Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - hoću i ja...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


hoću i ja...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 25>
Korisnik
Poruka
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 16:21
Ovo je presavršeno,obožavam afričke motive!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 00:42
što reć kad su tete salvete sve rekle? smile141
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 17:13
hvala, hvala Embarrassed
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 11:15
malena jako mi se sviđaju slike,prekrasno si sve iskombinirala,boje su predivnesmile141smile211
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 19:59
predobro napravljeno smile141
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 23:10
kaća, iris smile78
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 20:34

evo jedan pokušaj pitorica, neuspjeli naravno...

 
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 23:41
malena pa gdje je zapelo sa pittoricom?a da probas ponovit?i ovaj dio uz stabljiku,tamniji sto ti je ostao od podloge,ja bi i to prebojala..prekrasan motiv si izabrala,aj srihtaj pittorico i tacna ce bit za 5Thumbs%20Upsmile78
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 23:58
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

malena pa gdje je zapelo sa pittoricom?a da probas ponovit?i ovaj dio uz stabljiku,tamniji sto ti je ostao od podloge,ja bi i to prebojala..prekrasan motiv si izabrala,aj srihtaj pittorico i tacna ce bit za 5Thumbs%20Upsmile78
 
pa ne znam kako Cry, čitam i čitam sve savjete i igram se i ne ide buuuuuu
smile220
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 00:25
Originalno poslano od člana malena malena malena malena napisao:

jao,pa ja neke radove nisam uopče vidila,i sad sam ponovo pogledala cijelu galeriju od prve do zadnje stranice,i nemogu vjerovat da mi je ovo promaklo! kutijica je genijalna!smile94
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 01:28
Potpisujem Rose...nemoj se bedirati zbog pittorica...neke stvari nam idu ko od šale, a druge...nismo svi za sve...ni ja se baš ne mogu pohvaliti da mi pittorico uspijeva, pa radim salvetnu na svoj način...prelistaj sama svoju galeriju i vidjet ćeš more predivnih radova smile79
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 07:46
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

Originalno poslano od člana malena malena malena malena napisao:

jao,pa ja neke radove nisam uopče vidila,i sad sam ponovo pogledala cijelu galeriju od prve do zadnje stranice,i nemogu vjerovat da mi je ovo promaklo! kutijica je genijalna!smile94
 
 
....i ja ću morat ponovo sve pregledat...kako ovo nisam vidjela..bravo malena......
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 08:13
Nisi jedina kome pittorico ne uspjeva. I ja pokušavam i pokušavam. nešto uspije, a nešto ne. Samo se nemoj bedirati. A što se tiče ove kutije, pa ni ja je nisam vidjela, ili sam možda zaboravila. Godine rade svoje!
ANĐELKA
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 08:58
nemoj se živcirat radi pittorica,probaj opet,uspjet ćeš...ni meni on ne ide,ali budem probala svejedno,sve se da naučiti
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 19:10
Smučkaj tu žućkastu boju podloge,kistić u ruke i pokriti sve osim motiva,bit će odlično!
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 21:47
evo, bila sam poslušna pa sam doradila tacnu, al ću sliku sutra staviti, da je slikam po danu :)
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 11:38

Malena...znaš ti svašta lijepoga i dobroga napravitit....vjerujem da će i tacna zablistati nakon dorade...Smile

Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 19:59
evo, nije baš zablistala, al nema više ostataka salvetice, pa ipak mislim da je bolje... ako ništa, uvijek može završiti na mojoj vikendici :)
 
 
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 21:20
Puno bolje, samo jel to plava ili možda zelena boja?. Znam da kod slikanja nekad boje i nisu baš realne
ANĐELKA
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 23:30
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Puno bolje, samo jel to plava ili možda zelena boja?. Znam da kod slikanja nekad boje i nisu baš realne
 
ovo je nešto kao tirkizna, ali više na zelenu... u pravu si, boje i nisu realne, prelazi nisu tako izraženi kao na slici, a podloga je neka blaga žuta, a ne bijela kako i meni izgleda na slici
 
hvala
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 25>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.