Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne čarolije :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne čarolije :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 96979899100 109>
Korisnik
Poruka
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 00:21
-sretan rođendan ti,sretan rođendan ti,sretan rođendan nato...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 00:45
sretan rodjendan natasa i svako dobro.smile169
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 10:17
sretan rođendan draga natosmile106
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 10:28
Draga Nato, i ovdje ti želim svako dobro...
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 16:25
drage moje, prekrasne moje, od srca vam hvala... jako ste me uveselile i ispunile mi srce toplinom...
sve vas grlim, ljubim i bilo bi lijepo da možete kod mene ma sirne tortice sa prelijevom od malina...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 16:39
Pridružujem se čestitkama, a ostalo i tako znaš
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2010 u 17:12
drage moje, još jednom vam se az amivhsvaljujem na divnim čestitkama, prekrasnim željama i častim vas novim ogledalom...
neko vrijeme nisam radila ogledala, pa je konačno vrijeme da  savpočastim jednim, novima...
poznanica me zamolila da napravim ogledalo za ejndju djevojčicu,imenom ana... zadala je samo zadatak da sm idejilroza boju...
kako je malena još beba, gledala sam da koristim nitomikev koji će joj moći biti blizak neko duže vrijeme...





Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2010 u 18:58
krasno kao i uvjek,cestitamsmile57
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2010 u 19:28
smile89 preslatko roza ogledalo, bravo smile169
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 00:00
Fantastično do zadnjeg detalja, kao i uvijek!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2010 u 19:28
smile79
samo da se javim
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2010 u 14:11
 Blings ...savršen i predivan kao i svi do sada... 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2010 u 21:10
smile39  savršeno....predivno.....
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2010 u 12:59
Slucajno sam zalutala trazeci nesto za ukras na kutiju, reci mi molim te dali si to stavljala cipku ili 3 D.
Nisam sve stigla pogledati jer imas puno, a jos ne mogu dobro sjediti. Radovi su ti super.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2010 u 10:58
nisam sigurna na koje škrinjice točno misliš, ali, ako su u pitanju ljubičasta i crvena, među ovim zadnjim škrinjicama, tada je okolo njih stavljena prava čipkana traka...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2010 u 22:52
Da tako sam i mislila, jer mi djeluje kao cipka.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 10:23
-kao i svako do sada i ovo ogledalce je predivno
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2010 u 13:53
Ogledalce za Anu čarobno je smile93
Na vrh
lilana View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2010
Lokacija: Yemen
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 19:46
Jooooj,ja sam se ukocila pregledala sam svih 98 stranica jednostavno nisam mogla da se zaustavim.Moje iskreno divljenje od jedne pocetnice.Mogu li te zamoliti za jedno objasnjenje.Zanima me onaj sat sa predivnim grozdovima.pretpostavljam da su salvete nalepljene ne das masu ali kako si odmerila da salveta tacno prekrije grozd.ma to mi    uopste nije jasno kako si uradila. puno uspeha u daljem radu
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2010 u 23:52
Čekam nove radove
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 96979899100 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.