Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tropski hibiskus - Hibiscus rosa sinensis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tropski hibiskus - Hibiscus rosa sinensis

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 131>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2007 u 00:12
He, he, uspjelo, sad me se necete tako lako rijesiti...
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2007 u 00:18
Evo jos nekoliko
 
 
 
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2007 u 00:20
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

He, he, uspjelo, sad me se necete tako lako rijesiti...

A nama to tako teško pada, možeš si misliti, samo da nas ne zašpota admin... ipak postoji tema - cvijeće foto!!! Wink
A, da tamo stavimo slike hibiskusa, mislim da ne bi bilo loše, još kad bi naveli i vrste, tako da se zna!!!


Clap nbjelovuu!!!!

Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2007 u 09:37
nbjelovClapClapClap Predivni su. Moram priznati da ovakve još nisam vidjela. Naprosto neznam koji mi je s ovakvim spektrom boja ljepši. Gdje su nabavljeni?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2007 u 11:32
Da,mislim da u "slike cvijeća" čak ima i tema hibiskusi.
smile211smile211za hibiskuse
(Nina,znaš kako se veli"nikad ne reci nikad"Wink)
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2007 u 12:49
Ne razumijem vas bas dobro, svaki forum ima neka svoja pravila: jel ne zelite da se slike stavljaju u temu o doticnom cvijetu, vec samo u "slike cvijeca"? Cini mi se da sam u mnogim temama vidjela slike.
 
Drugo,jel postoji neko ogranicenje velicine? Moje su slike 500x375 pixela, ali imaju prilicno malo kbs, oko 70. Je li to problem?
 
Lana, nabavljala sam ih po cijelom svijetu.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2007 u 13:25
Nema ograničenja što se tiče veličine slika ja ih stavljam preko photobucketa i tamo možeš odabrati veličinu, a što se tiče stavljanja fotki stavljamo ih tamo gdje se govori o dotičnom cvijeću. Nemaš brige nema nekih strogih pravila.Smile Kad "malo" skrenemo s teme tu je obično administrator da nas malo smile187
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2007 u 17:25
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2007 u 19:36
Nina,nije problem što se slika tiče,no kako ti imaš podosta njih bilo bi zgodno da su slike na"slike cvijeća" u topiću"hibiskusi".Neću u Administratorovo ime pričati no koliko sam ja skužila njegovu zamisao ovog foruma je da sa veći broj slika stavi u podforum sa slikama a rasprave o određenim biljkama da budu tu.Wink
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2007 u 07:35
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

Da vidimo hocu li uspjeti staviti sliku..
 


smile93smile94smile93smile94smile71 (mislim da si shvatila sta hocu reci) LOL
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2007 u 20:17
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

 
 


Ovo ja zovem cvijet iz snova...smile39smile84
Samo ti stavljaj slike....slika nikad dosta...smile78
A mislim da ovaj forum ne bi imao toliko posjetitelja da moraju samo čitati postove...
Ima ih zato jer "odmaraju oči na ovako lipom cviću"...
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2007 u 07:09
Hey, Donata,
 
Ovaj je i meni posebno drag, i sto je prelijep, i sto je to krizanac jednog dobrog prijatelja sa Floride.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2007 u 07:22
Evo jos jedne njezne
 
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2007 u 13:19
Njebjelovu, što nam radiš samo? Ne mogu ih se nagledati, već par puta sam se vraćala na prethodne slike!!!
Daj mi reci molim te, jeli ima šanse da koji od takvih preživi u vrtu na kontinentu? Ili možda neki drugi, a nisu oni uobičajeni koje imam!!! smile94
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2007 u 19:43
Andrea,to su sobni hibiskusi.Preko zime ih moraš unjeti u kuću.
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2007 u 21:13
ostajem bez daha....smile39 Imaš li možda joko od nevere????
Onaj Omlet ti je lipi...ja luda za žutim....smile86

Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2007 u 23:01
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Andrea,to su sobni hibiskusi.Preko zime ih moraš unjeti u kuću.

Ma, to znam, ali mene zanima dali ima koji vanjski, a da je "poseban" nešto što još nisam vidjela!!! Wink
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2007 u 23:38
 No Ovaj zadnji, baca me u trans.
 
 






Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2007 u 23:41
Originalno poslano od člana kika kika napisao:

 No Ovaj zadnji, baca me u trans.
 
 

Srećom kaj sam trenutno u poziciji da ih nemam kud prenašati prek zime, pa onda lakše podnašam!!! Zato me interesiraju vanjski!!! smile96
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2007 u 00:45
Evo vanjski, mosheutos, ili mocvarni, cvijet mu je jako velik, oko 25 cm
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 131>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.