Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne čarolije :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne čarolije :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  123 109>
Korisnik
Poruka
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: natine kućne čarolije :-)
    Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 21:05
Lijep pozdrav svima! Potpuno sam nova na ovim prostorima. Isina, malo sam Vas neko vrijeme promatrala iz prikrajka, pa sam se na dugotrajan i uporan nagovor kolegice, odlučila pridružiti. Vesela ste i nadasve vrijedna i kreativna družina, sa kojom je druženje zaista lijep dar i ugodno provedeno vrijeme.
Decoupage me kao tehnika osvojio na prvi pogled, polako se uhodavam u njegove vode, čari i ljepote, pa se nadam i vašoj pomoći u tome. Kao što se vidi, ime mi je Nataša, učiteljica sam po zanimanju i svaki svoj slobodni trenutak koristim igrajući se raznim kreativnim stvarima. Trenutno me zaokuplja ovaj način rada.
Nadam se ugodnom druženju sa Vama.
Samo da još polako usvojim sve ove zakučkice, gdje i kada što pišem, i gdje i kada što stavljam!Confused
ako uspijem u tome, ovdje bi se trebao pokazati i moj jedan uradak...tek toliko, da se i ja malo pohvalim... Embarrassed
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 21:06


Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 21:30
Dobro došla. Ovo ti je jako interesantno i ovako nešto još nismo vidjeli. Bravo i nemoj sad stat
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 22:05
nato dobro nam dosla!!!!jako zanimljiva casa,cekamo jos slikicasmile141
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 22:08
još jedna nova smile188 dobro nam došla!
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 23:22
hvala lijepa na dobrodošlici! Tongue
čaša je zaista zanimljiva, ali moram priznati da mije zadala jako puno muka. Angry Naime, ono sa čime je ona u prvotnoj i original verziji napravljena je fimo masa. međutim, za jednu takvu čašu potrebne su mi dvije pločice fima, što i nije baš isplativo, a posebice ukoliko želim veći predmet "obući". Confusedstoga sam pokušala sa glinamolom. na ovoj fotki je napravljena glinamolom, no, ne preporučam ga nikako nikome, jer je uništio dva rada. sve je popucalo i otpalo. Cry pošto sam jako ljuta još uvijek nisam krenula sa novim pokušajem. napravila sam jednu sa fimom, i ona je besprijekorno uspjela (uslikat ću je pa fotku staviti gore). savjetovali su mi iz chemaca da pokušam sa das masom. kupila sam je, pa ću pokušati, ali, eto, zalutala sam sada u druge vode sa das masom. Winkradovi se suše, čekaju bojanje, pa ću i njih prikazati.
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 23:29
evo još nekih mojih novijih uradaka




Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 23:29
a, ovo je famozna zdjelica sa glinamolom...na njoj s epoprilično jasno vidi što joj je glinamol uradio kada se osušio...pukotine


Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 23:46
Natasha, dobro doshla :) Mozhda je glinamol losh, ali tvoje ideje su veoma krasne! Samo napred Clap
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 23:48
hahha...ne možda, već definitivno loš...
hvala na komplimentima...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 16:55
drage moje, imam salvetica z arazmjenu, uslikala sam ih, i htjela sam staviti slikice na razmjenu salveta, ali mi tamo ne dozvoljava,...kako da sudjelujem u razmjeni?

Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 16:56
uspjeli kalež...obložen fimo masom



Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 20:07

"Djeca su rođena s krilima a učitelji im pomažu poletjeti" - predivno, prekrasno tako mi daje opitimizma u budućnost da sam skoro zaboravila pohvaliti tvoje uradke... bravo, vrlo zanimljivi!

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 02:03
dobro nam došlasmile73
 
tvoji radovi sa čašama su mi zanimljivi. sa fimom nisam nikad radila, ali zato jesam sa glinamolom i das masom. glinamol sam bacila u smeće jer je pucao, bila sam totalno ne zadovoljna. sa das masom sam zadovoljna, zasada radim jednostavnije stvari i uživam u tome. svakako javi kako je prošlo sa das masom i čašama.
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 07:53
helou natasa...definitivno su radovi predivni, ali moram reci da se ne mogu dozivjeti na fotografiji kao uzivo...

dakle, cureeeee, ovi radovi su jos ljepsi uzivo...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 08:03
hvala draga moja goga...da, imamo tu prednost da ti i i ja svoje radove vidimo uživo...

Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
ljiljanari View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljanari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 08:03
Clap Clap Clap
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 08:05
more, moram reći da sam ija glinamol umalo bacila u smeće, al sam tvrdoglav kamen, pa sam poslušala (još samo jedan pokušaj i šansu dajem) savjet iz chemaca, pa sam od ostatka glinamola izmodelirala zdjelicu i jednu kao ramu koja mi treba poslužii za sliku, pa ćemo vidjeti što će biti kada se posuši. rekli su mi iz chemaca da je glinamol dobar za taj posao, a das maasa, za onaj sa čašama i staklom, no,kako sam napisala, još se nisam odljutila i skupila snage da se pokrenem u novi pokušaj...
a što se tiče das mase....nemam riječi...postala je moj favorit....
malo me sada oduševila i masa za hladan porculan, pa ću morati i to probati...
ja kao mali mujo...sve moram probati...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 08:07
a o oduševljenju das masom postavit ću ovu sliku...rad nije u salvetnoj tehnici, ali mi je ipak posebno drag...dugo godina stallno nešto radim, preturam po prstima, a ove godine sam počela ponešto od toga prodavati, pa između ostaloga, i ove pisanice


Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 08:27
 
Dobro došla, radovi su ti prekrasni. Samo tako dalje
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,516 sekundi.