Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne čarolije :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne čarolije :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 109>
Korisnik
Poruka
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 11:05
KUCICA JE PREDOBRA...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 11:48
Pa to je Julijina kućica. Pogledajte ljudi balkon. Isto kao u Veroni. Molim te napravi i Romea od das mase
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 12:02
eto šta ja sada da napišem za kućicu a da ne ponovim što je već napisano u prethodnim komentarima? mene su dojmili detalji na kućici, tako vješto izvedeni i prepreprelijepi... čekamo završetak druge, ali i pivska krigla je supersmile121, pogotovo detalj sa špagom!!!! smile141
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 12:16
kućica je savršena. ti i monna ste nevjerovatne,eto neka monna napravi Romea,Julia je sigurno već neka vila i jos da se sastanu kod tebe ispod ove terase.....
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 14:48
Originalno poslano od člana more more napisao:

e pa sad! dolazim u napast da i ja pokušam radit ovako nešto. imaš zlatne ruke!
zanima me za ove detalje, kako lijepiš? da li koristiš malo ljepila ili  jednostavno sve spajaš pomoću mase?


tanje dijelove kao što su prozori ili vrata lijepim tako da podlogu i detalj malo pomočim vodom (dakle, sve radim dok je masa još mokra), a deblje dijelove, kao što je bio ovaj balkon i detalji na balkonu, njih dodatno dok je masa još mokra lijepim drvofixom.
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 14:50
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Pa to je Julijina kućica. Pogledajte ljudi balkon. Isto kao u Veroni. Molim te napravi i Romea od das mase


Romea i Juliju ću ipak prepustiti monni, nisam vam ja od tih, ne idu mi ljudske figure...

nisam do ovih komentara balkon na ovaj način ni primjećivala, mislim, to da je kao Julijin...eto, sasvim slučajno sam to uradila...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 14:52
Originalno poslano od člana malena malena malena malena napisao:

eto šta ja sada da napišem za kućicu a da ne ponovim što je već napisano u prethodnim komentarima? mene su dojmili detalji na kućici, tako vješto izvedeni i prepreprelijepi... čekamo završetak druge, ali i pivska krigla je supersmile121, pogotovo detalj sa špagom!!!! smile141



da, zanimljivo je to sa špagom, goga osijek je imala ove školske godine sa svojim učenicima lijepe radove na tu temu sa špagom i suhim cvijećem na bocama od orangine...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 15:12
Još uvijek stojim iza prijedloga da se ti i Monna udružite na nekom projektu! Možda je ovo baš taj? smile103
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 15:33
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Još uvijek stojim iza prijedloga da se ti i Monna udružite na nekom projektu! Možda je ovo baš taj? smile103


možda imaš pravo... smile57
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 08:06
evo mene i suncokreta opet...pokušaj broj dva - ovoga puta sam puno, puno zadovoljnijasmile128
ova pločica će zasigurno završiti kao podmetač na stolu moje, a ne svekrvine terase Big%20smile, ona će opet morati sačekati da joj nešto napravim...




Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 08:08
 
Jako, jako dobro. Raspucavanje super uspjelo. Koji k2 upotrebljavaš?
ANĐELKA
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 08:16
Jako lijepo i motiv i boje i sam rad
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 08:21
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

 
Jako, jako dobro. Raspucavanje super uspjelo. Koji k2 upotrebljavaš?


ako se ne varam i dobro gledam, proizvođač je stamperia (italija) a na bočicama piše naravno step 1 i 2, te Crakle Medium i ima neke sitne cvjetiće i listiće na naljepnici i prevladavaju smeđi tonovi
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 08:21
Suncokreti su jako dobri.Jedan od motiva koji jako volim.A raspucavanje...imam osječaj kao da je raspucano u dva sloja.....Smile
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 09:43
olaaaaa...supika su ti ovi suncokreti...iako su meni i oni prvi bili odlicni...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
plavi cvijet View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavi cvijet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 10:13
Heart Heart Heart za sve

a tek oni pluteni podmetaci za case....moze li nekakav savjet kako si ih radila?

i ona kutija iznad njih...ajme, presavresnoooo Thumbs%20Up
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 17:38
Joj, gle kako je ovo krasno! A ne mogu si zamisliti da si se još prije dva - tri tjedna kao mučila s počecima pittorica, a gle sada ovo! Sjajno! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 18:52

da, stvarno šta je s tim raspucavanjem? stvarno izgleda kao da je u dva sloja. odaj nam tajnu. kako god, jako je dobro.

Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 23:48
Svidja svidja svidja! Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako svidja!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 07:21
tete moje drage, raspucavanje je napravljeno klasično, dakle sve po pravilu kako ide kada se radi sa 2K, a onda kada se skoro do kraja posušio, bio je još pucketav pod prstima (ali ne i ljepljiv i mokar, već suh) lagano sam pritisnula dlanovima prema podlozi, i još se dodatno raspucalo...moram priznati, ovo je iz moje profesorsko baltazarske radionice, ispalo sasvim slučajno, no efekt je zapanjio i mene...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,293 sekundi.