Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bugenvilija -bugenvileja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bugenvilija -bugenvileja

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 44>
Korisnik
Poruka
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2014 u 13:22
moja se polako al sigurno oporavlja

 

Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2014 u 18:45

Hvala klaudija,jako ih volim,prekrasne su.

Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2014 u 06:38
baš krasnaStar
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
marta78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2010
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 285
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marta78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2014 u 15:03

moja u punom cvatu
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2014 u 15:53
Marta,prekrasna je, dali je to u Čakovcu slikano? Clap
Na vrh
marta78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2010
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 285
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marta78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2014 u 16:38
Originalno poslano od člana stefica.n stefica.n napisao:

Marta,prekrasna je, dali je to u Čakovcu slikano? Clap

Ovo je slikano u Mandrama na Pagu, tamo imam malu okućnicu, u Čakovcu imam šarenolisnu i Veru slike stavim malo kasnije.
Na vrh
piky View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Srpanj 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 57
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2014 u 00:51
Evo i mojih bugica spašene s rasprodaje u svibnju, dobro su se prilagodile i evo upravo uživamo u prvim cvjetićima.Jako brzo rastu na južnom balkonu, cijeli dan sunce.Zanima me kad da ih orežem, obzirom da im je ovo prva godina?






Na vrh
piky View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Srpanj 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 57
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2014 u 22:47
Ima koga  da odgovori vec sam se zabrinuo  nema odgovora sigurno netko iskusan zna.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2014 u 22:51
Evo moje u južnome vrtu...

Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2014 u 23:13
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Marta i moja je oskudno cvijetala lani i nisam znala zašto? Onda sam pročitala da se obrezuje odmah iza cvatnje a ne kao gabarica u proljeće. Obrezala sam je početkom listopada iako je imala još nekoliko cvjetića ali sam ih žrtvovala i evo kako je vratila. Cvijeta  već više od dva mjeseca a lišća gotovo i nema. Moja susjeda ima ju isto i nije je obrezivala, ima krasno lišće ali cvijetovi su rijetki i sad kaže "e lijepo si mi govorila a ja nisam slušala"LOL

Evo što je aralija napisala
Na vrh
piky View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Srpanj 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 57
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2014 u 22:33
Hvala nisam bio siguran  koja je moja uopce  sad cu tak postupiti kak je savjetovano .Wink
Na vrh
maritzab View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 07 Kolovoz 2014
Lokacija: Šibenik
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maritzab Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2014 u 10:00
Molila bih savjet
Nova sam na forumu a i nova vrtlarica :)
Napravili smo balkon,prizemlje,istok-jug,i htjela sam posaditi bugenvilu, ali zanima me može li ići u pitar veliki ili mora biti u zemlji?
 
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2014 u 10:30
 Dobrodošla nova vrtlarice! smile73 Može i jedno i drugo. S obzirom da živiš u Dalmaciji, savjetovala bih ti da je ipak posadiš u zemlju (ako imaš tu mogućnost) jer će ti biti lakše za održavanje. Na kontinentu gdje su veliki minusi  nema mogućnosti biranja, mora u vazu zbog smrzavanja. smile113
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
maritzab View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 07 Kolovoz 2014
Lokacija: Šibenik
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maritzab Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2014 u 09:48
Hvala!
Nažalost nema mogućnosti u zemlju 
Zna li itko gdje povoljno ima kupiti jako velikih pitara,ono većih od kante za jupol?

Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2014 u 16:28
Da podijelim s vama ovu ljepotu koju sam svakodnevno gledala na ljetovanju - nažalost, nije moja, vlasnica se sigurno neće ljutiti...
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2014 u 16:30
Ovo je moja, ubrzano se oporavlja od ćelavosti... Embarrassed
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2014 u 13:14

bijela je ove godine nadmašila sebe
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2014 u 13:20
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2014 u 13:26

i VDP daje sve od sebe Wink
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2014 u 13:46
fantazija smile99
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 44>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.