Početna stranica Početna stranica > mojcvijet.com - cvijet.info > Za GOSTE Foruma
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - malciranje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


malciranje

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
majica View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje majica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: malciranje
    Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 15:50
Pozdrav ljudi :)

tek sam danas otkrila ovaj forum, sasvim slucajno, al kad sam vec tu, da vas nesto priupitam dobri, pa mozda mi netko moze dati korisnu informaciju...

dakle, trazim srtoj za malciranje drveca, imamo nekoliko stabala koje cemo srusit u dvoristu i htjeli bi od njih napraviti malc da ga mozemo koristiti ispod ostalih stabala...
ja sam igrom slucajeva bila jedno vrijeme u americi i tamo sam vidjela takav stroj, i mislim da je to super stvar. rijesis se stabala a poslje sve to fino iskoristis
pitanje je dal to postoji kod nas i kako se moze do toga doci (a da se recimo ne kupuje) postoji li negdje za iznajmit ili netko ko se time bavi pa ga se moze unajmit....

hvala za sve informacije koje ste spremni podijelit :)


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 16:37
Pozdrav, ne moraš ovdje biti samo gost. Mi smo vrtlari amateri, mislim da to mogu reći i u ime ostalih, imamo male sjeckalice električne, koje sitne grane do 4.5 cm. Takav veliki stroj koji može usitniti drveće imaju 'Hrvatske šume' kod nas su čistili Park šumu pa sam ga vidjela na djelu, stvarno usitni stabla 'brzinom svjetlosti'. Je li ga iznajmljuju morala bi pitati u njihovoj upravi. Potraži tel, br. ne znam ga. Možda bi mogla pitati i Zrinjevac - imaju dvije kompostarne, jedna je u Jankomiru. Za druge mogućnosti ne znam. Bauhaus u Škorpikovoj iznajmljuje strojeve za kuću i vrt, ali su koliko znam amaterski, za hoby vrtlare i 'sam svoj' majstore..
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 12:26
Ja sam pokušala u Rijeci se raspitati ali nisam uspjela doznati gdje se može iznajmiti. U Njemačkoj sam vidjela mašine sjeckalice i čine se dobrim( razlikuju se po debljini grana koje mogu sjeći), a mislim da ih ima i ovdje za kupiti. Treba pitati veće centre i ovo šta ti Bea savjetuje.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Magister vitae View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 685
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Magister vitae Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 14:55
Zrinjevac također koristi te strojeve za proizvodnju malca-pa se mozes raspitati kod njih
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,227 sekundi.