Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Darujmo jedan cvijet za ljepši svijet….
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Darujmo jedan cvijet za ljepši svijet….

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 07:34
a hoce li biti raqdionica decoupage tehnike?
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 11:39
Jutros je uplaćeno 200kn(ako sam dobro ispunila) od KAĆE
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 13:08
oNda idemo u nedjelju... samo treba da jave zagrebcani i ostali u koliko sati mogu stici u selo.

i naravno tko sve ide.
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2009 u 14:58
iz zagreba krecemo samo franjica i ja (na zalost). dogovorile smo polazak izmedju 7-7,30 i autoputem idemo tamo, te ako nije bed da nas netko od osjecana ceka oko cca 11 sati (usputno stajanje na kavi) pa nastavimo prema selu?
 
 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2009 u 16:54
moze!!!!!
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2009 u 18:00
Admine.....pa u koliko sati trebamo doći.?

Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2009 u 22:05
a negdje oko 11 -12 sati
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2009 u 22:05
bilo bi mi drago da navratis... da vide da ima malo i slavonaca aktivnihWink
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 21:51
Još samo malo i krecemo.... 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 23:15
sretno....neka i djeci i vama bude lijepo Smile
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 08:04
Sretan put(pazite na policijuWink)a za uživanje,to ne trebam poželjetijer znam da budete uživalismile79
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 13:13
smile213 još samo jednu noć pajkim i onda se idem igrati s klincima. Sretna sam jer je MPS uspio pribaviti jednu lijepu donaciju od  tvrtke u kojoj radi (ima loptica, frizbija, ruksaka, šalica, olovaka, kapa, set za badmintom, ) pa još kad dodamo prelijepe Kaćine uradke a da o Adminovom cvijeću niti ne pričam znam da ćemo razveseliti klince.
Fotkice donacija stavit ću po povratku s puta.
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 17:03
Baš se veselim, bez obzira što ni ovaj put nisam sa vama! smile198
Franjice- prekrasna donacija!

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 22:44
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Baš se veselim, bez obzira što ni ovaj put nisam sa vama! smile198
Franjice- prekrasna donacija!

 
biti ce jos vremena... imate sada vi i drugog poslaWink
Na vrh
Bugojanac View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bugojanac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 22:51
    CryCry     Žao    mi   je što ne mogu doći, ali svima koji idu želim sretan put!
  Sutra imam neke obaveze, pa je nažalost sve propalo!
smile98Bon voyage!Gute reise!smile161smile126
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 23:54
Društvo, lijep provod i puno najljepših osmijeha koje znam da ćete dobiti!!! Clap
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 19:18

Čudan osjećaj rano ujutro, kao prava bikica forsiram putovanje u SOS Ladimirevce makar mi druga polovica tima jučer morala  otkazati usluge vožnje. Pronalazim zamjenu i nakon što 20 godina nisam vozila izvan Zagreba krećem u avanturu…. Put od 600 km u jednom danu no sve je lakše jer je auto natrpan poklonima, naše Kaće

 

I tvrtke Tovedo

 

 

 

 

 

 

A i veselim se druženju i sa Marinom i njegovom predivnom ekipom a i sa klincima. Cesta fenomenalna, prazna, nije prevruće i za nešto više od 2 sata pije se kava u Bizovcu.  Neka mi drugi par mladenaca oprosti ali jednostavno sam negdje izgubila papirić sa imenima ali sasvim sigurno znam točno datum njihovog vjenčanja (stara baba pamti samo svoje datume)

 

 

A u Ladimirevcima nam se pridružuje Domingo sa roditeljima, na žalost fotka smao roditelja (nisam baš bila u formi a Lela nam se nije pridružila i stvanro mi je nedostajala)

A sve zajedno su nas dočekale prefine palačinke no nemamo previše vremena jer je jako, jako vruće pa počinje istovar, fenomenalno organiziran, za svaku kuću su složene dvije kutije i majke i djeca neka se međusobno mijenjaju

 

 

…ja ću birati i zalijevati

 

Nemojte samo da mi netko opet kaže kako ništa nisam radila

 

Mili Bože što odabrati

Sve je već spremno, samo treba posaditi

I ne smijemo gubiti vrijeme po tom suncu a i sutra nas očekuje turnir sa SOS Lekenik kojim se obilježava Dan sela, bit će puno gostiju, bit će prava fešta

 

Sve je rascvjetano

 

 

Jedna šetnja selom i ostavljanje „kamenja ljubavi“ što je izradila obitelj naše Fifi

 

 

 

Znam da ste mnogi bili s nama barem u mislima… no nemoguće je prenijeti tu atmosferu, nemoguće je poslikati sve okice, sva druženja. Na kraju je naš mladenac

jedva pronašao svoju mladenku jer je dragička izgubila pojam o vremenu i mjestu gdje se nalazi u igri s klincima…

 

Oprostili smo se sa „vidimo se ponovno“!

I još jedna kavica u Bizovcu (sa pozdravom vidimo se na Flori)

 

Da, stvarno je sve postalo blizu, pa to je samo 2 sata vožnje od Zagreba… pa mogli bi ipak i više nas svratiti najesen!!!!!!!!!!!

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 19:28
vidim da je bilo divno....krasne poklone ste odnijeli....a i lijepo se družili....bravo Smile
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 20:43
Samo jedno obično, ali velikoHug BRAVO!!! 
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 21:28
tako mi je žao da nisam bila sa vama....nadam se da ću nadoknaditi propušteno ..5 za sve koji su bili
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.