u vodu zbog mog posla.
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 07:14
I mi smo bili u žurbi, krenuli smo u 4 ujutro iz Novog Sada, još smo išli do Osijeka i stigli u pola 10 na sajam, a oko 14 30 smo već krenuli nazad. Pošto je u HR komisiji za priznavanje sorti od 8 prijavljenih sorti NS soje priznato svih 8, nadam se da će biti još prilike za posjetu Bjelovaru, ako ne pre onda za sledeći sajam.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 09:40
Voki, bit će nam drago da se nađemo kad bude moguće.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 09:55
joj tako mi je zao da sam ovo tek sad vidio....
 
pa nisamo otisao....  nadam se da ce mo se druge prilike imati mogucnosti upoznati
Na vrh
gentian(a) View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 119
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gentian(a) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 16:19
Originalno poslano od člana Božikovine Božikovine napisao:

Voki, ima nešto cvijeća i sjemenja no to je prvenstveno sajam poljoprivrednog karaktera.
Imaš li nešto slobodnog vremena prije ili nakon predavanja?



Da, to je prvenstveno poljoprivredni sajam i cvjećari su slabo zastupljeni!
I sam izlažem na tom sajmu od prošle god......

Samo da pojasnim neke stvari oko izbora cvijeća, datum kada se održava proljetni Bjelovarski sajam nije pogodan za sve sorte i vrste cvijeća, evo mi nismo na tom sajmu uopće iznosili pelargonije ( o surfinijama i fuksijama i inim da ne govorim)! Neki jesu ali noći su još tad hladne i mi ne preporučamo ljudima kupovinu!

Na ovogodišnjem sajmu ću se potrudi "dovuć" što više vrsta ali kada za nešto nije vrijeme, jednostavno nije.......
Na vrh
gentian(a) View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 119
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gentian(a) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 19:18
Od 26.03 - 28.03 održava se "Proljetni međunarodni bjelovarski sajam" pa navratite, bit će nešto i cvijeća Wink
Na vrh
luna View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 14:20
Ja sam bila na par sajmova u Bjelovaru i može se naći cvijeća i po povoljnijim cijenama samo treba sve dobro pregledati.Thumbs%20Up
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 18:26
Gentian jel to u Bj ili Gudovcu?
Na vrh
gentian(a) View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 119
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gentian(a) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 20:30
Eto nisam stigao odgovorit, imali smo pripreme za sajam!

Ako ćemo precizno sajam je u gudovcu iliti 3-4km od centra grada!




Moj štand Smile !!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 21:14
wooow!!!!Kaj ti je ono iza tulipana(crveno i žuto cvate)??
Svašta tu ima a ja znam di si ti domasmile198
Na vrh
gentian(a) View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 119
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gentian(a) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 20:47
hm, ovo mi stvarno nije jasno..... el ti nisam ja odgovorio na ovaj post????Confused


Uglavnom to su ranunculusi i bacim koju sliku pobliže uskoro....
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 07:31
Ko je ovdje lud.jelsmile156(nešto je forum zezao i nestali su postovi od tog dana)
E,to,ubaci ti malo tih slikica,izblizasmile186
Na vrh
gentian(a) View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 119
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gentian(a) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 21:03

trajnice


malo balkonskog...


i maćuhice!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 22:49
Gent,jel ti ideš i na ove ,okolo sajmove? Recimo LudbregBig%20smile(da znamo kod koga kupujemo),pa Prelog i tak bliže nama.Ove trave me strašno mučeLOL
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2010 u 19:48
Upravo traje jesenski sajam u Bjelovaru. U nazat nekoliko godina nisam ni jedan propustila, ali ovaj nažalost hoću.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.