Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Papir za printeve
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Papir za printeve

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Papir za printeve
    Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 21:18
Pa sada već po drugi put pišem.Moždabi se našlo vani, a stari kliker proradi, u trgovini "Nana -san"susjeda mi je kupila svileni papir
za kopirati na krojnim arcima. Pošto sam našla neku staru zalihu već žutu od stajanja pelira oko 5 kom, ovaj papir je malo malo tanji, ali dati ču kćeri da proba na njega printati možda će iči.Javim se za dalje, jer ovaj je papir veličine 150 x 110, i to 5 kom, oko 15 kuna.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 01:20
p. s. Normalno zalijepila "vatu" na papir prije printa Wink, a super rješenje za veće formate (do A3)..
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 01:18
Hi,
ja sam tu novi član, al vas pratim neko vrijeme. Sister me zarazila sa salvetnom tehnikom i odma sam u glavu provala radit sa printanim motivom i super je ispalo. Koristila sam papirnatu vatu (koriste je u medicini pa ako neko ima koju "vezu" u bolnici, ambulanti, možda je ima kupit i u apotekama - to je onaj papir koji vam daju da se pobrišete ako ste npr. bili na ultrazvuku, a imaju ga na tone) i laserski printer, lijepila na staklo i super ispalo. Kad sve još malo povatam priložit ću i rad.
Guštajte..
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 07:58
ja sam probala napravit print na trgovačkom papiru praznom i super je za pet pa probajte ... nesto je tanji od obicnog papira za printanje ... isla sam se raspitat za taj pelir papir pa mi teta u knjizari (citaj stara teta ) rekla da se to odavno ne proizvodi pa mi preporucila taj trgovacki papit mogu rec da sam prezadovoljna iako mi je to prvi rad sa printom....
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 08:43
Ja sam pelir dobila (zamolila koji list više (čitaj:užicala) ) u Prosvjeti na Cvjetnom u Zg (u papirnici u podrumu).
Tamo ga imaju u onim velikim aracima i u njega zamotavaju A4 papire kad netko kupi više komada...

Nisam ni znala da je to pelir, a gospon je rekao da je on ručno rezao veliku rolu na manje listove i da ga ne prodaju (i da se više ne proizvodi)...

Mene osobno nije oduševio za printanje jer sam printala laserom i na bijeli rižin papir i  nekak mi on bolji dojam ostavlja...

Jedino nisam opće ziher jeL to pelir (s jedne strane sjajni, s druge mat)
jer mene on isto podsjeća na papir u pekarama...
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 11:39
ni u dubrovniku nema pelir papira...nema čak ni rižinog papira ali jednja knjžara se ponudila da če pokupati nabaviti pelir pa mi se javiti ali iskreno,,,sad nakon ovdje svega pročitanog,,.mislim da od toga nema ništa...jednostavno pelir papira za hrvatsku nema!!!!Cry
Na vrh
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 12:31
Sorry ako sam nesta pogrijesila...nije bilo namjerno...ma nema veze imam ja tonu onoga isto lipa mill papira na kojem se pisalo prije na pisacoj masini pa cu probati...veliki pozdrav
If tears could build a stairway
And memories were a lane
We would walk right up to Heaven
And bring you back again...
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 09:30
pelira neeeeeeeeeeeeeema...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 09:26
Originalno poslano od člana maryann maryann napisao:

Bog cure evo da vam malo pomognem nasla sam na webu da imate u splitu
PAPIRUS CO oni imaju taj papir moze se  naruciti evo stranice... http://www.papirus.hr/shopaddtocart.asp  na dnu stranice mozete viditi da sam kao narucila taj pelir papir (malo im je zeznuta stranica treba do dna doci)<t></t><t></t><t></t><t></t><table width="93%" border="1" cellpadding="1" cellspacing="0"><t><tr><td><p align="center"><font font="" weight="bold" size="1" color="#ffffff" face="Verdana, Arial, Helvetica">i

</td>
<td><p align="center"><font font="" weight="bold" size="1" color="#ffffff" face="Verdana, Arial, Helvetica"> Opis

</td>
<td><p align="center"><font font="" weight="bold" size="1" color="#ffffff" face="Verdana, Arial, Helvetica"> Količina

</td>
<td><p align="center"><font font="" weight="bold" size="1" color="#ffffff" face="Verdana, Arial, Helvetica"> Cijena

</td>
<td><p align="center"><font font="" weight="bold" size="1" color="#ffffff" face="Verdana, Arial, Helvetica">UKUPNO

</td>
</tr><tr>
<td width="5%" align="center"></td>

<td width="50%" align="left"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica">2336Papir pelir A4, 40g - LIPA MILLJed. mjere: mil (1000 listova)</td>

<td width="10%"></td>

<td width="10%" align="right"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica">65,00 kn</td>

<td width="10%" align="right"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica">65,00 kn</td>
</tr><tr><td></td><td></td><td colspan="2"><font size="1" color="#000000" face="Verdana, Arial, Helvetica">Cijena bez PDV-a</td>
<td align="right"><font font="" weight="bold" size="2" face="Verdana, Arial, Helvetica">65,00 kn</td></tr></t></table>  
Znaci ovo je cijena za veleprodaju a maloprodajna je ta +PDV minimalna
narudzba 100 kn a sve mozete naruciti online . Eto cure nadam se da sam
vam bila od koristi a ja sam nova ode i mislim  da cu svasta od vas
nauciti a i poneku salvetu cu traziti...pozdrav iz juzne dalmacije



dobrodosla...

nazalost moram te razocarati...jesi pokusala nazvati i pitati za pelir? to im je stari popis artikala dok se lippa mil jos nije raspala...u to vrijeme su ga svi imali na zalihama...
vjeruj mi...pelira nema nigdje...nitko ga ne uvozi...prijatelj mi je dobavljac uredskog materijala i doslovno je kontaktirao sve moguce partnere...da ne duzim - pelira nema...ja sam uspjela nabaviti jedan paket koji je ostao igrom slucaja na skladistu...pozz
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 00:37
Bog cure evo da vam malo pomognem nasla sam na webu da imate u splitu PAPIRUS CO oni imaju taj papir moze se  naruciti evo stranice...

 http://www.papirus.hr/shopaddtocart.asp  na dnu stranice mozete viditi da sam kao narucila taj pelir papir (malo im je zeznuta stranica treba do dna doci)

i

Opis

Količina

Cijena

UKUPNO


2336
Papir pelir A4, 40g - LIPA MILL
Jed. mjere: mil (1000 listova)

65,00 kn 65,00 kn


Cijena
bez PDV-a
65,00 kn
   Znaci ovo je cijena za veleprodaju a maloprodajna je ta +PDV minimalna narudzba 100 kn a sve mozete naruciti online . Eto cure nadam se da sam vam bila od koristi a ja sam nova ode i mislim  da cu svasta od vas nauciti a i poneku salvetu cu traziti...pozdrav iz juzne dalmacije
If tears could build a stairway
And memories were a lane
We would walk right up to Heaven
And bring you back again...
Na vrh
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 00:21
Bog cure evo da vam malo pomognem nasla sam na webu da imate u splitu PAPIRUS CO oni imaju taj papir moze se  naruciti evo stranice...

 http://www.papirus.hr/shopaddtocart.asp  na dnu stranice mozete viditi da sam kao narucila taj pelir papir (malo im je zeznuta stranica treba do dna doci)

i

Opis

Količina

Cijena

UKUPNO


2336
Papir pelir A4, 40g - LIPA MILL
Jed. mjere: mil (1000 listova)

65,00 kn 65,00 kn


Cijena
bez PDV-a
65,00 kn
   Znaci ovo je cijena za veleprodaju a maloprodajna je ta +PDV minimalna narudzba 100 kn a sve mozete naruciti online . Eto cure nadam se da sam vam bila od koristi a ja sam nova ode i mislim  da cu svasta od vas nauciti a i poneku salvetu cu traziti...pozdrav iz juzne dalmacije
If tears could build a stairway
And memories were a lane
We would walk right up to Heaven
And bring you back again...
Na vrh
Gemini View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gemini Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2009 u 07:59
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

Originalno poslano od člana Gemini Gemini napisao:

Kaća, super je ispalo i baš si se domišljato sjetila peglanja. Inače mi je jako mrzak taj kućanski posao,ali mislim da ćemo pegla i ja postati super prijateljice [IMG]smileys/smiley17.gif" align="absmiddle" alt="Tongue" />. Kao i ti imam cijelu rolu skicn papira pa ću pokušati. Jedino se pitam kako će ispasti na podlogama koje nisu platno (najčešće koristim staklo i keramičke pločice). Ima li itko takvih iskustava?


ma ti bi odma u glavu, što smo nestrpljivi!!!!! zezam malo, mene isto zanima za staklo jer imam u kupaoni napuknuto ogledalo (vrata od ormarića ) i bojim se ići peglom da se ne rasprsne još jače. Ne bi htijela biti pokusni kunić pa ću malo pričekati ha ha


Imaš pravo Gogs-provalila si me Smile. Znaš kakvi su blizanci, nestrpljivi i bez okolišanja-zato sam i izabrala svoj nick. Danas ću isprobati peglanje na pločicama, vjerujem da će i na staklu biti ok ako ne pretjeramo sa temperaturom pegle Confused. Javim rezultate.
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 15:06
Originalno poslano od člana Gemini Gemini napisao:

Kaća, super je ispalo i baš si se domišljato sjetila peglanja. Inače mi je jako mrzak taj kućanski posao,ali mislim da ćemo pegla i ja postati super prijateljice [IMG]smileys/smiley17.gif" align="absmiddle" alt="Tongue" />. Kao i ti imam cijelu rolu skicn papira pa ću pokušati. Jedino se pitam kako će ispasti na podlogama koje nisu platno (najčešće koristim staklo i keramičke pločice). Ima li itko takvih iskustava?


ma ti bi odma u glavu, što smo nestrpljivi!!!!! zezam malo, mene isto zanima za staklo jer imam u kupaoni napuknuto ogledalo (vrata od ormarića ) i bojim se ići peglom da se ne rasprsne još jače. Ne bi htijela biti pokusni kunić pa ću malo pričekati ha ha
Na vrh
Gemini View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gemini Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 14:49
Kaća, super je ispalo i baš si se domišljato sjetila peglanja. Inače mi je jako mrzak taj kućanski posao,ali mislim da ćemo pegla i ja postati super prijateljice Tongue. Kao i ti imam cijelu rolu skicn papira pa ću pokušati. Jedino se pitam kako će ispasti na podlogama koje nisu platno (najčešće koristim staklo i keramičke pločice). Ima li itko takvih iskustava?
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 20:56
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

i ja bi probala sa pelirom ali nemam ni morskih ni afričkih salveta.smile43
jel može nešto drugo?
 
naravno, trenutno mi sve treba....osim onih djecjih motiva....
 
poslala sam ti adresu na pm, posalji i ti meni svoju...pozz
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 20:26
i ja bi probala sa pelirom ali nemam ni morskih ni afričkih salveta.smile43
jel može nešto drugo?
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 20:19
naravno hippy, vec sam ti poslala svoju adresu, posalji i ti meni svoju na pm.
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 19:46
Goga,

imam ti ja massai ratnike...Može đoranje za papir?   
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 19:03
cureeeeeeeeeeeee,
imam pelir papir...
nakon mukotrpne potrage nasla sam u jednoj knjizari jedan paket....
 
nudim mijenjanje papira za vase duplice salveta...
 
javite se na pm
 
narocito me zanimaju morski motivi i africki massai
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 10:48
probala sam radit sa skicn papirom,i sve mi se naboralo kao i kod tebe gemini..taj uradak bacila u smece,i probala ponovo,ovaj put sa peglom,nigdje nabora,samo sam malo brzala pa sam motiv iscupkala pa se vide krajevi,da sam motiv izrezala ispalo bi slicno kao i sa decoupage papirom..evo stavljam sliku da vidite kako je ispalo..gemini hvala na engleskom nazivu,bas sam se pitala koji je, da mogu mm zamolit da mi pogleda u kanadi,imaju li ga..ako netko zeli probat radit sa skicn papirom neka mi se javi na pp,poslat cu vam koji metric..




Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.