Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 260>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 08:01
Iris, Kaća43, Štefica, fala na pohvalama Embarrassed
 
Hana,  baš mi je drago da se Armandii dobro drži...držim fige da se uspije zakorijenit, samo mi nije jasno za onu ružicu, kak se slabo drži Confused....bar se to prima od šibe ak je pikneš u zemlju....Topalovićka - Schneewalzer-ica bu obavezno fotkana čim procvate....ima jedan pupoljčić....možda bu već za par dana spremna za foto session! Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 08:50
Flavija kolko ti lijepoga cvijeća imaš,a ruže su prekrasneThumbs%20Up
čovjek uči dok je živ
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 09:22
"Navukla"sam se i na tvoj vrt!!!!
 
Htjela sam malo predahnuti sa novim slikama...
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 09:43
Slavonka, Proljeće...hvala, ja također imam pohvale za vaše biljke....divne su i njegovane....Big%20smile
 
Evo ja sam danas opet nešto fotkala (kad svaki dan ima nešto novo...LOL)
 
Evo za početak....ovo je "sredina" od ocvalog clematisa Multi Blue...jako je dekorativna i žao mi poskidat dok te sitne središnje latice same ne otpadnu....Tongue
 
clematis Multi Blue
 
Ovo je prvi ovogodišnji cvijetak clematisa Dorothy Walton....zove se još i Bagatelle....ovaj cvjetić baš nije neki reprezentativan i nije se još u potpunosti otvorio, ali samo da vidite boju i kako otprilike izgleda. Pun je pupoljaka pa će valjda biti i neki ljepši cvjetak.....LOL
 
clematis Dorothy Walton (Bagatelle)
 
A ovo je cvjetna grančica clematisa Piilu....dupli cvjetovi su polako na zalasku, a sad je sve više jednostrukih.....Smile
 
clematis Piilu (Little Duckling)
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 09:46
Prvi cvijet je meni neobičan,prvi put ga vidim,drugi kao da ga je netko temperom crtao a treći mi je naj.Stvarno imaš neobičnog cvijeća koje ja prvi put vidim.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 09:49
Evo šta je dalje bilo sa mojoj mladom žutom penjačicom Golden Dawn....treći dan nakon što se pupoljak otvorio...ona izgleda ovako.....vanjske latice su posvijetlile za par nijansi...cvijet je promjera 15-tak cm sa bogato ispunjenom sredinom.ali je ruža i dalje čvrsta. Ja zadovoljna....Wink
 
ruža penjačica Golden Dawn
 
 
ruža penjačica Golden Dawn
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 09:50
Originalno poslano od člana SLAVONKA SLAVONKA napisao:

Prvi cvijet je meni neobičan,prvi put ga vidim,drugi kao da ga je netko temperom crtao a treći mi je naj.Stvarno imaš neobičnog cvijeća koje ja prvi put vidim.
 
Slavonka, da li misliš na slike klematisa objavljenih danas?
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 09:55
da na njega,gledajući vaše slike odlučila sam ga kupiti čim mi se pruži prilika i to baš takav kao tvoj jer mi je ta boja najljepša.Njega u mojoj okolici nitko nema.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 09:57
Htjela sam vam pokazati i ovu ružicu....to je tea hibrid (čajevka) Acapella, boja je baš posebna, cvijet je velik i pun,  vanjski dio latica je bijelo-srebrnkast-do svjetlo-rozi, a unutarnji tamno-ružičast....ruža je u ovom stanju već 6-dan..strašno su dugotrajne i mirisne....evo, ako je netko ima....da zna kako se zove...LOL
Inače, to nije moja ruža....odrezala mi susjeda Mica iz svog vrta....Wink
 
ruža čajevka Acapella
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 09:59
Flavia... dobro da smo te opomenule....tek sada si stavila slike!!!
 
Ne znam zašto ali meni oko uvijek ostane na ovim prelijepim ružama...
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 10:00
Originalno poslano od člana SLAVONKA SLAVONKA napisao:

da na njega,gledajući vaše slike odlučila sam ga kupiti čim mi se pruži prilika i to baš takav kao tvoj jer mi je ta boja najljepša.Njega u mojoj okolici nitko nema.
 
LOL LOL LOL drago mi je da sam ti "olakšala" odabir klematisa! Wink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 10:04
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Flavia... dobro da smo te opomenule....tek sada si stavila slike!!!
 
Ne znam zašto ali meni oko uvijek ostane na ovim prelijepim ružama...
 
Kak misliš...."tek sada si stavile slike" - pa mećem ih svaki dan?!?....a kad ste me to opomenule, i zakaj? Shocked
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 10:15
Pa vidiš li koliko je sati???
 
A ja sam si mislila jutros uz kavicu opustiti i uživati u tvome cvijeću...smile78
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 10:20
Ruže su divne, ali za mene je otkriće clematis. Za kojeg nikad čula a sad vidim kako je lijep i koliko ima vrsti.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 10:29
Proljeće....i tebi veeeeeeeeeelika pusa! smile79 I da, kaj se tak rano dižeš.....malo duže spavaj...pa buš imala veći izbor fotki za gledat LOLLOLLOL
 
Bako....ajmo se mjenjat....vama klematisi, a meni ona "hrga" od palme...mala šala smile73
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 10:35
Evo još malo ružica....
 
Ovo je penjačica Don Juan, isto mlada - juniorka, ovo su joj prvi cveteki....super šnjofa.....boja je samtasto tamno crvena...
 
penjačica Don Juan
 
penjačica Don Juan
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 10:54
Ovo je cvetek moje fluorescentno narančaste penjačice "marke" Salita....volim tu boju (i sve ostale....nekak se nemrem odlučit koja mi je najdraža....LOL LOL LOL)
 
Penjačica Salita
 
a ovo je engleska ruža - grmolika sorte Queen Elizabet....neznam kaj joj je ove godine....nećete vjerovat, ali ona je visoka 2,30 m...nikad do sad nije tolika bila, a imam je već 10 godina....uopće neznam kak da je poslikam cijelu...morat ću zvat MM u pomoć....evo za sad jedan "buntić" ružica....
 
engleska ruža Queen Elizabet
 
a šećer na kraju detalj sa moje stablašice Duftrausch.....kak miriši....da samo znate.....konačno sam uspjela ulovit onu relativno realnu fluorescentno ružičastu boju....
 
čajevka - stablašica Duftrausch
 
....eto toliko za sad od mene....idem sad malo škicnut u vaše vrtove.....da vidim kaj ima novoga.....Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 12:59
Flavia ja radim!!!
 
A reci da li uopće znaš točan broj ruža u tvome vrtu???
 
Mislim ako ne znaš, mogu ti pomoći prebrojati...Wink
 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 14:34
mmmmm kako mirusu
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 17:26
Flavia, ne mogu se nadiviti tvojim ružama i clematisima.!?
Koliko ti toga imaš prekrasnoga!
Svakoj biljčici znadeš ime ( i sve što uz nju ide)
Prekokrasno, nemam riječi za opisati toliko ljepotu i divljenje!smile64
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.