Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji prvi radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji prvi radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 9>
Korisnik
Poruka
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 15:56
Lepi radovi !!! Kako obozhavam magnoliju, izdvojila bih uradtke sa tom salvetom kao favorite:)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Angel View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angel Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 11:39
Hvala! Bit će još radova, a posebno me veseli starinska komoda koja čeka svoj make over!
Na vrh
Angel View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angel Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 17:34
cure, pomagajte!
Kupila sam jučer u NB-u krakle koji mi je tamo teta preporučila (Folia, fantastic color, krackelierlack). Sva sretna, rekoh da i ja probam - nanesem tamnu boju, čekam da se osuši, stavim krackle i poslije svijetlu boju. Očekivala sam pukotine, ali lak - NI DA BI! Ni jedne jedine pukotine. Uputstva sam slijedila, ali tko zna možda sam ipak negdje fulala?!?!
Ima li tko iskustva s ovim proizvođačem?Cry
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 17:36
tak krakle ne valja niš...barem ja s njim nisam uopće bila zadovoljna...probala sam marabu i on je super, a i od hobby line je dobar....
Na vrh
Angel View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angel Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 17:56
A prvo sam uzela Marabu, jer ima takvo i ljepilo i onda veli ženskica, probajte ovo...Confused i  ja probala...
Znači postupak je ipak dobar, al je boja šit?
Na vrh
Angel View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angel Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2009 u 15:38
Đurđice su dobile novu vazicu (bačvica za gemište)
 
 
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2009 u 15:58
 
smile64ide to tebi, ide!!
ANĐELKA
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2009 u 16:46
vaza je prekrasna! bravo!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2009 u 16:55
Uspjela si me zbuniti sa bačvicom!!! LOL Tek kad sam je bolje pogledala shvatila sam koja je to čaša. Jesam li u pravu?
Predivna je!
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2009 u 18:13
draga Angel, pa ti si mahericasmile55..molim poduku kako si ovo napravila, stvarno mi je super, platim poduku salvetamasmile96..
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2009 u 18:24
Vaza je prekrasna..i ja bi poduku.
Na vrh
Angel View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angel Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2009 u 21:30
smile78Hvala!
Bačvica je čisti mix isprobavanja, za mene još novih tehnika. Malo onog kraklea koji očito nije baš najbolji,malo salvetica, malo boje za staklo, nanesene spužvicom.  A najljepše je ono  - u vazici.
 
Andrea01- to bi ti bila Gemištarka Approve
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2009 u 21:34
Clap za gemištarku!!! Baš se meni jučer malo okrhnul vrč za pivo!
I pospremila ga naravno za renoviranje!!!
A vidi ti Vilavite kak je lukava!!! LOL A da ona to ne koristi i kod mene možda! Big%20smile Savjeti za salvete!!! Wink


Na vrh
Angel View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angel Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2009 u 21:47

Dobra finta -  sad ću ja biti dobra i drugi put na kavi bum joj donesla njenu gemištarku! Lukavica - i savjet i konkretan primjer! smile232

Vilavita, Heart
Na vrh
Rada-kovo View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 10
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rada-kovo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 11:11

Radovi su čisti mraaak, kad gledam sve ove radove, dođe mi da odmah otrčim po bojice i kistiće, pa  iskoristim salvete koje bi trebala darovati prijateljici. Ali, ipak ću ih njoj odnijeti (ma ne mogu biti baš takva da joj ih otmem), a tebe pitam kada će biti prodajna izložba ?????

Na vrh
Rada-kovo View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 10
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rada-kovo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 15:50

Baš sam si ponosna na tebe, volim te

Na vrh
Angel View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angel Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 17:08
Hvala, Radosmile79 (LOLLOLLOL)
tebe čeka  moj slijedeći rad (onaj pimplavi, pa treba malo čekati)
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 17:55
vaza ti je jako lijepa
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 20:23
Angel, učim od većih frajerica od mene pa eto i ti nauči od mene..smile126..Haha ..ma ja samo hoću ispasti veeelika faca, ja kao lukava..ali vidiš li ti da mi na kavi više dekupablablažiramo nego kaj pijemo tu kavicu, spajamo ugodno s korisnim..
A dobro, gdje je moja gemištarka?smile135..
Andrea01, instruktorice moja..smile75
Rada-kovo dobro nam došla!smile79
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
Angel View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angel Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 22:47

Upravo sam napravila najgluplju stvar I uopće mi nije jasno kak mi je

Pala na pamet ideja da sušenje laka ubrzam fenom?!?!?!

Kuglice su ispale prelijepe, polakirala sam ih I stvarno su mi ispale

Mrak. I onda sam ih zapalila s fenom L L L

Prije:

 

Poslije:

 
 
Pretpostavljam da pomoći više nema smile220
Sad znamo da  se to ne smije....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 9>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.