Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lula
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lula

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 474849
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 15:34
e tako mi i treba kad dođem na kraju pa mogu samo ko papagaj ponavljati sve što je već rečeno.....ali zaista je tako,komplet s ružama je divan.......krasan izbor motiva,ove nježne ruže su se savršeno uklopile s raspucavanjem smile94
a visilica je posebna....prekrasno si ju doradila a i artičoka je savršeno nadopunjavasmile71
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 21:20
pojma nemam kako su mi promakle ove krasote ,valjda su mi smile61previše narasle, pod hitno moram na šišanje , a tebi skidam kapu za ove predivne radove
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 22:15
Svima veliko hvala ...bez vas i vaših lijepih riječi nikad nebih uspijela raditi s toliko volje i elana. Hvala !smile78
 
Piramido ...ove šablone su iz Lumosa.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 474849
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.