Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Darujmo jedan cvijet za ljepši svijet….
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Darujmo jedan cvijet za ljepši svijet….

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 15:08
Originalno poslano od člana Lilly Vanilly5 Lilly Vanilly5 napisao:

Originalno poslano od člana Fifi Fifi napisao:

 Admine, dali bi došlo u obzir oslikano kamenje, moja kćer
 oslikava kamenje i jako je ukrasno za vrt,
 ako može, ona bi već sad počela oslikavati,tako da sve stignemo,
 samo nas zanima koliko je kučica,jer bi da baš svaka kuća
 tj. vrt dobije oslikani kamen,
 napiši mi broj tako da znamo
 bit će ti teško voziti još i to kamenje?

                      smile230
Pozdrav Fifi i ostaloj cvijetnoj družini...ja sam nova ovdjeEmbarrassed i čitam vas ne trepčući...kakvi divni ljudi....nego htjedoh te pitati o tom kamenju...imaš li fotke da vidimo...meni zvuči predobro a može poslužiti kao ideja...


 pozdrav Lily Vanily smile73

 dobronamdošla!!!!!!

 evo slikica uradka koje spremamo za Ladimirevce:

                             
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 15:10
 još treba toga naslikati,kad se osuši,premaže se bezbojnim lakom
 bude fantastično za vrt ili terase sa cvijećem!!!
Na vrh
Maggie View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 243
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maggie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 22:27
Na ovaj sam se forum uključila tek nedavno i drago mi je da sam ga otkrila. oduševili ste me s akcijom prikupljanja cvijeća i uređenja SOS dječjeg sela u Ladimirevcima! reći ću i svojim prijateljicama / prijateljima za ovu akciju pa neka se svako priključi bar na neki način.
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 13:24
isto mislim da bi nedjelja bila bolja. subota je vecini jedini dan za obavljanje kupovine (kad radis do pet sest, dok dodjes doma nis ne stignes). u nedjelju krenemo ujutro i vratimo se do popodne ;) kaj vele ostali?
Na vrh
dunavski View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dunavski Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 22:44
Naravno, udruga cvjećara i hortikulturista "Iris Siscia" iz Siska će se rado uključiti u ovakvu akciju,te nam treba podatak ima li kakvih posebnih želja ili da mi osmislimo temu.
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 10:17
da li je onda nedjelja potvrdjena kao dan ili se jos razgovara? :)
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 21:03
Svratih samo da vidimtko, kada i kako putuje. Mislite na mene jer ja ovaj puta tvrdo odlučih ići, Ninochka - mogle bismo i radionicu sa salveticama napraviti...
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 09:17
hoce li biti kakav meeting prije odlaska zbog finalnih dogovora?
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 17:53
Mogle bi se dogovoriti za meeting ponedeljak ili utorak popodne. Kaj mislite?
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 21:15
Daj molim te postroji postrojbe, odredi mjesto, vrijeme ... zadnji je moment da se nađemo i nešto dogovorimo! Obećajem da ću doći!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 22:31
U utorak u Zagrebu u 16.30 na autobusnom kolodvoru na terasi u prizemlju!
Na samoj Držićevoj!
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 13:02
nemrem doci prije 17-17.15 radim kod zapadnog kolodvora i moram promijeniti bus i tramvaj da dodjem do kolodvora. ak bute jos tamo vidimo se ak ne cut cu se sa franjicom za novosti.
Na vrh
Bugojanac View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bugojanac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 00:28
Bog društvo. Evo prije par dana sam se prijavio na ovaj forum zato što volim ljude,cvijeće,životinje i DJECUsmile169.I odmah spazih ovu predivnu akciju što ju Vi stariji organizirate!!! Predivno smile213
Nemam previše novaca, ali imam tri sina, jednoga psa,jednu mačku,trinaest ribica i jednu ženu iiiii puno volje da pomognem!Zato ako me primate dolazimo i ja i moj mali Petarsmile51!Počupaću kod mene nekakovih trajnica,imam i viška kamenja, natrpaću plišanih igračaka i polijećemosmile57
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 15:12
ajd onda na okupljanju se probajte dogovoriti koji cemo dan ici subota ili nedjelja.

koliko mi se cini mislim da bi bilo bolje nedjelja jer smo svi slobodni.

pa se ja onda dogovorim sa ravnatejem tocno a dolazak
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 12:29
 kamenje gotovo

     smile79
 
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 15:26
franjice aj mi smsni koji dan je odabran, nedjelja mi vise odgovara. danas ne stignem do kolodvora u normalno vrijeme prije sest sati (auto mi je parkiran na pol cuke hoda od posla a radim do iza pet najmanje).
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 05:32
najvjerovatnije je nedjelja.
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 10:30
da li cemo svi skupa kretati? kad ide velika skupina nekako mi je najbolje da idemo svi skupa jer jedni jure drugi voze sporije, a kolona ipak koliko toliko drzi neku srednju brzinu :)
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 12:47
moze li mi netko reci o kojoj je nedjelji rijec? i kakvas je tocno humanitarka??? hvala
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 20:51
Ovdje možeš pročitati puno toga:
http://www.cvijet.info/savjeti/kategorije/18.aspx

Kaćina donacija predana Franjici u ruke.
Dogovor je za ovu nedelju!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,225 sekundi.