Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tropski hibiskus - Hibiscus rosa sinensis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tropski hibiskus - Hibiscus rosa sinensis

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 131>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2008 u 18:21
Shasha, jeli to onaj veliki sa terase?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2008 u 18:32
Andrea ga je vidjela u živo, a kad ćemo mi, prekrasana je!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2008 u 18:53
Je Andrea(Triša slika tog hibiscusa u cjelosti je negdje samo ne znam gdje.Možda čak i tu pod hibiscusima),sad je malo jadan,listovi su mu otpali a mladi su još jadni.Bude on opet lijep i velik kad ga iznesem van
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2008 u 19:43
Zbog ovoga se isplati i u VŽ potegnuti......
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2008 u 16:55

  i ja omam dva  ćekam da procvjetaju 

Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2008 u 06:37
Sasha, a jel ga planiras rezati?
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2008 u 09:58
Nina,planiram već godinama no žao mi ga. Režem ga za pelcere pa onda režem tako da dobijem više cvjetova.Odjednom cvate i po 20 cvjetova,nekada i više.Mislim si aj dosta je to pa ga neću rezati jače. Reklo bi se da raste"na divlje".
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2008 u 23:53
Ja svoje porezala, stavila gnojivo, dodala nove zemlje, i sada cekam da cijeli taj trud nagrade..........
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 11:00
Evo slike mog odnedavnog ljubimca
 
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 20:31
danas je moj hibiskus otvorio drugi cvijet, prethodni je bio žuti gore na slici, danas je odlučio da izgleda ovako
 
 
čekam slijedeći cvijet da vidim za koju će se onda boju odlučitiWink
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 21:08
super...najbolje da svaki cvijet bude druge boje Smile
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 22:47
hhehe,Lana,baš ti je zanimljivo iščekivanje svakog cvijetasmile141
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 23:01

Dragi moji to se zove ušteda, umjesto da kupim više biljaka na jednoj cvjeta raznobojno cvijeće, jupiiii

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 09:46
Ma ne mogu vjerovati, baš si sretnica Lana 2, smile64
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
aglaja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 561
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aglaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 15:37
Kod mene su na oziljavanju u vodi nekoliko reznica hibiskusa. Neke su pustile zile, neke jos ne. Zanima me kada je pravo vreme da ih posadim. Da li treba cekati da zile ojacaju i bude ih vise?

Zanima me i u koliku saksiju ih je najbolje posaditi i koliko brzo hibiskus napreduje iz reznica.

merci
Aglaja
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2008 u 19:40
Kupio sam jedan hibiskus bez pupova pa me zanima da li ima sanse da procvjeta ove godine?Lisce mu izgleda zdravo,prskam ga svaki dan i zalijevam kada se gornji sloj zemlje posusi.Je li to pravilno?
Everyone's a winner, we're making our fame
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2008 u 18:18
Evo ga.Dal ga trebam podrezat ili ga pustit na miru(i naravno zalijevat i prihranjivat)
Everyone's a winner, we're making our fame
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2008 u 19:56
Lijepo izgleda al ti je kut slikanja grozanWacko
Ja ti tu nikako ne mogu procjeniti koliko je biljka velika naspram lončanice,no  ovako kako izgleda,možda bi ga mogao presaditi u jedan broj veću teglu.
Koliko vidim,a to nije puno,izgleda da ima dosta grana i ja ga,osobno,nebi sad rezala.Neka još naraste pa ga u jesen poreži.
Zaljevaj ga redovito i daj mu prihranu za cvijet jednom tjedno.Trebao bi on procvasti.Thumbs%20Up
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2008 u 21:24
smile156(smijem se sam sebi,zbog kuta slikanja.zbilja sam majstor)Hvala na savjetima
Everyone's a winner, we're making our fame
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2008 u 21:31
lPlant baš je zgodan i izgleda tako zdravo, valjda će procvasti, želim ti to od srca.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 131>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,277 sekundi.