Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Darujmo jedan cvijet za ljepši svijet….
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Darujmo jedan cvijet za ljepši svijet….

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Darujmo jedan cvijet za ljepši svijet….
    Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 19:31
smile79 Pozdrav Ladimirevcima i svoj krasnoj dječici i njihovim mamama!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jelence1301 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelence1301 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 09:37
Dragi forumaši,

i na službenim stranicama SOS Dječjeg sela Hrvatska nalazi se članak o vašoj posjeti, uz sličice...
evo link:
http://www.sos-dsh.hr/hrv/index.asp?p=novosti
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 21:10
smile79 svim tetama i dječici.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 22:22
Velika pusa svima u SOS Ladimirevci, slika prekrasna a pjesme izmamile suze! HVALA VAMA!
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 23:36
Jako lijep crtez a pogotovu pjesmice Smile...i jako lijepo od vas sto pokusavate pomoci ovoj djeci Smile !!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 23:19
smile79Svima u SOS selu.I mi se  takođe radujemo tim druženjimasmile170
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 21:54
veliki pozdrav i dječici i  tetama
šta reči za crtež i pjesmice....divni su smile79
Na vrh
jelence1301 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelence1301 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 14:35
smile219 Bok svima!
 
Evo se javljam iz SOS Dječjeg sela Ladimirevci kako bismo vam svima od srca zahvalili na vašoj posjeti i svim divnim poklonima smile79 a posebno dobroj volji i želji da uljepšate živote naše djece!
I djeca i zaposlenici raduju se budućim druženjima smile57
Evo i sličice koju je jedna djevojčica za vas nacrtala:
 
i pjesmice koje su djeca na temu cvijeća pisala:
 Da sam ruža
 Ja sam crvena ruža.

Željela sam biti u vrtu.

Ne molim da me netko otkine.

Volim kada me netko zalijeva.

Oštra sam zato što imam bodlje.

Lijepa sam.

Volim kada netko brine o meni.

 

CVIJET

Bože, hvala ti za cvijet,

koji voli cijeli svijet,

a taj cvijet je seka moja,

koja jedva čeka da dođem

u zagrljaj njen.

 

Kao brod što morem plovi,

i ona tako radosno stoji

i satove broji

da se sa mnom spoji.

 (napisala ih je djevojčica s posebnim potrebama)

Još jednom veeeeliko hvala svima koji su sudjelovali u akciji!
smile95
teta Jelena i teta Sanja
 
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 21:29
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

smile79svima.nebum komentirala ništ ......osim da mi se čini kako ste u krivom kafićusmile191



....... slažem se s tobom.......




Drago mi je da vam je bilo lijepo i da se sve ipak izorgan iziralo i naravno da mi je žao što nisam bila tamo....
Na vrh
Ivana-Mia View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 30 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivana-Mia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 17:02
Evo da se i ja malo javim. malo sam u gužvi pa me baš nema,samo tu i tamo preletim i to je to. Želim se samo zahvaliti svima koji su pomogli da i ova akcija uspije. Puno hvala svima na trudu i poklonim za djecu. I nadam se da ćemo se na idućoj akciji okupiti u još većem broju. Hvala
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 11:12
  smile86
 
 HVALA SVIMA KOJI STE DJECI ULJEPŠALI ŽIVOT U NJIHOVIM VRTOVIMA!!!
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 08:42
smile84
svima jedno veliko hvala što ste razveselili dječicu, a ja već sad rezerviram vrijeme za jesen.
 
 
 
Na vrh
Bugojanac View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bugojanac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 22:12
Evo sad sam pregledao što ste to vi radili, pa svaka Vam čast! Učinili ste sretnima i mame i djecu, a i SEBE, mislim da Vam je svima duša ispunjena. Mislim da je vrijedilo truda, svi koji ste bili tamo, dobili ste najveće hvala od najdražih Božjih bića i to Vam je najveća plaća za Vaš rad.smile55smile186Superrrr! Bravoooo!smile227
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 08:22
... i teče, teče jedan slap a taj san o slapu da bi mogao sjati i moja mala kaplja pomaže ga tkati...
 
srce do srca - ljubav, cvijetić do cvijetića - cvjetnjak... forumaš do forumaša - pa ma gdje bili i ma koji način se okupili i darivali dio sebe - RADOST djeci Ladimirevaca!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 21:19
ljudi super ste,svaka castsmile55..drago mi je da je i jedan mali djelic mene putovao s vama,hvala svima koji su se pobrinuli da moji radovi dođu gdje treba...shasha i tebi puno hvala,i tebi kontesa,drago mi je da su ti se svidjeli radovi..narode imate moj naklonsmile211smile79
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 20:15
Franjice ti si trebala biti fotoreporter jer ti to odlično ide Thumbs%20Up svima vama samo pohvale i mislim si mislim,stvarno sam mogla biti dio toga,fućkaš kopanje gredica,a ona mala curička sa kanticom je zakon Smile
e da..moram se pohvaliti da sam uživo imala čast vidjeti kaćine uratke..i ostala bez teksta naravno smile39 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 17:33
Svaka čast ekipi koja se uputila i malo razveselila stanovnike ladimirevaca :)))
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 17:03
Bilo je predivno kao i svaki put....

I da ovaj put smo mijesto okupljanaj malo promjenili ali ni to nije utjecalo na daljni uspješan tijek radnje :o))


 I ovoga puta smo podjelii civjeće za sve kucice u kojima zive dijeca i sos mame i naravno  kucicu za goste....

Tako da smo donjeli preko 1000Sadnica raznog vrtnog cvijeća....
Koje su odmah bile i zasadite.... Na žalost ovoga puta nismo im pomagali u sadnji jer smo se okupili u nesto manjem broju nego zadnji put pa nismo bili u mogucnosti....

ali i ovako je ispalo super....


Hvala jos jednom svima koji su sudjelovali na bilo koji nacin da se ovo ostvari....
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 23:12
Bravo za ekipu!

Franjice legenda si!!! smile186 Nisi uz sve nedaće odustala od sudjelovanja u ovoj akciji!!! smile79
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 22:39
smile79svima.nebum komentirala ništ ......osim da mi se čini kako ste u krivom kafićusmile191
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.