Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - galerija slika; goga-osijek
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


galerija slika; goga-osijek

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 26>
Korisnik
Poruka
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 08:00
tanjuru dajem čistu peticu iz jednostavnosti i urednosti...ogledala su mi prejednostavna (no, to je moje viđđenje) mislila sam da ćeš raditi nešto više na njima (ali kako si sam rekla, željela si bez puno komplčiciranja)...ali, zato su me oprosti na izričaju, podmetači ovoga puta malo razočarali....podloga mi je super, ali se suncokreti ne vide na toj podlozi (ali,opet, to sam ja, ja volim čiste linije i jasno viđenje stvari), to ne mora biti nužno i tvoje viđenje stvari...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 08:08
tanjur sa suncokretima je tako lijep..na rižinom papiru tako djeluje nježno. Bravo goga-osijeksmile55
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 08:17
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

tanjuru dajem čistu peticu iz jednostavnosti i urednosti...ogledala su mi prejednostavna (no, to je moje viđđenje) mislila sam da ćeš raditi nešto više na njima (ali kako si sam rekla, željela si bez puno komplčiciranja)...ali, zato su me oprosti na izričaju, podmetači ovoga puta malo razočarali....podloga mi je super, ali se suncokreti ne vide na toj podlozi (ali,opet, to sam ja, ja volim čiste linije i jasno viđenje stvari), to ne mora biti nužno i tvoje viđenje stvari...


ova tri ogledala sam bas htjela tako mladalacki, jednostavno...a na ostalima cu se igrati...podmetaci ni meni nisu sjeli...utopio mi se suncokret...morat cu ih jos doraditi...staviti konturicu...ili iscrtati rubove...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 08:26
Originalno poslano od člana goga-osijek goga-osijek napisao:

Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

tanjuru dajem čistu peticu iz jednostavnosti i urednosti...ogledala su mi prejednostavna (no, to je moje viđđenje) mislila sam da ćeš raditi nešto više na njima (ali kako si sam rekla, željela si bez puno komplčiciranja)...ali, zato su me oprosti na izričaju, podmetači ovoga puta malo razočarali....podloga mi je super, ali se suncokreti ne vide na toj podlozi (ali,opet, to sam ja, ja volim čiste linije i jasno viđenje stvari), to ne mora biti nužno i tvoje viđenje stvari...


ova tri ogledala sam bas htjela tako mladalacki, jednostavno...a na ostalima cu se igrati...podmetaci ni meni nisu sjeli...utopio mi se suncokret...morat cu ih jos doraditi...staviti konturicu...ili iscrtati rubove...


da, trebalo bi ih nekako podići..šteta je da se ne vide, podloga je dobra...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 08:45
Goga pa ti si se pravo zaigrala...
 
Ne znam što bih izdvojila od radova, jer sve što si radila ja bih pohvalila...
Sviđa mi se prozračnost tvojih radova, a moram priznati i da si maštovita i uredna...
 
smile141
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 09:04
Suncokret na rižinom papiru,tako jednostavan i lijep,crnobijela ogledala ,oba super, a podmetaći ;u prvi mah mi se učinilo na prvoj slici,da su jabuke na platnu,motiv suncokreta je premali i gubi se na podlozi.prijedlog:kist u ruke i povećati latice ili...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 09:14
Sigurna sam da si imala dobru zamisao što se tiče podmetača sa suncokretima, pokušaj malo sa konturama da se istaknu, ali tacna je doista divna! smile198 Što se tiče ogledala, meni su lijepa i ovako jednostavna, jedino mi je problem (općenito kod ovakvih ogledala) što su presitna - lijepa su za ukras, ali za upotrebu možda malo premala... Ja sam funkcionalnost freak, šta ću... smile48
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 09:38
goga, sad sam već ljubomorna kao pas na tebe, tvoje radove i na LJETNE PRAZNIKE. radiš sto na sat, svega lijepoga si napravila za par dana. pa ti bi pukla od ideja da to ne izbaciš iz sebe. ja sam sad na starom godišnjem , ali jedva da ću stići završiti nešto što mora biti gotovo do ponedjeljka. samo nekud zujim okolo, kao puštena s lanca sam sad kad par dana ne moram iči raditi.
a ti imaš cijelo ljetooooooooo. u tvom slučaju je, da parafraziram ove naše turističke genijalce: "kad srce kaže ljeto - kaže decoupage"Wink
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 11:24
ovaj suncokret komplet je meni divan.....
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 11:51
Originalno poslano od člana orca orca napisao:

ovaj suncokret komplet je meni divan.....
 
I ja se pridružujem suncokretima..divni su...
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 13:16
[QUOTE=proljeće] Goga pa ti si se pravo zaigrala...
 

Ne znam što bih izdvojila od radova, jer sve što si radila ja bih pohvalila...

Sviđa mi se prozračnost tvojih radova, a moram priznati i da si maštovita i uredna...



hvala, draga...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 13:18
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Sigurna sam da si imala dobru zamisao što se tiče podmetača sa suncokretima, pokušaj malo sa konturama da se istaknu, ali tacna je doista divna! [IMG]smileys/emot77.gif" align="absmiddle" alt="smile198" /> Što se tiče ogledala, meni su lijepa i ovako jednostavna, jedino mi je problem (općenito kod ovakvih ogledala) što su presitna - lijepa su za ukras, ali za upotrebu možda malo premala... Ja sam funkcionalnost freak, šta ću... [IMG]smileys/emot106.gif" align="absmiddle" alt="smile48" />



hvala...suncokrete svakako mislim iscrtati...utopili su se na podlozi...ogledala su cak i veca nego sto sam mislila da ce biti...tak da su ipak malcice funkcionalna...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 13:20
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

goga, sad sam već ljubomorna kao pas na tebe, tvoje radove i na LJETNE PRAZNIKE. radiš sto na sat, svega lijepoga si napravila za par dana. pa ti bi pukla od ideja da to ne izbaciš iz sebe. ja sam sad na starom godišnjem , ali jedva da ću stići završiti nešto što mora biti gotovo do ponedjeljka. samo nekud zujim okolo, kao puštena s lanca sam sad kad par dana ne moram iči raditi.
a ti imaš cijelo ljetooooooooo. u tvom slučaju je, da parafraziram ove naše turističke genijalce: "kad srce kaže ljeto - kaže decoupage"[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />



drago mi je da ti se radovi svidaju...sto se tice godisnjeg i sama sam zadovoljna odabirom profesije..ljeto, zimski praznici-skijanje, proljetni...ma milina...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 16:39
Tanjur sa suncokretima je stvarno prekrasan i dokazuje da je"manje je više"
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 16:42
hvala piramido...nadam se da stignete pratiti ovu moju eksploziju radova...na godisnjem sam pa sam zabrijala na decoupage...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 19:45
Samo ti brij,naći ćemo mi vremena( i ja sam od sutra na godišnjem,valjda ću se konačnosmile49)
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 10:40
kiša...hladno...savršena dan za provesti ga mackajući...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 12:20
radovi su savršeni! sve ljepši i ljepši! smile78
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 13:35
hvala more...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 23:12
E Gogice, tanjur sa suncokretom mi je super....podmetači dobra ideja, podloga dobra, a onda si po mom skromnom mišljenju malo zabrljala, ali to se da izvuči sa doradom. Ogledala su onakva kakva si željela da budu, jednostavna i mladenačka...crno , bijela su mi sjela i paše im jednostavnost...a sa zelenim bi se ja osobno još malo poigrala...Svaka ti čast na tolikom elanu...skidam ti kapu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 26>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.