Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - hoću i ja...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


hoću i ja...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 25>
Korisnik
Poruka
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2009 u 14:23
Ova kutijica je baš prekrasna,sviđa mi se ta salveta.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2009 u 16:02
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Ova kutijica je baš prekrasna,sviđa mi se ta salveta.
 
hvala draga smile58
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 18:51
 
smile141
ANĐELKA
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 19:31
Kutijica za čaj mi je skroz po ukusu.... Bravo! Obožavam kad se od nečega starog napravi nešto novo i upotrebljivo! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 19:46
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Kutijica za čaj mi je skroz po ukusu.... Bravo! Obožavam kad se od nečega starog napravi nešto novo i upotrebljivo! smile55
 
a i ja to volim Wink
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 19:59

evo još jedne kutije za čaj

ove godine skupljam svoju mentu Smile
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 20:02

a sad nešto što nema veze sa salvetnom tehnikom, ali sam odradila

tu je bila slika patuljka, al zbog strahova koje je stvarao skinula sam ga smile182

vrtni patuljak je dobio novu odjeću - bilo ga je sunce opržilo pravo smile46
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 20:03
ne izgleda u stvarnosti ovako gadno!!!
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 20:06
sladak je patuljcic...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 20:12
Originalno poslano od člana goga-osijek goga-osijek napisao:

sladak je patuljcic...
 
a kutija, a kutija?
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 20:14
za kutije za caj si vec postala prava majstorica...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 21:18
vidi se da imas osijecaj za boje,bas si lijepo zrihtala i patuljcica i kutijicusmile141smile141
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 21:41
kutijica mi je super...a ovih vrtnih patuljaka s ebojim, od njih imam fobiju,nemam pojma zašto, uvijek ih nekako izbjegavam...ali se zato tvojim kutijicama za čaj divim...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 22:22
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

kutijica mi je super...a ovih vrtnih patuljaka s ebojim, od njih imam fobiju,nemam pojma zašto, uvijek ih nekako izbjegavam...ali se zato tvojim kutijicama za čaj divim...
 
patuljci su gipsani, uvijek ih možeš razbiti smile225, a znaš da si sigurno veća od njih smile123
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 00:18
kutijice za čaj su mi predivne, a o podmetaču da ne govorim. oćemo još! oćemo još! smile126
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 07:55
 
Lijepi radovi! A one čaše u pozadini, jesi i njih radila?
ANĐELKA
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 09:58
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

kutijica mi je super...a ovih vrtnih patuljaka s ebojim, od njih imam fobiju,nemam pojma zašto, uvijek ih nekako izbjegavam...ali se zato tvojim kutijicama za čaj divim...
 
 
joj, ja isto imam nekakav problem sa vrtnim patuljcima. i klaunovima. brrrrr! treba pitati stručnjake u čemu je stvar!? bit će neka trauma iz djetinjstva...Confused
 
 
ali zato nam malena sa kutijama liječi sve traumeWink
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 10:06
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

kutijica mi je super...a ovih vrtnih patuljaka s ebojim, od njih imam fobiju,nemam pojma zašto, uvijek ih nekako izbjegavam...ali se zato tvojim kutijicama za čaj divim...
 
 
joj, ja isto imam nekakav problem sa vrtnim patuljcima. i klaunovima. brrrrr! treba pitati stručnjake u čemu je stvar!? bit će neka trauma iz djetinjstva...Confused
 
 
ali zato nam malena sa kutijama liječi sve traumeWink
 
ok, idem izbrisati patuljka... još ćete mi poslati račune od stručnjakaLOL, a ovo bi ipak trebao biti forum za odmaranje i inspiraciju, a ne traume smile79
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 10:09
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

 
Lijepi radovi! A one čaše u pozadini, jesi i njih radila?
 
te čaše su svijećnjaci, kupila kad sam bila na bračnom putovanju... romantike ne škodi, jeldeWink?
napravila sam poslije neke slične!
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 20:52
evo jedan novi rad
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 25>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.