Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 124125126127128 260>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 12:49
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Tija, hvala za pohvalu, prenešene su "njemu"...nisu to naše fotke...to su "njegove"..LOL...a moje su samo ove po forumu.... 
 
Ma znam o tome smo jednom već pričale kad si me nagovarala da kupim svoj fotkač. Vidi se da imaš dobrog učitelja, zna prenjeti znanje.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 23:41
i ja mislim da si malo preskromna, pa tvoj vrt je predivan, ugodjaj za oči i dušu.Volim njime prošetati vrlo često da si malo "guštam"...ClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 22:58
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Smrckić smiley1745.gifa ako baš hoćeš budem ti ja posebno poslikala....ali upozoravam te da to nije ništa posebno u odnosu na krasno uređene vrtove koje ovdje viđamo!


Ma samo pričaj što god hoćeš , ali meni je tvoje cvijeće, tvoja ruka i  tvoj vrt ovakav

Naravno da želim da poslikaš svesmiley1745.gif, tako kompletiram cijelu sliku.

Vidjela si slike iz mog vrta i on je ovakav , ali malo u suprotnom smislu LOL
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 22:22
ma ja se kod tebe uvijek raspametim smile39
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 22:17
Ja mislim Flavia da si ti malo preskromna, ja vjerujem da je to jako lijep vrt, a ja sam se opet zagledala u clerodendrum, fantastičan je...
život je more
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 21:54
smrcko draga, danas sam bila u ovom dvorištu, prekrasno je...predivne biljke, ugodni i gostoljubivi domačini..a Ben me je osvojio smile79
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 21:54
Smrckić smiley1745.gif, ovo u pozadini di si se zapiljila pogledom...LOLLOLLOL ti je samo jedan mali djelić travnjaka između kuće i vrtne kuće, šupe...nešto..tu ti imam nešto ruža i klematisa uz ogradu i ispred kuće....i stablo clerodendruma koji mi služi i kao držač za viseće tegle....tako da je to samo jedan manji dio dvorišta...a ako baš hoćeš budem ti ja posebno poslikala....ali upozoravam te da to nije ništa posebno u odnosu na krasno uređene vrtove koje ovdje viđamo!
Za crveno ulje...ma ti reci da ti treba za sve ono kaj prodavač nabrojiLOL....a upotrijebi za ono što tebi treba....Wink
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 21:44
Gledam ovu sliku sa maćuhicama i ne gledam njih nego sam se zapiljila u pozadinu vrta da steknem cjelokupan dojam vrta. Volim kad se vide detalji dvorišta.smile99

Danas sam pitala u gradu za crveno ulje, i ovaj me ubjeđuje u poljoprivrednoj da je to samo za stabla, vinovu lozu i da nije za ruže i cvijećesmiley1626.gif. A što da sad radimsmiley1646.gif
Na vrh
plavooka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 73
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavooka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 18:04
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Ovo mi je najdraža kombinacija boja visećih maćuhica....
 


Stvarno nisam znala da postoje ovakve puzajuce macuhice..preljepe su
Bolje sutati nego blesavo govoriti.
Prvo ispeci pa reci!!!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 17:33
Lantana, žuta je malo posvijetlila...sad je baš ono "kak treba biti"....a bijela...još uvijek kakva je i bila...nadam se da će se uskoro pokazati u punom sjaju....ako bude sreće...ako ne...čekat ćemo slijedeću sezonu! Važno je meni da su one stigle...Wink
Tija, hvala za pohvalu, prenešene su "njemu"...nisu to naše fotke...to su "njegove"..LOL...a moje su samo ove po forumu....
Štefek, hvala na posjeti....pohvale prenešene donositelju. LOL
Proljeće, znaš da mi je baš drago što su ti reznice pustile listiće...nadam se da će uspješno progurati zimu! Big%20smile
Niho, eto baš sam nešto bila u brizi hoće li ti doći paketić...drago mi je da je stiglo i da pelcerići nisu uveli. Nadam se da će biti sreće sa ožiljavanjem. Big%20smile
 
Ovih dana sam nešto malo bila doma....nemam novih sličica...a i imam dosta obaveza pa nisam niti stigla slikati. ...ali bit će uskoro...
 
Danas su mi u posjeti bile naše drage Bromi i Lili68...smile79...krasne cure, imam osjećaj kao da ih poznajem oduvijek...došla i roza brugmansija od Lili....hvala ti puuuno draga...već je presađena i čeka proljeće u zimovalištu! Big%20smile
 
 
 
 
 
 
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 17:03
Hvala ti najljepša na biljkama -------tako su stigle u lijepom stanju to je za nepovijerovati . Sve sam ih već posadila e sad na njima je daljesmile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 15:24
Flavia dvije su pustile listiće, pa sam presretna!!!
Nadam se da će i ostale preživjeti zimu i da će me oduševljavati druge i svih narednih godina.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 14:28
Oooo...kako lijepe bugice ,a TM jedan veliki kaj je tak dobar i kupuje ti lijepo cvijeće s kojim uveseljavaš i nas ostale.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 14:19
Flavia draga ja sam zbrojila 2 i 2 i neke stvari su mi postale kristalno jasne, "vaše" fotografije su preprepredobre.
 
Moj je na gradilištu po 11 h i onda ti i nema baš volju hodati po vrtnim centrima, a i neće kao nametati svoju volju u odabir cvijeća za vrt ipak je to kao moje carstvo Wink ma je "vraga", sve je to naše. Ali zato zna izabrati prekrasne crvene ruže kojima me s vremena na vrijeme oduševljava.smile75
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 14:12
... i žuta je lijepa, ali bijela osvaja Clap
život je more
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 13:58
Bok Bakić....nema frke za kolektivni izlet...pa valjda znate da je meni cijela riječka ekipica baš draga i po volji! Niš ne brinite...snašla bi se ja s vama, a i vi svi skupa samnom! smile79
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 13:55
Zaboga Flavia pa ti ne prestaješ iznenađivati krasotom i kvalitetom izbora!
Prekrasno.Clap
Stvarno bi trebali organizirati kolektivni posjet umjesto u Decoru Buzet k tebi!Big%20smile (Winknećemo ne boj se!)
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 13:04
Tija....ma sve se stigne obavit na terenu, pogotovo ako to taktično odigraš Wink
Proljeće Big%20smile, hvala ti draga na posjeti....ali si malo pretjerala s pohvalama...pa to cvate samo nekoliko ružica i vjeruj mi nije to tako "uočljivo" uživo!...ipak prevladavaju jesenske boje kao i svugdje..samo su fotkice malo "izbliza" pa se stiče takav dojam! Nadam se da će ti se koja od reznica primiti pa ćeš i ti imati neke od mojih ružica...ako nebude sreće...ponovit ćemo slijedeće godine!
Smrckićsmiley1638.gif....i meni se plače kad vidim onu hrpu lišća po dvorištu od brajde i od oraha....nikad kraja čišćenju smile158
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 12:48
Moram ti prvo pohvaliti cvijeće, prekrasno je.smiley3130.gifKad vidim tvoj vrt i odem u svoj plačem pola dana, smrznuo se.

Pa ti si u Zagrebu, a ja mislila da si na najtoplijem otoku. Mora da oblačiš kaputiće cvijeću između slikanja
smiley1638.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 12:34

Ja ne mogu vjerovati da ti je cvijeće još uvijek ovako lijepo i to usred Zagreba!!!!

Zaista imaš zlatnu ruku, ne zelenu nego zlatnu!!!
Divila sam se svemu, ali najviše ružama i bugenvilijama.....
 
Prekrasno
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 124125126127128 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.