Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - BJELOVAR2005
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


BJELOVAR2005

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
Korisnik
Poruka
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 23:54
kad stignem mami u bjelovar, onda se i ja javim za jednu kavu....
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tinaV View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaV Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 23:57
Ja sam zasmile142
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 00:01
onda je svakako ispijamo već krajem ovoga mjeseca...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
BJELOVAR2005 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 171
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BJELOVAR2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 23:02
MOZE CURKE...JAVITE SE DA RAZMJENIMO BROJCEKE PA SE VIDIMO....NE VICEM ZABORAVILA SAM VELIKA SLOVA ISKLJUCITI! Smile
bas ce mi biti drago da se upoznamo i vidimo!!!
Na vrh
BJELOVAR2005 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 171
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BJELOVAR2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 02:50
EVO MENE NAKON 100 GODINA!!!

mamina princeza i tetina srecica...malo platna!!!


malo magnolija...



poklon mecakinji za rodjenje...jedna slikica na plocici...




ovo sam cak prodala! LOL




po narudžbi....suvenir sa logotipom i nazivom...zadovoljna sam...ugovorila sam poslic!!! Tongue



ovo sam braci radila za kucu....triptih mesai...



pa nesto i šogorici....




...i moja pcelica u akciji napokon...mamino .Heart.....Teti koja nam je poslala salveticu sa konjicem...pcelicinom najdrazom zivotinjom...jako zahvaljujemo, iskoristena je u potpunosti i s veseljem!!! .




a ovo sam raduckala dok me nije bilo ovih dana sa vama....znam da ne spada bas ovdje...ali da se malo opravdamEmbarrassed, mama je pekla pcelici 2. torte...my little pony nam je trenutno atraktivan!!!





drage moje...jedva cekam vase kritike---svaki savjet je dobrodosao!!!


smile78
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 07:48
triptih je odličan! jesu to slike na kartonu, platnu?  imaš toga za prodat?
samo tako dalje, čestitam!
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 07:52
Slažem se s Natom, Masai su ti super ispali, ali su mi i jako slatki i maštoviti dječji radovi, a i narudžbu si veoma profesionalno "odradila" - sviđa mi se kako si ukomponirala motive na boci i tanjuru! A tvoja pčelica....prekrasna mala zujalica! smile75
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 08:15
 
Sve pohvale za radove. Ovo je odlično. Ne znam šta mi je bolje, ili Masai ili narudžba. Mislim ipak tvoja pčelica smile71
ANĐELKA
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 08:40
Sve super, pchelica najsupernija Clap
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 10:06
Draga moja kako si ti bila vrijedna i kako si napravila lijepe radove...
 
Zaista sam uživala u njima ali moram priznati najljepše što si napravila je ova mala princeza ( koliko je stara)?
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 10:51
radovi su prekrasni,neman rijeci..a pcelica je predivna i preslatkasmile141smile79
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 11:09
slažem se sa curama da ti je pčelicaipak najbolji i najbesprijekorniji rad...
no, i svi ostali radovi su jako lijepi, uredni i profesionalno odrađeni, posebice ovaju suvenir...čestitke na prodaji radova...nemogu sa tih radova pogled skinuti...paviljon budi nostalgiju u meni Cry

a ono što mi je PREEEEEEKRAAAASNO i tako slatko su ovi radovi za nećakinju...jako lijepo si iskombinirala motive i boje....tako nježno, baš onako, za djevojčicu...svaka čast....
vidimo se krajem mjeseca...nadam se na smile142
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
BJELOVAR2005 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 171
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BJELOVAR2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 11:36
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Draga moja kako si ti bila vrijedna i kako si napravila lijepe radove...
 
Zaista sam uživala u njima ali moram priznati najljepše što si napravila je ova mala princeza ( koliko je stara)?



..jao drage moje...kako ste me razveselile pohvalama....Embarrassed

moja mala princeza je 5.5. napunila 4. godine!
Ponekad nam netko toliko nedostaje` da ga poželimo izvuci iz snova i zagrliti u stvarnosti!
Na vrh
BJELOVAR2005 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 171
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BJELOVAR2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 11:38
Originalno poslano od člana nata07 nata07 napisao:

triptih je odličan! jesu to slike na kartonu, platnu?  imaš toga za prodat?
samo tako dalje, čestitam!



draga slike su na plocici...to su bile slikice sa kineskim simbolima koje je brat kupio u Kiki ili tako negdje ....mogu ga pitati...a ja sam ih malo preradila da se bolje uklapaju u interijer....nemam ih vise ...ako tko od cura ima jos koju viska mesai salvetu...neka mi posalje...i napravimo nije problem!!!
Ponekad nam netko toliko nedostaje` da ga poželimo izvuci iz snova i zagrliti u stvarnosti!
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 13:04

dal to znači da mi to možeš riješiti ako nabavim salvete ili ??

 smile219
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 13:16
Odlični radovi, a princeza je preslatka!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 13:36
Originalno poslano od člana BJELOVAR2005 BJELOVAR2005 napisao:

Originalno poslano od člana nata07 nata07 napisao:

triptih je odličan! jesu to slike na kartonu, platnu?  imaš toga za prodat?
samo tako dalje, čestitam!



draga slike su na plocici...to su bile slikice sa kineskim simbolima koje je brat kupio u Kiki ili tako negdje ....mogu ga pitati...a ja sam ih malo preradila da se bolje uklapaju u interijer....nemam ih vise ...ako tko od cura ima jos koju viska mesai salvetu...neka mi posalje...i napravimo nije problem!!!
 
Kako misliš na pločici? Keramičkoj?
A kako si ih uokvirila, zar nisu teške???
I ja znam raditi na pločicama...Tongue
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 13:37
Wink
Originalno poslano od člana BJELOVAR2005 BJELOVAR2005 napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Draga moja kako si ti bila vrijedna i kako si napravila lijepe radove...
 
Zaista sam uživala u njima ali moram priznati najljepše što si napravila je ova mala princeza ( koliko je stara)?



..jao drage moje...kako ste me razveselile pohvalama....Embarrassed

moja mala princeza je 5.5. napunila 4. godine!
 
A moj sin će 30.07. napuniti 5 godina.
Trebale bismo upoznati djecu, možda budemo prije, curica ti je preslatka a i ja imam medenog sina...Wink
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 14:29
moj sin jenapunio 13.5. pet godina...upoznat ćemo ih u bjelovaru definitivno Wink
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 16:08

prodaja, narudžbe ... jel se to netko bacio u biznis? svaka čast!

princeza je preslatka, a vidim da već ima i bračnih ponuda!smile81 
 
inače, radovi su odlični!  
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,186 sekundi.