Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tropski hibiskus - Hibiscus rosa sinensis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tropski hibiskus - Hibiscus rosa sinensis

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7475767778 131>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 09:56
Originalno poslano od člana fuksija fuksija napisao:

[IMG]http://i426.photobucket.com/albums/pp341/vericabrnjevarac/053-8.jpg" />

Nina, tvoji hibiscusi su prekrasni.Jako mi se svidja ovaj crveni, formiran kao drvce.

Ovo je moj hibi, koji sam dobila krizanjem zutog i roza.
Dala sam mu ime "Mia".


Ovoga hibija moram citirati! Prekrasan je, i tako njezan,fuksija
Skroman covijek sve umnozi svojom skromnoscu, veseljem i zahvalnoscu.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dado.slavnija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 04 Siječanj 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado.slavnija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2013 u 09:18
Malo starijih slika, od prošlog ljeta uglavnom
 
 
 
 
Dario
dario.novska@gmail.com
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2013 u 09:21
Prekrasni su Dario! Koji je ovaj na predzadnjoj i zadnjoj slici?
Na vrh
dado.slavnija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 04 Siječanj 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado.slavnija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2013 u 17:43
Hvala Danijela!
Zadnje tri slike je El Capitolio sve, samo transformacije cvijeta pod utjecajem visokih temperatura
Dario
dario.novska@gmail.com
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2013 u 17:47
Nevjerovatno se mjenjaju! Ah zato su tako i posebni!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2013 u 20:09
Dado. s. ....krasno
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2013 u 22:45
Moji si se ljepotani počeli buditi iz zimskog snaThumbs%20Up

 

 

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
dado.slavnija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 04 Siječanj 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado.slavnija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2013 u 20:50
Thumbs%20Up
Woow
Odlično, ali ove temperture bi zbunile svakoga, sa svojim osciliranjima, a vjerojatno je i u prostoriji nešto toplije
Smile
Dario
dario.novska@gmail.com
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 18:45
Dado ovaj žućo mi je bašClap
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 19:03
Originalno poslano od člana dado.slavnija dado.slavnija napisao:

Thumbs%20Up
Woow
Odlično, ali ove temperture bi zbunile svakoga, sa svojim osciliranjima, a vjerojatno je i u prostoriji nešto toplije
Smile
Je, uživaju u toplom prostoruWink
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 19:21
Za sve hibije
Na vrh
jankić View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jankić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2013 u 23:15
Imam pitanje-da li se teško uzgoji hibiskus iz reznice.Našla sam oglas gdje u veljači u vrijeme orezivanja imaju za prodaju reznice hibiscusa pa me zanima imam li kakve šanse da uspijem.Močvarni sam kupovala kao sadnice,a na tropski nisam naletila,a voljela bi ih imatismile188
uživaj u mladosti,nikada nećeš biti mlađi nego što si danas
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2013 u 11:58
jankić, pogledaj na str. 40 ove teme, vidit ćeš kako to naše cure rade, vjerujem da će i tebi uspjeti zakorjeniti reznice, samo naprijed i nemoj nas zaboraviti izvjestiti o rezultatu, sretnoThumbs%20Up
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
jankić View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jankić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2013 u 23:51
Hvala Pčelice na ohrabrenju,mislim da budem probala.Naravno da budem podnesla izvještaj,al bude sigurno ponajprije brdo pitanjaWacko
uživaj u mladosti,nikada nećeš biti mlađi nego što si danas
Na vrh
dado.slavnija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 04 Siječanj 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado.slavnija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2013 u 14:38
Jankić, ako misliš na tropikanere kako ih mi zovemo, -hibride onda se ne treba previše trudit oko njih jer i ako se ukorjene vrlo loše rastu na svom korjenu. Ako se radi o tzv europljanima oni se vrlo lako ukorjenjuju ukoliko je temperatura dobra. Naravno Vrijeme orezivanja ovisi prvenstveno o vremenu tj temperaturama. Sudeći prema sve skupa biti će to ove godine i kasnije
Dario
dario.novska@gmail.com
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2013 u 19:36
Moj novi ulovTongue

Veliki su danas nekoliko sati bili na sunčanjuThumbs%20Up

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2013 u 20:17
krasno bebolina
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2013 u 21:21
Dobar ti je ulov, posebno onaj prvi, naranđasti. Clap
Ulovila i ja nedavno bijeli i žuti pa mi već odbacili svo lišće i izgledaju beživotno. Unhappy Presadila sam ih, na toplom su i svijetlom mjestu, ali čini se da ništa ne pomaže. Nisam imala Drin, a sad sam kupila Protifert (navodno jednako dobro djeluje), pa ću vidjeti hoće li ih to spasiti.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2013 u 22:35
Bebolina, dobar ulov, trckaram do tvog dvorista i nazad imaju li etikete sa nazivima?
Prvi mi djeluje kao Sunny po listu... on je u zimi narancast pri otvaranju, poslje bude zut, ili se radi o Orange? Tropikaner koji moze rasti na svome korijenu.... sada si me dala na razmisljanje
Drugi je narancasti domaci kako ga ja zovem imam ga u 2 verzije, pa mi obavezno pokazi sliku kada procvijeta, da ti pripremim drugi,,, crveni i zuti nizozemci.
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2013 u 22:45
Andina koliko ima je toplo? Daj poslikaj! ;)
Oprez! Hibiskusi pod hormonima se sasvim drugacije ponasaju, od oslobodenih!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7475767778 131>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.