Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne čarolije :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne čarolije :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101102103104105 109>
Korisnik
Poruka
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2010 u 12:31
stvarno cool
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2010 u 12:46
hvala vam cure moje... pusu vam šaljem....
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2010 u 19:42
zukerni kompletić    presladak
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2010 u 21:50
kao što sam već rekla, navukla sam se opet na staklo... hahahah... stoga, u toj maniri, nastavljam u revijalnom tonu i dalje...
ovoga puta je to staklena zdjela sa božićnim motivom...
staklo je i ovoga puta rađeno sa unutarnje strane, opet prvo 2k sottile,pa motiv, pa bojanje. Vanjsku stranu zdjele sam zatvorila strukturom i na to stavila još i šablonicu. spakirala sam zdjelu u "okov2
još sam malo strukturu posjenčala, pa malo prešmirglala kako bi naglasila reljefnost..
kako je ispalo?! prosudite same...
ja sam osobno vanjskom stranom zdjele puno zadovoljnija nego unutarnjom...
k
kao što sam već rekla, navukla sam se opet na staklo... hahahah... stoga, u toj maniri, nastavljam u revijalnom tonu i dalje...
ovoga puta je to staklena zdjela sa božićnim motivom...
staklo je i ovoga puta rađeno sa unutarnje strane, opet prvo 2k sottile,pa motiv, pa bojanje. Vanjsku stranu zdjele sam zatvorila strukturom i na to stavila još i šablonicu. spakirala sam zdjelu u "okov2
još sam malo strukturu posjenčala, pa malo prešmirglala kako bi naglasila reljefnost..
kako je ispalo?! prosudite same...
ja sam osobno vanjskom stranom zdjele puno zadovoljnija nego unutarnjom...



Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 08:14
smile141smile169
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 08:19
Suppeeerrr.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 09:10
ova zdjelica oborila me s nogu! Prekrasno!
ANĐELKA
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 12:57
Da, izvrsna ideja kako zakumiflirati rad s donje strane. Prekrasno, i meni je zdjela ljepša izvana nego iznutra. Ne mislim da je ovo iznutra loše ali ovo izvana je fenomenalno. 
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2010 u 08:08
kao što sam i obećala, nastavljam u božićnom revijalnom tonu. naime, ovo nije uradak na staklu, ali je motiv božićni i ono što je njemu i prethodnom uratku, staklenoj zdjeli zajedničko, to je da su rađene strukturom i shablonama plus naravno malo sjenčanja, pa malo salvetice i na ovom uratku sam koristila antikni lak, malo sam je mjestimično požutjela, ono,kao, od starine...



Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2010 u 09:10
Kutijica je prelijepa.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2010 u 09:13
-i zdjela i kutija su predobre...
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2010 u 15:29
Kakav je to antikni lak,gdje ima takvih kutija i dali osim te rupe ima neki otvor kroz koji se stave maramice unutra?A kutija je WOW,WOW!
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2010 u 08:25
antikni lak sam kupila u hobby trgovini....kutija  je nabavljena iz BiH... na dnu ima policu koja se izvlači i kroz taj otvor se stavljaju maramice
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2010 u 20:36
smile89 prepredobro......nemam riječi....
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2010 u 08:35
trenutno sam u pripremi kuglica za bor, pa dok ih sve ne sredim, ne poslikam i pokažem vam, nastavljam sa još malo radova na staklu  dakle, sada slijedi jedan tanjur, rađen sa stražnje strane i na kraju zatvoren struktur pastom na kojoj sam se malo poigrala i šablonicom, a naposlijetku sve malo patinirala zelenom patinom...
eto, kako je ispalo,prosudite sami... meni malo izgleda orijentalno ... :D


Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2010 u 09:40
Nato,fino si se poigrala s tanjurom,pre.prekrasan je,cestitam majstorice.smile64
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2010 u 10:18
-divno,što drugo reći...
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2010 u 15:57
Odličan je taj motiv a tvoja igra staklenih....tanjura i zdjelica vrlo uspješna,oduvijek si koketirala s tom d v o l i č n o š ć u savršeno!Niš nije orijentalno,baš je božićno!
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2010 u 17:16

Super mi je ovo sa struktur pastom. Danas sam i ja nešto isprobavala s home-made struktur pastom (soda bikarbona+drvofix+boja) ali mi je otpala (možda zato što sam ju nanosila direktno na glatku keramičku pločicu, sada sam prefarbala pločicu akrilnom bojom pa ću opet probati). Da li ti koristiš pravu struktur pastu? Koliko mora biti gusta? Da li ju nanosiš kistom ili prstima?

Na vrh
Mikica74 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 31 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica74 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2010 u 18:05
tanjir je prekrasan,davno nisam videla lepsi....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101102103104105 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,468 sekundi.