Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lula
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lula

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4546474849>
Korisnik
Poruka
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 15:51
pločice su prekrasne! podsjećaju me na djetinjstvo.
sad mi se možete svi smijat, ali ne želim prestat vjerovati u bajke. imam tako lipa sjećanja iz djetinjstva. brat i ja smo pisali pismo didu mrazu što želimo za poklone, ostavili bi mu pismo na stolu. čak bi mu i koji keks ostavili, a mama mi morala cili balkon dobro očistit i maknut konope na koje bi sušila robu. da dida mraz može lipo sletit na balkon, jel. bez ikakvih posljedica LOL uvik bi se probudili oko 4 ujutro, tiho bi ušli u kužinu da vidimo ima li što ispod bora. sad zamislite iznenadno vrištanje od veselja, skakanje po stanu, ko će brže otvorit svoj poklon. a da ne spominjem "šokove" koje smo stvarali svojim roditeljima kad bi skočili na njih u postelji: "bio je! bio je! vidi šta smo dobili!" i skači po njima, po njihovoj postelji. ko je onda moga zaspat od tolikog veselja Smile
jooj, lula oprosti što sam se toliko raspisala. ne zamjeri Hug
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 15:55
smile43Mene si sad praktički rasplakala, a nisam ni u PMSu!
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 16:01
preljepe su ti plocice,smile145
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 16:05
More,more i meni se vratila neka sječanjasmile43
Lulić sorry što ti upadam ovako ali nisam mogla odoljeti nakon što je more ono napisala
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 17:31
predivne ploćice lula,pogotovo ona sa kućicama.ta je divnasmile141
Na vrh
Mikica74 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 31 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica74 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 23:01
pločice su ti predivne,sto se kaze: 6 jezika govore...verovatno je glupo to sto cu pitati ali takve plocice nisu popularne kod nas,da li to sluzi samo za ukras i gde ih stavljate?nemojte se smejati..ko pita ne skita...
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 23:29
Neka ...samo vi kod mene u miru pričajte...hvala svima na pohvalama za moje radove... i drago mi je da su potaknuli neka sječanja....
More....raznježila si me ..ali odat ću ti tajnu..još uvijek čuvam pisma moje djece ...koja su pisala djedu Božičnjaku...Godinama smo na Badnjak moja dječica i ja ostavljali čašu mlijeka i kolačiće da dobri djed Božičnjak kad ostavi poklone ...ima nešto da se počasti. Svih tih godina uredno sam čekala da zaspu i da poskrivečki to odradim...danas jedino moje najmanje vjeruje još u čuda ..ali braco i seka su solidarni i uredno šute i čekaju da "shvati" da je zubić vila, uskršnji zeko i djed Božičnjak njihova mama....To su prelijepe uspomene i griju srce i zato mi je drago da si podjelila s nama.
Mikice...ove pločice se stave na vrata...umjesto onog Božičnog vjenčića...malo za promjenu da nije svake godine isto...
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 10:33
Prenježne i divne tvoje pločice moraju izazvati sjećanja na djetinjstvo...
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 13:11
Lula prekrasno si nas iznenadila, sve su mi pločice prekrasne smile71
Na vrh
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 12:19
Draga moja tila sam ti poslat pp al kažu da ti je pun sandučić....
Tvoj par...- Frezija
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 12:33
Maslino, Dorina hvala drage moje...
Frezijo...paru moj ...jesam ispraznila sam sandučić.....Smile
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 15:32
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

 

 
meni stvarno nije jasno kako mi je ova promakla...... ova mi je tako medena i slatka..... prodaj to Krašu ili Milki da nam ovako upakuju novogodišnje čokolade.....
zamisli to, mljac....
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 00:44
...draga Lula, osjeća se čar blagdana u tvojim prekrasnim radovima, a sigurna sam da mnogi još vjeruju u pravu i istinsku bit Božića, ne toliko u pjesmice i poklone, koliko u dobrotu ljudskog srca koja ovakvim malim sitnim dosjetkama poput tvojeg šuljanja i skrivanja pred dječicom svakog Božića mami osmijehe na njihova ličeka...  Three%20Kings%202 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2009 u 11:02
malena , Primavera hvala drage moje....
 
Nisam se uljenila samo me vrijeme malo naganja ...pa ne stignem puno na forum...evo malo novosti i od mene...
 
Moje djete je otišlo na rođendan...htjela je da napravim koferčić ...Hannah Montana ili kako se već piše...
S ovom stranom sam zadovoljna....

S ovom baš i nisam
sa obje strane su leptirići
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2009 u 11:40
 predivan koferčić onako dječje razigran ,a ono što mene fascinira na ovakvim radovima je raspucavanje čime i kako si to radila?
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2009 u 12:17
koferčić je prekrasan!
ANĐELKA
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2009 u 12:25

meni je koferčić baš lijep......bez obzira na Hanu Montanu,ali to curice vole.Wink...a od tebe više ne mogu ni zamisliti da 2k ne bude savršensmile71

Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2009 u 14:49
koferić je odličan!!jedva čekam da MPK dođe doma da joj ga pokažem pošto je i ona luda za hannom.super je!!!smile141
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2009 u 15:51
predivne plocice...bas me u najljepse dane vracaju...preslatki su...a more me rastuzila...to su najljepsi dani kad smo kao djeca oko bora skakali..ja jos i danas to volim...mada tu gdje zivim bas do toga ne drze tako al ja svoj bozicni duh nedam...
svaka ti cast na krasnim radovima...od mene imas cistu 1o!!!smile141
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2009 u 16:19
Wow, kakav dobar kovčežić!!!
 
Odlično si ga napravila, raspucavanje odlično kao i uvijek.
Jedno pitanje, gdje si nabavila taj kovčežić?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4546474849>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.