Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mini-mini vrtek
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mini-mini vrtek

 Odgovori Odgovori Stranica  123 23>
Korisnik
Poruka
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moj mini-mini vrtek
    Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 21:11
Da vam malo pokažem svoj mini vrt-ek. Danas sam ti presadila pavitinu i posadila maćuhice i jaglace koji su bili u teglama. Treba to još urediti ali tek toliko da vidite.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 21:14
 
 
 
 
 
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 21:31
Ružno to izgleda ovako na slikama. Trebam čekati da nini ruža i pavitina procvatu.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 21:31
Ima li većeg gušta od ovoga ... Pa kad razbuja ...
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 21:35
Hoya stvarno je mini pa nemogu posaditi tu baš puno cvijeća ali nadam se da će se bar malo šareniti.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 21:41
Dovoljno da bude lijepo!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 22:16
Nije bitna veličina, nego koliko će ti srcu to prirasti.  I kad budeš pila kavicu pored njega, uživat ćeš. Čekamo slikice ubudućeClap Ti bar sadiš, na mom terenu je još snijeg.Zato mi je pun balkon pitara. Čak imam i jabuku.smile64
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 12:39
A smrcko gdje si ti da još ima snijega?
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 13:09
I imaš pravo,prije 2 god sam napravila na drugoj strani dvorišta iso takav mali ali nije se to sviđalo MVS pa je puštala da kokoši u cvijeću nesu jaja i sve su mi poništile a baš je bilo ljepo,ljepše je izgledalo nego sad ovaj. Onda sam prošle godine sve išla presaditi na ovu stranu,samo što ljepotu zaklanja stari "senjik" kojeg oni nedaju srušiti a nalazi se tik uz glavnu cestu. Rekla sam MM ako ga ove godine ne sruše ja ću ga zapaliti!!! A sad se pak borim s njezinom mačkom,svaki dan ju ganjam,neznam kaj joj postaviti da više ne kopa.
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 14:37
posadi macinu travu na kontra stranu i maca će ići u suprotnom pravcu ,tako je moja majka uradila na vikendici odnijela macinu travu na raskrsnicu pored puta i posadila sve mace se tamo valjaju i jedu
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 16:55
bravo lilly- pa nije ta oker uopće loša boja Smile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 18:39
Bravo,bravo ovo će biti jako lijepo kad sve procvjeta,a što se tiče mace slažem se sa Inajinim prijedlogom,posadi macinu travu,moja ih baka ima 4 (mislim mačke),i u vrtu iza kuće nikad nema problema jer one uživaju na svojoj travici,a za cvijeće niti ne mare!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 18:56
Originalno poslano od člana Lilly Lilly napisao:

I imaš pravo,prije 2 god sam napravila na drugoj strani dvorišta iso takav mali ali nije se to sviđalo MVS pa je puštala da kokoši u cvijeću nesu jaja i sve su mi poništile a baš je bilo ljepo,ljepše je izgledalo nego sad ovaj. Onda sam prošle godine sve išla presaditi na ovu stranu,samo što ljepotu zaklanja stari "senjik" kojeg oni nedaju srušiti a nalazi se tik uz glavnu cestu. Rekla sam MM ako ga ove godine ne sruše ja ću ga zapaliti!!! A sad se pak borim s njezinom mačkom,svaki dan ju ganjam,neznam kaj joj postaviti da više ne kopa.


Sverkvusmile124 . Sjeniksmile228  i  smile161. Za malu macu imaš neke sprejeve , možda ih ima u većim centrima. Ili si nabavi lijepog cucka. Ja sam se od mace branila granama, došla je kakati di sam stavila kvalitetniju zemlju i sjeme. Zatekla sam sve na kupoli. Tigar se verao uz ogradu 1.2metra bez problema. Grane su pomagale dok sjeme nije naraslo.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 18:57
Originalno poslano od člana Lilly Lilly napisao:

A smrcko gdje si ti da još ima snijega?


Teren mi je u Gorskom Kotaru.smile65
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 19:25
A stavila bi sliku te starudije al me sve sram. Kad ga budemo rušili slikat ću pa da vidite ljepote od MVS,to je njezino i njoj ne smeta,a zna da meni da i zato neda da se ruši. Bome onda jesi pod snijegom! Al još malo pa će biti ljepo vrijeme. Trenutno mu se i ne veselim onako jako jer moram sve izpočetka,upravo sam vidjela da sam ostala i bez svih agava. Nije mi jasno što se to ove zime dogodilo. smile220
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 16:11
e moja lillyi ja bi sad sa tobom
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 16:40
lilly, odlična je ideja- "podloga" (nosač) za pavitinu gdje se može penjat!
Što se tiče S, Nukežao mi je, neki ljudi stvarno nemaju i nežele imati "smisla za ljepo"- mislim na tvoj vrt i cvijeće,....više vole krš i nered okolo....takvih ljudi ima jakoooo puno, i stvarno mi nisu jasni?!??!!!Unhappy
Nemoj kloniti, samo budi ustrajna u svom naumu.
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 16:59
Bit će lijepo kad se sve razbuja i popenje ....Strpljenja...
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2009 u 12:06

Imala sam ja strpljenja i previše,zato i je još sve tako. Ali iskreno se nadam da će doći sve na svoje. Za sad mi je važno da mi cvijeće lijepo raste,a poslje ću uređivati,kad bude mjesta za to.

Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 19:44
to je taj moj vrtek iz daljeg.
 
i moja pavitina ljepo napreduje
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 23>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.