Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lula
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lula

 Odgovori Odgovori Stranica  123 49>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: lula
    Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 22:15
Svima veliko hvala ...bez vas i vaših lijepih riječi nikad nebih uspijela raditi s toliko volje i elana. Hvala !smile78
 
Piramido ...ove šablone su iz Lumosa.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 21:20
pojma nemam kako su mi promakle ove krasote ,valjda su mi smile61previše narasle, pod hitno moram na šišanje , a tebi skidam kapu za ove predivne radove
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 15:34
e tako mi i treba kad dođem na kraju pa mogu samo ko papagaj ponavljati sve što je već rečeno.....ali zaista je tako,komplet s ružama je divan.......krasan izbor motiva,ove nježne ruže su se savršeno uklopile s raspucavanjem smile94
a visilica je posebna....prekrasno si ju doradila a i artičoka je savršeno nadopunjavasmile71
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2010 u 15:55
Cvjetni komletić me je oduševio...posebno mi se sviđa raspucavanje.
Di nalaziš te šablone?
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2010 u 13:16
Love%20You Love%20You ...izuzetno lijepi darovi za swapić, ovaj naglasak srebrom puni je pogodak i isijava otmjenošću i svečanim ozračjem... upravo jednim okom uživam u ovim slikama i u potpunosti mi se slažu s onim što gledam i slušam na tv_u...nezaobilaznim i predivnim koncertom iz Beča.... prava svečanost za dušu 3D%20Prom%20Queen
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2010 u 10:56
Dugo te nema, ali kada dođeš to je u velikom stilu.
Ružice pre, predivne, pločica, nemam riječi.
 
 
Na vrh
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2009 u 17:54
 Da obradovala...... Skinila sam doma sliku koja mi visi 20 godina i stavila ovu tvoju novogodišnju i svi joj se divimo......
Dan sam se raspametila kad sam ti vidila taj cvijetni komplet..... Obožavam taj raspucali look s ružicama..... smile93
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2009 u 15:24
OPet sam tu onaj tvoj komplet s ružama je prekokrasan i predivan, a ova zadnja pločica je fantastična skupa s kuglicom. smile93
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2009 u 08:26
Pločica i kuglica su fan-ta-sti-čne!!!!!!!
ANĐELKA
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 23:16
Moj swap za dragu Freziju koja me silno obradovala svojim swapom. Onaj preslatki zmotani sob...preslatka čestitka i kuglica koja je našla mjeto u mom domu i krasi ga sve u šesnaest. Hvala ti draga Frezija i nadam se da sam i ja tebe obradovala.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 23:10
Iluvia , more, omnia...drage moje od srca hvala.
I vi ste meni falile, ali imala sam brdo obaveza, i jedini način da sve stignem je bilo što manje drugih stvari...jer kad dođem u vaše divne galerije....nemogu samo tako izaći. I kako rekoh guštam se sve ih prelistati i vidjeti koje ste ljepote napravile. Svaki dan par.....jer neželim ništa preskočiti. Pomaže i mi onaj preglednik...ali veći je gušt prolistati samu galeriju....Još jednom veliko hvalasmile78
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 21:16
svaka čast,,nemam riječi!! savršeno!!
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 18:17
komplet je predivan smile94
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 17:42
znas, bas sam se obradivala vidjevsi tvoju temu opet na prvoj stranici... i otvorila je i ostala u mesvjesti... ajme kako si ovo prekrasno napravila... nisam mi sumnjala da ce biti prekrasno, ali svejedno ovo nisam ocekivala... savrseno, savrseno....smile71
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 11:41
Anđelka, Dorina,Primavera....hvala drage moje....nadam se da ću sad opet biti više u vašem dragom društvu...jer ovo Božićno veselje ali i ludilo s pomanjkanjem vremena jenjava....jedva čekam da prolistam sve vaše galerije i malo uživam u njima...smile78
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 11:38
...savršeno, savršeno, savršeno prelijepo smile120
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 11:25
Lula ovaj komplet mi je predivan i tako romantičan da je to čisto ludiolo smile93
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 11:07
otvorim stranicu......kad ono......smile227brdo prekrasnih radova. Kako dobro raspucavanje, salveta fantastična, ma sve..........smile94
ANĐELKA
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 10:29

A joj...jedva nađoh svoju galeriju. No, dobro...nisam zabušavala nego sam radila, ali sam zato zabušavala jer nisam stavljala slikice...Ovaj Božićni produljeni vikend, probudio je u meni želju da napravim nešto, ali nikako sa Božićnim detaljima. Nedavno sam bila u Lumosu i naravno stigle su im prekrasne nove salvete i kao što znate njih nikad dosta... :oops: ...znam da pretjerujem , ali to je najgora ovisnost....s kojom sam se u životu susrela...salvete , salvete, pokoji papir i onda sve one sitnice .khm... :oops: koje uz to idu. Tamo mi se dopala jedna tacna i ja ne budi lijena ...eto moje varijante na tu temu. Tehnika raznih....

Svijeća...uz klasično ljepljenje sa ljepilom za svijeće...dorađena je sa metalik maslinastom konturom...

Tacna..prebojana prvo u bijelo, alt roza rubovi.Salveta.Prelazi sakriveni šablonom, koja je dorađena sa vodenim bojama u olovci...u biti htjela sam napraviti da šablona ima sjenu ..neznam koliko sam uspjela. zatim na tacni i kutiji su 2k sottile u koji je utrljana roza uljana boja ( mješala bijelu i crvenu uz dodatak smeđe)

Jedan detalj

Kutija nalik na tacnu...

E sad bombica za šećer..to Nati već ide žmirečki...sorry...htjela sam i ja složiti set...pa sam se odlučila i ja napraviti bombicu. tu sam ružice izrezala skoro do ruba...sjenčala vodenim bojama u olovci i umjeto 2k sotila stavila midium...

I namjerno na kraju...jer baš nisam skroz zadovoljna...salvetica mi se preklopila na par mjesta...posuda za kavu....ali mi je svejedno draga

Sve još čeka lakiranje...samo da jedan dan budem u dnevnim tj. sunčanim satima doma tako da vidim kaj radim jer naravno hladno mi je vani, a i nemam adekvatno svjetlo

Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 11:14
Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

 Love%20YouLove%20YouLove%20You ...ne vidim ja tu mjesta nezadovoljstvu...makar nemam pojma tko je ta curica Hana Montana, sam rad je savršenstvo bez mane, od cjelokupne kompozicije, preko detalja vrlo pažljivo razradjenih do jednostavno predobrog raspucavanja...a i sam koferčić je presladak, sigurna sam da je darak tvoje djevojčice sve oduševio....bravo za zlatnu mamu Big%20Hug,%20Mom
 
 
Draga moja Primavero....ne volim izdvajati nikoga, ali srce mi je moje reklo da moram. Hvala ti draga moja virtualna prijateljice, hvala što pratiš moje radove, hvala što vjeruješ u mene i hvala dragom Bogu da postojiš jer kad god pročitam tvoje tople komentare i vidim smajliće nekako mi je toplije oko srca.
To ne znači da mi ostali komentari nisu dragi dapače volim i kritike, a tko ne voli pohvale, nego to znači samo to da me ti uvijek podigneš i daš snage za dalje. HVALA TI NA TOME....PUNO HVALA. smile72
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 49>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,316 sekundi.