Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bihać u BiH---Sokolac
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bihać u BiH---Sokolac

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Bihać u BiH---Sokolac
    Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 09:08
Hej draga, šetala je predivnim krajolikom rijeke Une, drago mi je da je proglašena nacionalnim parkom, a zašto nema mojih slika, to mi stvarno nije jasno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 08:50
TonguePrekrasna šetnja,
krasan ti je krajolik,priroda je najljepša stvar koja se dogodila.
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 07:33
Perelijepo Niho. Ove godine ću i ja posjetiti Bihač, tj Zavalje i Međudražje za Veliku Gospu. Imam prekrasnih slika iz Međudražja, kći mi je poslikala planinarski dom i vodopade.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2011 u 21:06
.
.
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2011 u 21:01
.
.
.

** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2011 u 20:58
.
.
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2011 u 20:53
smile120         
 UNA napokon..Nacionalni perk prirode...
evo nekoliko snimaka te Une i njene vode....

.
.
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 23:40
U avgustu bi trebali ici s mnom u Bosnu moji prijatelji iz Bergama,koji bi volili upoznati Bosnu i Hercegovinu i vidjeti njene ljepote Tongue...ako me put navede u tvoje krajeve obavezno cu navratiti ovdje jer bas je lijepo..moram priznati da nisam nikad bila u Bihacu!! Ako nisi protiv, javit cu ti se samo da te pozdravim i licno upoznam Tongue...!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 07:42
Davno sam prolazila kroz Bihac,i hvala sto si me podsetila na ovako divne predele
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 22:13
Niho, krasne slike Clap. Uvijek mi je drago vidjeti lijepi grad, koji je još k tome moderno uređen, ali nisu zanemarene starine, a okoliš tako uredan.
Na vrh
Nena79 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Svibanj 2009
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nena79 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 00:05
Niho ne samo da si ti divna osoba već i grad u kome živiš me je fascinirao...Tako netaknuta priroda...retko se to viđa...Ne znam šta bih izdvojila sa tih slika jer je sve prelepo...Ponekad bih volela da živim u takvoj prirodi mada volim i svoj Beograd...

Veliki pozdrav i tebi i Bihaću smile79
Ne idite utabanim putem...Umesto toga krenite tamo gde puta nema i ostavite trag...
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 16:11

Lijepog li grada.Clap

Bravo za slike, rezglednice i opise Niho a Triša je još dodala i sad zbilja imamo sliku koliko je to lijep grad.

 

Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2009 u 15:12
Da samo znaš kako je meni drago -poslije svega otišla sam i dobro se najela
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 13:20
Eto baš mi je drago da ste se i vas dvije konačno našle i upoznale...
 
Triša hvala ti za ove lijepe slike.
 
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 12:37
da zaista je lijeponiho pitala sam seada za onu mu od jarana ženu izgleda da jeste to to na šta ti misliš
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 12:28
Svaka čast Triša -ja i mislim da je stvarno moj grad dostigao onu ljepotu za kojom su moji građani grada Bihaća željeli -ali ovo je samo 1 mali dio što si vidjela dr. put će biti više 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 22:50
Da ne ispadne da sam kod NIhe samo jela i gledala u Sadika i žiccala kaktuse, evo što je moje oko zabilježilo u ovom lijepom gradu, na Uni, koji me podsjeća na naš Karlovac.
Džamija ima nekoliko, a ova je blizu nihine kuće
iz koje se također na brdu vidi i stari grad
 
 
Rijeka Una daje gradu posebno obilježje, predivne je zelene boje
 
 
 
 
Žute perunike rastu uz samu vodu
 
 
Prekrasna stjena, s cvijećem i vodopadima usred jednog kafića
 
 
Tu kraj nas jedno predivno- jako atraktivno stabalce
 
 
 
Centar grada pun je cvijeća
 
 
i kulturnih spomenika
 
 
 
Centar i glavni trg
 
 
Još uvijek u centru super uređeno mjesto s tribinom, gdje se održavaju koncerti i slična događanja
 
 
I na kraju prekrasan spomenik u parku "Devojka sa Une"
 
 
Grad me se dojmio - jako je europski, žao mi je što nismo imali više vremena za razgledavanje.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 12:25
e baš hoću mislim da jeste ona je bila upisala fakultet i napustila astari joj radi negdje vani
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 12:20
Inaja mogu predpostaviti o kome se ovdje radi -pitaj Senada da li je žena od tog njegovog prijatelja sa ozimica
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 15:03
nadam se da će me uskoro put nanjeti tamo mada je malo teško dug je to put za moje mališane a znaš sad sam se sjetila moj muž ima prijatelja čija je žena iz bihaća znam samo da se zove senada ali je pokrivena ali ono skroz neznam jel ti to poznato iako je bihać veliki ali čini mi se da je ona iz okoline .oni su se upoznali preko interneta i uzeli se neznam jesu li se dva puta vidjeli u živo.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.