Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lula
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lula

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 474849
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 11:30
 Hvala , i tvoji su me radovi potaknuli da brzo uzmem spužvicu u ruku i napravim nešto novo.
Imam puno radova , ali se malo sramim , a i sve što napravim mi otmu....
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 11:11
Dobro nam došla. .radovi su prekrasni. .samo naprijed. .
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 10:46
Tražeći po internetu nove ideje , tehnike i naletila sam na ovaj forum, razveselila sam se što postoji mjesto gdje se oni koji vole svoj hobby, tako lijepo druže, izmjenjuju iskustva, salvete i ljubav prema onom što rade. Upitah se ima li mjesta i za mene... Najbolje da puno ne pričam, neka me ono što volim predstavi vama.
 
 
 
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 474849
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.