Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne čarolije :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne čarolije :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 109>
Korisnik
Poruka
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 12:48
predivni radovi! trebam li posebno komentirat sarino ogledalo? taaaaaako lijepo, nježno! ma idem opet gledat ogledalo.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 13:03
ovo su zaista čarolije..:)
kombinacija das mase i salveta - fenomenalno. Mozda i sama pokusam jednom.
A ogledalo... uh, uh... nemam riječi
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 10:27
ooo, čini mi se da sam nešto preskočila. Nije ni čudo, ljeto je...... Bravo!!!
ANĐELKA
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 10:38
hvala drage moje za pohvale, stvarno čovjek ima volje nastavljati dalje...
sada u revijalnom tonu,napuštam malo crvenkaste tonove i čarobiram malo sa struktur pastom domaće proizvodnje (recept sam stavila tamo u zamjenski materijal)...
malo mi je rad prekičast
ali, kako sam rekla, volim eksperimentirati i iz vlastite ruke i na osnovu vlastitog iskustva shvatiti što treba popravljati ili ne popravljati


Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 10:39
Jako, jako dobro!
ANĐELKA
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 10:42

Nato nije prekičastoSmile ruže su uvijek lijepe...

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 11:50
 FaintNema me dan i pol, kad ono imam kaj za vidjeti...ono zadnje platno iz tvoje crvenkaste faze me oborilo kolko je dobro, kako si ga odlično upotpunila i bojama i krakeliranjem....genijalno draga moja, prelijepo smile141....ovo zadnje...tu bi se složila donekle s tobom, nije kičasto, to nikako, ali nekako mi je struktur pasta tj. njena zamjena malo "pojela" motiv koji je sam po sebi dovoljno jak i doista prekrasan. No, to je tako, uvijek tragamo za još nečim više, a ako se ne proba nemre se ni saznati...da samo znaš kolko sam ja žice bacila, mogla bi ogradu složiti ROTFL
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 15:07
gdje ti vidis kic........pa to su ruze....ispalo ti je jako dobro...bravo draga
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 15:14
Struktur pasta ti je dobro ispala,a i ruže su prekrasan motiv,tak da sve skupa uopće ne može biti loše,a i da je kić kaj onda..a nije
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 22:09
ovih dana sam definitvno navučena na jednu te istu salvetu... s njom sam odradila još jedan uiradak...
konačno je došla na red i svekrvina staklenka...naime, doputovala je do mene još prije par mejseci na reparaciju... bila je to obična staklena posudica kojoj je čudom čudnim, stakleni poklopac koji je imala završio na podu i sasuo se u stotinu komada... izazov je bio naravno, napraviti poklopac za nju i srediti je kao malu posudicu za bombone...
i eto je, poklopčić je napravljen od das mase, a kako je sve to skupa ispalo, prosudite i same...

izrađen poklopac od das mase ...





Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 22:23
Ma ti si kraljica das mase,poklopas odličan,uopće se ne skuži od čega je napravljen,a sve skupa savršeno! 
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 22:36
hvala na odavanju ovolike počasti... smile78
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 23:12
Iskreno, baš dobro da se razbio poklopac...sigurno nije bio ljepši od ovoga, kojeg si ti napravila.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 23:16
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Iskreno, baš dobro da se razbio poklopac...sigurno nije bio ljepši od ovoga, kojeg si ti napravila.


smile184
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 23:16
jako ljeposmile72
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 23:51
Draga Nato ti stvarno imaš čarobni štapić kojim prekrasno čarobiraš. Da nisi napisala da si ga radila mislila bih da je original. Sviđa mi se i motiv i izrada, pukotine su mrak.Heart
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 07:36
Svaka čast! Savršeno!
ANĐELKA
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 09:31

majstorice! slažem se sa dadom. dobro da se stakleni poklopac razbio, jer onda ne bi nastao ovaj novi, prekrasan poklopac. savršen je, pukotine su ispale super.

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 11:59
Shocked  Shocked ...savršeno, savršeno, savršeno.... Sculpter...imaš sigurnu ruku pravog skulptora, draga Nataša, a u kombinaciji s bojama i salvetama radiš prava mala čuda...prekrasan primjer kombiniranih tehnika Bravo!
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 12:05
Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

Shocked  Shocked ...savršeno, savršeno, savršeno.... Sculpter...imaš sigurnu ruku pravog skulptora, draga Nataša, a u kombinaciji s bojama i salvetama radiš prava mala čuda...prekrasan primjer kombiniranih tehnika Bravo!



hvala draga, kompliment od ovakve vrsne majstorice kao što si ti, zaista zlata vrijedi...puno ti hvala...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,367 sekundi.