Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 158159160161162 260>
Korisnik
Poruka
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 11:46
joj, orhideja prelijepa!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 11:46
Niho...i ja se slažem da je Anaida prekrasna osoba! smile188
Bromi...*cmoka*%20-%20cmoka%20-%20smajlijibaš mi je drago da je i kod tebe slično stanje sa bebama-adeniumima....jedva čekma tvoje slikice....a Rainini su stvarno krasni! Ipak su njezini prvi i najprviji od te ture i red bi bio da su i najljepši!
Štefek, i tebi jedna odštopač-pusa *cmoka*%20-%20cmoka%20-%20smajliji...orhideja....je baš je ta lijepa...poslije požuti kako stari...ali nebuš vjerovala....skoro mi je promakao taj cvetek da se otvorio koliko stalno blejim u bebe-adeniume...I ja se toplo nadam da će adeniumići porasti i stvoriti puno sjemenkica, pa da svi koji ih žele imaju! Wink LOLLOLLOL
Fala ti Bigmamica smile91
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 11:56
Tvoja tema je ko dobra TV-serija, nesmiješ propustiti ni jednu epizodu (dan) jer si onda u velikom zaostatku. Naravno da je sve prekrašno.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 12:32

Uživila sam se kao da su moje (ove tvoje) sjemenke adeniuma.

Meni su uvijek draže biljke koje uzgojim iz reznice ili sjemenke. Nekako nad njima više bdijem.
Čekam nastavak tvoje priče pa sad idem kod drugih adeniuma.
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 12:39
krsana orhideja....
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 19:04
Orhideja je prelijepa, ali je ne smijem dugo gledati. Postajem zaljubljiva, sad samo mislim na ruže. smiley1633.gif
Navijam za tvoje sjemenčice, da ti narastu lijepe i snažne
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 19:29
Pitam se,pitam,a zakaj tolko buljimo u te adeniume,i to osobito dok niču? Na kaj to asocira njihov izgled,pitanje je sada???
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 19:42
Ja sam ga samo iskoprala, presladak je skoro kao orhideja.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 19:57
Nek si ga skopirala Triša *cmoka*%20-%20cmoka%20-%20smajlijipa to je naš "zajednički forumski" - svima dostupan! Nego...pitala si me svojevremeno za reznicu od ruže Kaiser Farah...znaš ona krem-bijela sa crvenim rubom...pa sam ti ja napisala da mi pošalješ adresu na pp...si ti to zaboravila, ili odustala od reznice.....?
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 20:01
Originalno poslano od člana rain rain napisao:

Pitam se,pitam,a zakaj tolko buljimo u te adeniume,i to osobito dok niču? Na kaj to asocira njihov izgled,pitanje je sada???
Rain *cmoka*%20-%20cmoka%20-%20smajliji....neznam na kaj bi me asociralo (nešto mi danas mozak na rezervi više nego uobičajeno LOL)...a i da ne blebnem kakvu glupost...prebezobraznu...Wink A zakaj buljimo...zato kaj su tak krasni i prekrasni...meni je to fascinantna biljka.....slučajno sam pred par dana naišla na slikicu nekog arabicuma...sorta superblack giant....crni kaudeksić ima....wow...gle ovde...
 
 
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 20:18
Vidla,vidla,već su mi 2 sjemenke black gianta strulile,danas posijala preostale 3...u čista kokosova vlakna,pa nek se usude strunuti!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 20:24
ovaj je stvarno poseban 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 21:50

ConfusedRain, a da probaš malo, onak informativno poprašit sjemenke sa cimetom....tak sam ja napravila...i kolko vidim baš i ne trule..za sad...uf...vidla sam i te (već velike na netu) kakve ti sad siješ...black giant...isto su super, za njih piše da im kaudeksi mogu imati sivu do crnu boju...savršeno....držim fige da bude sreće sa ova tri! A možda su stare sjemenke....to je uvijek lutrija...Confused

Bromi...nama je svaki poseban....samo nek rastu....kaj ne....evo već 3 moje bebe-adeniumi su bez košuljice! Wow...to je za mene baš velika stvar i baš sam zadovoljna, kad se uzme u obzir da nit sam vična sijanju nit imam bog zna kakvog iskustva s time!
 
 
I svima ostalima koji posjećuju moju temu veeelika pusa! ...i hvala vam kaj dežurate samnom u rasadničiću....smile79
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2009 u 13:48
Bravo za adeniume Clap, lijep je to osjećaj kad ti nešto izraste iz sjemena, orhideja je prekrasna i ona moja pušta dva pupa na vrhu i sa strane, izgleda da i nije toliko teško imati orhideju koliko sam mislila. Wink
život je more
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2009 u 21:58
Lijepo ti je cvijeće, a posebno mi se dopadaju plavo-žute maćuhice u visećoj tegli.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2009 u 22:29
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Nek si ga skopirala Triša pa to je naš "zajednički forumski" - svima dostupan! Nego...pitala si me svojevremeno za reznicu od ruže Kaiser Farah...znaš ona krem-bijela sa crvenim rubom...pa sam ti ja napisala da mi pošalješ adresu na pp...si ti to zaboravila, ili odustala od reznice.....?
 
Nikako nisam odustala, ali se bojim da sada nije vrijeme, no odmah šaljem adresu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2009 u 00:50
smiley1953.gifMa di je samo nestala ova zavodnica sa ružama, sigurno sakriva adeniumiće.
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2009 u 00:53
Flavia kakvo je stanje sa adeniumima, kod mene ih je 5 bez košuljice smile126
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2009 u 14:42
Svim posjetiteljima moga vrta veelika pusa smile79. Brojno stanje beba adeniumića je 9!!! Jako sam zadovoljna radi toga, nadzor je i dalje konstantan! smile72 
 
A kod mene je došla prava zima smile168...snijeg pada....sve je bijelo....evo kako to danas izgleda.....
 
penjačica Holiday
 
floribunda Heimatmelodie u pupoljcima
 
 
viseće maćuhice "sa šlagom" LOL
 
fontana sa maćuhicama
 
clematis Armandii...rastegnuo se na 10 metara po brajdi....zeleni se pod sniježnim pokrivačem...
 
cvjetni stup sa maćuhicama i penjalica s klematisima
 
detalj južnog dvorišta sa ružama penjačicama na metalnim lukovima....
 
i za kraj...jagode sa šlagom...pardon...snijegom...Wink
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2009 u 15:07
Flavia - čudesne slike svega pod snijegom - mljac jagode sa šlagom, ali ipak su najljepše ruže pod snježnim pokrivačem. Prava zimska idila.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 158159160161162 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,860 sekundi.