Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Darujmo jedan cvijet za ljepši svijet….
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Darujmo jedan cvijet za ljepši svijet….

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Darujmo jedan cvijet za ljepši svijet….
    Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 20:33

Ponovo je vrijeme da udruzimo snage i krenemo ponovo i male ali slatke „pobjede“. 4 koraka su iza nas i vrijeme je da napravimo još jedan….

Darujmo jedan cvijet za ljepši svijet….
I uljepšajmo svijet djeci u SOS dječijem selu Ladimirevci .

Da ponovimo ukoliko ne znate…..


SOS selo Ladimirevci poznato je u cijeloj Slavoniji po brizi i ljubavi kojima se njegovi stanovnici trude da ga učine lijepim i ugodnim svima koji u njemu žive ili ga posjećuju. Osamdesetero djece u 16 SOS-obitelji koje žive u SOS-kućama čine jedno zajedništvo u sigurnoj i brižnoj sredini koju zovu Dječje selo. Dječje selo u suradnji sa lokalnom zajednicom pokreće različite projekte kojima se djeca uče novim znanjima i životnim vještinama. Sportska, glazbena, likovna, dramska, novinarska i plesna radionica, neke su od aktivnosti kojima se djeca bave u slobodno vrijeme.
U svemu tome želi im i Cvijet.info pomoći! Vjerujemo da svi posjetitelji ovoga portala vole cvijeće, drveće i prirodu općenito te su svjesni koliko cvijeće i zelenilo mogu učiniti jedan dom toplijim i ljepšim mjestom za življenje. A vjerujemo da se sjećate bajki o vilama koje se skrivaju u laticama cvijeća, o pčelici Maji koja obožava cvjetni nektar, o Palčici i njenoj kući u zvončiću i kako ste ih s prijateljima pokušavali naći u maminim cvjetnjacima, u gustišima i na livadama. Baš zato želimo obogatiti okoliš SOS sela Ladimirovi i darovati im par cvjetnih oaza.
Djeca vole maštati i lako pronalaze prijatelje u cvijeću, vole se igrati u cvijeću a kroz tu igru i puno toga uče o životu i prirodi.
 
 
 

CVJETNA DRUŽINA to smo mi!


Svi koji žele sudjelovati!

 
KAKO:  Svojim dolaskom u SOS selo i pomoći oko sadnje cvijeća, kroz doniranje sadnica cvijeća, ukrasnog vrtnog zelenila, drveća, ukrasa za dvorište, ukrasno kamenja, dječjih kantica za zalijevanje vrta, vrtnog alata i svega drugoga što smo mi možda zaboravili spomenuti.

DATUM:  23 ili 24. svibanj 2009, moramo utvrditi kada odgovara najvećem broju sudionika!
 

Priželjkujemo nesebičan odaziv, članova Cvijet.info portala, članova Cvijet info Foruma, svih ostalih ljubitelja cvijeća i prirode, obrtnika i tvrtki koji mogu pomoći ili žele sudjelovati na bilo koji načine , administrator@cvijet.info ,   putem privatne poruke ili ovdje na forumu!
 


Djeca doma žele također dati svoj doprinos pri uređenju i održavanju svoga dvorišta i uljepšavanju svoje životne sredine.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 21:54
admine, ja već danima razmišljam ... ujutro kad idem sa posao prolazim pokraj tržnice i taman u to vrijeme dolaze ovi što tamo prodaju sve i svašta. između ostalog tržnica je puna cvijeća. kako sam tu vidjela za lanjsku akciju mislim da bih mogla otići pitati te ljude koji sami uzgajaju sadnice da doniraju štogod za akciju. lijepo im u dvije-tri rečenice objasnim tko, što, kome i zašto. mislim da bi to moglo funkcionirati. ja da imam pun rasadnik ja bi dala. ha?
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 14:38
nije loša ideja... skupiti ce se cvijeća...
 
i ja kao i prosli put dam za svaku kupitu jes jednu svoju kao i macuhice...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 14:39
POmozimo im ponovo i pocnimo sa pripremama za humanitarnu akciju u organizaciji članova foruma cvijet.info za uređenje dječjeg SOS sela Ladimiravci.
 
 
Za one koji ne znaju imamo i  žiro racun za sve one koji bi pomogli a ne mogu doci i udjeliti koji cvijetic... pa da prikupimo novce koje cemo darovati SOS selu za cvijeće, alat i sl sto je potrebno za uređenje vrta...(racun mogu otvoriti fizicke osobe, pravne ili udruge, posto nismo u mogucnosti otvoriti nikako drugo otvoren je racun na fizicku osobu, a posto se novac uplacuje za djecu u sos selu, nije potrebno upisivati ime primatenja. nego samo svrha i broj racuna) Ako Bog da i budemo uspili u ovome i u narednim akcijama koje budu bile možemo organizirati i malenu udrugu koja bi pomagala i skupljala cvijeće te ga darovala...
 
Zagrebačka banka, broj žiro-računa 3114294293,
Na uplatnici napisati u svrhu: Cvijet za Ladimirevce
 
 
Naravno možete napisati i svoj nick na forumu da znamo tko nam se pridrzio i  pomogao ukoliko zelite.
Ps. a prije uplate probajte razmisliti dali bi bilo moguce da i vi ujesto uplate sudjelujete u doniranju cvijeća i druzenju sa djecom u sadnji istoga... Wink
 
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 14:52
Ako netko bude donirao cvijeće iz Zagreba i uže okolice, ja imam gdje ih zbrinuti, a i organizirat ću da pošiljka donacije stigne do admina prije humanitarke. Ako bi se veća količina sakupljala trebalo bi mi se javiti jer do 10.05. tako da mogu pošiljku pripremiti za put već 15.5., a ostatak bi ili povezla sa sobom ili poslala 22.5.

Ako nekom zatreba na pp pošaljem broj mog moba da se sve konkretnije dogovorimo! smile79
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2009 u 17:41
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

POmozimo im ponovo i pocnimo sa pripremama za humanitarnu akciju u organizaciji članova foruma cvijet.info za uređenje dječjeg SOS sela Ladimiravci.
 
 
Za one koji ne znaju imamo i  žiro racun za sve one koji bi pomogli a ne mogu doci i udjeliti koji cvijetic... pa da prikupimo novce koje cemo darovati SOS selu za cvijeće, alat i sl sto je potrebno za uređenje vrta...(racun mogu otvoriti fizicke osobe, pravne ili udruge, posto nismo u mogucnosti otvoriti nikako drugo otvoren je racun na fizicku osobu, a posto se novac uplacuje za djecu u sos selu, nije potrebno upisivati ime primatenja. nego samo svrha i broj racuna) Ako Bog da i budemo uspili u ovome i u narednim akcijama koje budu bile možemo organizirati i malenu udrugu koja bi pomagala i skupljala cvijeće te ga darovala...
 
Zagrebačka banka, broj žiro-računa 3114294293,
Na uplatnici napisati u svrhu: Cvijet za Ladimirevce
 
 
Naravno možete napisati i svoj nick na forumu da znamo tko nam se pridrzio i  pomogao ukoliko zelite.
Ps. a prije uplate probajte razmisliti dali bi bilo moguce da i vi ujesto uplate sudjelujete u doniranju cvijeća i druzenju sa djecom u sadnji istoga... Wink
 


 ja ću uplatit e-zabom,tamo traže sve podatke,ali pokušat ću ovako
 kako si napisao,javim dali mi je uspjelo.
 A ovo za udrugu je super ideja, podržavam i pridružujem se,
                       ClapClapClap
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 10:53
Kažeš admine 23. ili 24. svibanj.....bit će krasno malo sudjelovati ako nađem prijevoz. A trebat ću i za cvijeće....pripremio bih koju gajbicu iz svog uzgoja.
A ti možeš nekako organizirati.....ili...
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 11:01
 Evo upravo uplatila net bankingom,sa mog računa u hpb-banci
 sa par klikova prebacila na račun u zg-banku
 nek se sve šareni od krasnog cvjeća

 piše da je plaćanje uspješno provedeno
 admine ti još provjeri

                smile76
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 11:13
 Admine, dali bi došlo u obzir oslikano kamenje, moja kćer
 oslikava kamenje i jako je ukrasno za vrt,
 ako može, ona bi već sad počela oslikavati,tako da sve stignemo,
 samo nas zanima koliko je kučica,jer bi da baš svaka kuća
 tj. vrt dobije oslikani kamen,
 napiši mi broj tako da znamo
 bit će ti teško voziti još i to kamenje?

                      smile230
Na vrh
BJELOVAR2005 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 171
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BJELOVAR2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 18:08
ja sam napravila mail i poslala ga svojim poznanicima i kolegama iz "žutog - KUKURIKU" - da ne reklamiram! haha...mozda se netko odobrovolji!...oni rado pomazu u raznim humanitarnim akcijama!...ja cu bas probati doci! 
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 11:26
Našlo bu se naravno novčeka za osmjehe! A možda i još nekaj- nikad se nezna!
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 15:45
Ovaj put mogu pomoći samo novčekima i to bum  napravila.

Svibanj mi je jako zauzet, jedan vikend sam krsna kuma, poslije toga sam na putu, a onda mi kćerka slavi rođendan (24.05.).

Volim te male osmjehe, ali ništa osim financijske pomoći ovaj put ne mogu osigurati....
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 08:21
moze sve sta god moze pomoci...
 
fifi ima 14 kuca moze i 15 nek se nađe jedan kamen viska.... i nece biti problema za prijevoz kamenja...
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 10:17
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

moze sve sta god moze pomoci...
 
fifi ima 14 kuca moze i 15 nek se nađe jedan kamen viska.... i nece biti problema za prijevoz kamenja...


 e super,bit će težak kombi LOL
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 10:17
mamože on to podnjeti...
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 08:23
Počelo je počelo, raduje me dijeljenje sreće, ajmo družino obogatiti se dječjim osmjesima u Ladimirevcima... sad imamo novu cestu i od ZGB smo za 2,5 sola tamo, to stvarno više nije tlaka. Hej, Purgerice, Purgeri, dobrodošledojdekice i dobrodošlidojdeki, ma svi cvjetoljupci iz i oko metropole ...da vidimo predviđanja tko bi išao i tko vozi.
Vjerujte mi - taj se dan stostruko vrati, pođite i napunite si srca ljubavlju, pođite i razveselite djecu i sebe... dozvolite si upoznavanje iskrene ljubavi u ooooogromnoj količini, dođite vidjeti MAJKE, da, to im je posao ali po meni to je sve samo ne način zarađivanja novaca... to je u najvećem broju slučajeva puno veća ljubav no što smo mi biološke majke podarile svojoj djeci. Dođite se oplemeniti i klince i klinceze razveseliti.
Admine, može i jedna mala radionica tetica salvetica - pa znam nekaj mackati i bum se toga primila jer slonicu u staklani ne trebate...
Na vrh
Lilly Vanilly5 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 42
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Vanilly5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 01:18
Originalno poslano od člana Fifi Fifi napisao:

 Admine, dali bi došlo u obzir oslikano kamenje, moja kćer
 oslikava kamenje i jako je ukrasno za vrt,
 ako može, ona bi već sad počela oslikavati,tako da sve stignemo,
 samo nas zanima koliko je kučica,jer bi da baš svaka kuća
 tj. vrt dobije oslikani kamen,
 napiši mi broj tako da znamo
 bit će ti teško voziti još i to kamenje?

                      smile230
Pozdrav Fifi i ostaloj cvijetnoj družini...ja sam nova ovdjeEmbarrassed i čitam vas ne trepčući...kakvi divni ljudi....nego htjedoh te pitati o tom kamenju...imaš li fotke da vidimo...meni zvuči predobro a može poslužiti kao ideja...
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 15:33

vozila bih, cvijece trenutno nemam no u auto stanu 3 osobe, a prtljaznik je mali jer imam rezervni kotac u gepeku :( jel vam to pomaze?

Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 15:33
btw bitno mi je znati dan malo unaprijed zbog tankanja goriva (plin, nemrem bilo gdje).
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 08:10
hocemo subotu popodne ili bolje da to obavimo u nedjelju ujuto.

možda bolje ned. jer smo svi slobodni a do popodne smo svi kod kuce
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.