Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bugenvilija -bugenvileja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bugenvilija -bugenvileja

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 424344
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
MiaE View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MiaE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2007 u 14:58

Pozdrav svima !

Ja sam prošle godine s donijela jednu iz Dalmacije (živim u Slavoniji), unjela sam je u kuću u 10 mjesecu.. ali ništa od nje.Cry
Ove godine pokušaću ponovo ...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2007 u 16:32
ja sam je danas trazila po prodavnicama ali nisam nasla
Na vrh
natali55 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natali55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2007 u 12:01
Ja jako volim bugenvilije ali nažalost uginulo mi ih je već nekoliko...
Pokušati ću još jednom...
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2007 u 16:17
Mislim da jako teško, evantualno ako je na zaštićenom mjestu i ako je dobro zamotana da joj se krojenje ne smrzne.
Ali ipak bi preporučila sadnju u većem pitaru, pa onda u X mjesecu sklanjanje u prostoriju.


Ovo je jedna bugenvilija koju sam slikala u Opatiji u hotelu!!Prekrasna boja!!

 
Na vrh
Ivona View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2007
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2007 u 13:23
ona može u kontinentalnom djelu biti zimi vani??
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2007 u 18:59
Čak sam ćula da je zovu i bugomila..Confused
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2007 u 19:29
dali ona ima jos jedan naziv
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2007 u 18:17
Moja bugenvilija -bugenvileja je bijela što baš i nije uobičajena boja. Imam je tek 3 godine i za sada je cvjetala svaku godinu. Inače sam imala jednu crvene boje ali ta je cvjetala samo prvu godinu.
Ona je cijelo vrijeme na teraci i do sada je nisam nikad morala spremati  u kuću. Ove godine zbog blage zime sam je orezala već u II mjesecu , pa se nadam da će ranije potjerati izboje, a i procvjetati. Nadam se da nisam napravila grešku... u procjeni zime!!!Confused

 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 424344
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.