Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - KARMEN
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


KARMEN

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142>
Korisnik
Poruka
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 16:14
Prekrasan komplet i super pisanice smile71
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 23:49
Karmen jaja su prava eksplozija boja.Svaka pohvala.
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 00:03
Aaaaaaa smile71 Super si iskoristila salveticu.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 11:48
sve krasno, pogotovo onaj kompletić sa kutijo, jajčekima i tacnom!
ANĐELKA
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 14:46
Dorina, Kika, More, Anđelka smile169
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 19:01
Easter%20eggs%202...draga Karmen, tvoja rapsodija od pisanica nastavlja se u najljepšem mogućem ritmu, jedna je ljepša od druge, no ovaj drveni komplet s pisanicama jednostavno je preposeban i predobar...bravoooo Bow%20DownBow%20DownBow%20Down
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 13:55
Primavera, hvala ti draga na tako lijepom komentaru.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 14:30
Krasne su ti pisanice, ali onaj komplet kutijice, tacne i pisanica mi je onako baš naj, naj smile227
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 14:36
predivna salveta a komplet koji si ti složila još ljepši smile93
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 18:55
komplet sa prezanimljivom salveticom ti je divansmile141..a s jajima svaki put odusevissmile211
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 23:35
karmen, prije vidila sam već onaj tvoj komentar di si mi mi pisala o pisanicama i kako riješit zaobljene "probleme" koji me muče pa se sjećam da si mi napisala "SAMO PITAJ"
Ne znam sad kad si mi to točno napisala, al mi ostalo u glavi...i evo ti tek sad pišem
PUNO,PUNO, I OD SRCA TI HVALA NA TE DVIJE RIJEČI!
Puno si mi o sebi rekla s njima!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 09:13
kakav DOBAR retro kompletić... oduševljena sam totalno, totalno, totalno...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 13:48
Hvala vam svima na tako lijepim komentarima.
Maredelmare....pa zato smo tu da si međusobno pomažemo i savjetujemo i zajedno podijelimo lijepe i ( nadam se manje lijepe )  trenutke. To je i bit nekakvog druženja i zajedništva makar samo i virtualnog.....ali evo ja vas zaista sve tako doživljavam ..... ponekad je dovoljna samo jedna osoba da te sasluša ili kaže lijepu riječ.........a tu ima tako dobrih teta
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 17:46
joj kad bih ja znala napraviti tako lijepa jaja, ali ja sam za tako precizne stvari prava šeprtlja i velika sam brzica a to je priznat ćeš nespojivo za izradu takvih ljepota
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 17:53
samo 1 salveta je bila potrebana za ovu kutijicu? wow,svaka čast!

nevolim bas tu boju mada je motiv prekrasan,al kad se ovako nesto lipo napravi jednostavno ostanem bez riječi.....
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 07:29
Ne znam kako si mi do sada promakla,a toliki imaš"staž":kada  mi se ovo dogodi onda volim pogledati prve stranice,sviđaju mi se tvoji radovi jer su uglavnom cvijetni i veseli(ja sam manijak za cvijetne salvete i ne mogu si pomoć).Sviđa mi se što radiš stvari u kompletu.Vidjela sam prekrasnih staklenih tanjura.Ja se momentalno nastojim u tom okušati ali nisam zadovoljna.Zadnji komplet mi je jako lijep,i na njemu su salvete koje nisam još vidjela.Vidimo se!smile217
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 12:10
Mumica...hvala ti puno ...... netko možda i napravi brzo ...... ali ja priznajem ja sam to sve lijepo i polako i po redu ... jednostavno sam uživala
Rose ...... hvala što posjećuješ moju galeriju..... salveta je zaista zahvalna i nezahtjevna
Mima051.... sada nas već puno ima i nekada nestignemo sve pregledati...ma nema ljutnje... hvala što si bila i na lijepom komentaru. Kod mene u gradu čini mi se ima najviše stakla a manje drvenih stvari pa sam osuđena na staklo... Mene opet oduševljavaju tvoji romantični jastuci. Jednom kada budem imala vremena šivat ću jastuke s ukrasnim trakama, čipkom, romantičnim volanima i motivima......ah...kada će to biti
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 11:12
draga moja sad sam zabrinutaCool........nakon što smo popile kavu kod tebe nema novih radova.......jel to moja pojava utjecala na nedostatak inspiracije? smile96.......
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 20:43
Mare i ja sam zabrinuta, baš sam gledala od kada nije postala novi rad. Ili si loše utjecala na nju, ili si joj donijela hrpu sjemenja pa to sada sve treba posaditi??? Tko će ga znati, ali se nadam da će nas uskoro opet oduševiti novim radovima.
smile40
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 21:13
mare ne nosi sjemenje, znam ja.... samo tako (da ne kažem nešto drugo) utječe na ljudesmile156
mare n. smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,235 sekundi.