Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Bolesti biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Adam
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Adam

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
LOLAFRIDA View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LOLAFRIDA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Adam
    Objavljeno: 02 Travanj 2009 u 01:20
BOK HOČE MI NETKO REČI ZAŠTO MI ADAM GUBI LIST NAKON RASTA NOVOG TAKO DA NEMA VIŠE OD TRI LISTA A STAR JE PET GODINA
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2009 u 20:41
takav je bio i moj dok ga prošlo ljeto nisam izbacila u tegli van na travnjak u polusjenu i oooobilno zaljevala...podivljo je :)))))sad je opt na 3 lista ali čim malo zatopli ide opet van :))))
Na vrh
LOLAFRIDA View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LOLAFRIDA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2009 u 23:30
i ja sam napravila tako al ništa a zanima me kakvu mu zemlju staviti kupovni humus ili šumski
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2009 u 23:47
...hmm.. ja sam uvijek za što prirodnije dakle šumski, ali tu je i zaista velika opeasnost da je u toj zemlji i brdo malih ličinkica različitih crvića, insekata, i sl.... pa je općenito mudrije staviti kupovnu.....
Na vrh
LOLAFRIDA View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LOLAFRIDA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2009 u 23:53
da hvala na savjetu al ipak je najbolja kupovna zemlja,jel znadete možda zašzto mi koren od adama trune i on propadne
Na vrh
kopriva View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kopriva Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 18:12
Pozdrav!

Moje iskustvo je takvo da kad nije baš sjajan primjerak adama, odrežem sve listove tik do korijena. Kroz neko vrijeme potjeraju novi listovi, mnogo bogatiji i ljepši. Pokušaj!
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 20:16
Originalno poslano od člana LOLAFRIDA LOLAFRIDA napisao:

da hvala na savjetu al ipak je najbolja kupovna zemlja,jel znadete možda zašzto mi koren od adama trune i on propadne


morda kakve gljivice u zemlji iliii previše vode možda....
Na vrh
kišna View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kišna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2014 u 15:29
Pozdrav cvijetni znanci Imam adama, u pitaru je otprilike dvije godine, u hodniku i preko ljeta i preko zime... Ali problem je što ne raste, visok je dvadesetak centimetara, ima uvijek dva lista, i to je to, ni takac ni makac, ni u dužinu ni širinu, baš ništa Što da radim?
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2014 u 17:33
kišna,možda je u prevelikom loncu,on dok ne ispuni lonac korjenjem neće tjerati listove

Na vrh
kišna View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kišna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2014 u 18:37
Originalno poslano od člana cvetlin cvetlin napisao:

kišna,možda je u prevelikom loncu,on dok ne ispuni lonac korjenjem neće tjerati listove



Da u velikom je pitaru, što onda da radim, da ga presadim u manji pitar? Puno ti hvala na odgovoru
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2014 u 20:22
Ima li dovoljno svjetla? Da bi razvio nove listove, treba mu puno svjetla. Ja sam ljetos adama stavila u vrt (zajedno s teglom), u polusjenu ispod borova -  i poludio je: razvio četiri velika lista i potjerao dvije mladice iz korijena. A do tada se uglavnom šepurio u vrlo svijetloj prostoriji sa svega dva ili tri lista.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.