Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 260>
Korisnik
Poruka
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 23:23
cvjeće ti je fantastično! nemam riječi smile120
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 08:56

Flavia sve ti je prekrasno.Kakvog raznobojnog cvijeća imaš.... divota!

 

Ja sam male begonjice kupovala kao sadnice a ove velike u paketiću gomolje. I te crvene, prvo nikako da niknu a sad niknulo golijatsko lišće i jedva se naziru, konačno, pupoljci. Žuta je niknula brže, ali isto još samo lišće. Znači na jesen pospremiti skupa sa zemljom! Što kažeš vidjet ćemo na proljeće što će biti!

Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 21:02
eh i kod tebe svašta lijepog, a i paradajz je pravi
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 23:23
I ja ću svojim dalijama odsjeći vrhove. Išla sam na balkon milionke štricnut, ali neimado srca. Iz nekog razloga su mi požutili listovi milionki. Otići ću sutra potražiti željezo u poljoprivrednoj.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 11:19
Originalno poslano od člana adenium adenium napisao:

Još jednom moram reći da je sve krasno,a i moram ti se požaliti jer sam jako tužna zbog toga,uvenula mi je War.Nike uhvatilo je ono uvenuće Clematisa.
Ošišala sam je do dna i čekam.
Još jednom pohvale za cvijeće!
 
 ...dobro si napravila sa Warsaw Nike..uostalom i nemožeš ništa drugačije napraviti...ako je korijen zdrav, sigurno će potjerati. Jednostavno malo zaboravi na njega....pa češ vidjeti šta će se dogoditi. Istu situaciju imam trenutno sa Capitaine Thuilleaux....a jedan šestogodišnji Polish Spirit mi to uredno radi svake godine....evo sad cvate...po njegovim pravilima bi se trebao nakon toga osušit i potjerat ponovno, baš me zanima šta će bit ove godine....LOL
Hvala na pohvali za cvijeće Big%20smile
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 21:05
smile203vau koje povrćesmile50
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 23:16
Smrcko, kaj misliš na ovu zadnju crvenu? E i njima su potkresani vrhovi...kao što si mi ti dala savjet za salvije....sutra budu sve malo "isfrizirane" po tvom savjetu....Wink
Ja jedva čekam visoke dalije....imam ih nekih 12 vrsta....kaktusarke, pomponke....one velikog cvijeta.....dalije su super biljčice....samo im treba stavit malo pužomora okolo njih i cvatu do mraza! Smile
Na vrh
adenium View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje adenium Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 07:22
Još jednom moram reći da je sve krasno,a i moram ti se požaliti jer sam jako tužna zbog toga,uvenula mi je War.Nike uhvatilo je ono uvenuće Clematisa.
Ošišala sam je do dna i čekam.
Još jednom pohvale za cvijeće!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 20:59
Evo malo visećih gomoljastih begonija....njima očito nije smetala dosadna kišurina proteklog tjedna....
 
 
 
 
 
a ovo je dupli (ženski) cvijet biijele gomoljaste begonije
 
a ovo je jednostruki (muški) cvjetić iste begonije 
 
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 23:32
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Džomba...obavezno prenesi pohvale gazdarici Clap...takva se ljepota ne viđa svaki dan Shocked.....i pitaj je koliko je star!?
 
Šta se tiče cikasice....pa i ja mislim da ti je najbolje promatrat situaciju kod moje....kad već imaš gdje LOL....obećavam da ću realno izvještavat o njoj! Wink Tongue
 
 
LOLLOL hvala ti...a pitat cu je cim je vidim..i hvala ti na brzim odgovorima, jako lijepo od tebe!! TongueTongue
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 11:23
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Flavia sve ti je prekrasno.Kakvog raznobojnog cvijeća imaš.... divota!

 

Ja sam male begonjice kupovala kao sadnice a ove velike u paketiću gomolje. I te crvene, prvo nikako da niknu a sad niknulo golijatsko lišće i jedva se naziru, konačno, pupoljci. Žuta je niknula brže, ali isto još samo lišće. Znači na jesen pospremiti skupa sa zemljom! Što kažeš vidjet ćemo na proljeće što će biti!

 
Bako...pa da....nema nam druge nego čekati da vidimo razvoj događaja! Ima i to neke čari u sebi.....svaki dan pomalo pogledavat kaj ima novoga, zar ne? Čula sam da se gomoljaste znaju i od pelcera zakorijenit....možda bi to isto trebalo probat.....Wink
Zahvaljujem na pohvali smile79
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 23:33

Rose....puno ti hvala na pohvali Smile

Smrcko, ja sam lani imala milionke (ako misliš na milion bells). Imala sam crvene i narančaste koje su kupljene isti dan. Imale su iste uvjete i sve isto, ali je crvena bila sva nikakva i požutjelog lišća....a narančasta je bila baš ko iz kataloga cijelu sezonu, tako da stvarno neznam koji bi bio razlog zašto žute...ove godine ih nemam baš iz tog razloga.....probaj sa timm željezom pa češ vidjet šta će se dogodit. A....možda im je previše vlage?
 
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 11:37
Nije me bilo par dana, a kod tebe svašta novo i lijepo, plumbago je super, prekrasna boja, ai sve ostalo, begonije, onaj phlox jednogodišnji, ruže i clematisi, to više i ne trba hvaliti, jer su smile120
život je more
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 00:02
Rose, kupim....gdje šta nađem da mi se svidi, ....od obične poljoprivredne apoteke do rasadnika koji su na "glasu". Malo sam pronjuškala enciklopediju ruža...pa dosta sajtova na netu...i već otprilike znam šta hoću, a onda je lakše i kupiti jer sam već ponešto i naučila o ružama pa nisam ono baš totalni amater početnik nego samo amater početnik Tongue!
Ako se sada odlučiš kupovati ruže, obavezno kupi ružu u tegli, naime takve se mogu saditi čitave godine, dok se balirane sadnice sade na jesen (najbolje) ili u rano proljeće. Wink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 20:43
Još da vam nešto pokažem....kod mene će valjda biti i nekaj za pojest...a ne samo za gledat LOL
 
kruška lipanjska ljepotica
 
jedan grozdić kardinala
 
paradajz "volovsko srce"
 
krastavac salatar
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 23:09
Sve prelijepo, ali dalija smile227
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 00:37
meni se sviđaju ruže koje ti i hana imate,samo nažalost nemam mjesta za njih
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 20:47
Vratimo se malo klematisima Smile
 
Clematis Rebecca - dan četvrti - boja je realno ljubičasta, a ne realno crvena kako ga karakteriziraju. Svejedno je prekrasan!
 
Clematis Rebecca
 
 
A Dorothy Walton je posvjetlio malo na suncu....nije loš, zar ne?
 
Clematis Dorothy Walton
 
 
Clematis Dorothy Walton
 
 
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 23:45
gdje kupujes/naručuješ ruže?
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 20:09
Hvala ti Lantana, majstorice s mora smile79
 
Evo za tebe sličice moje male lantane.....uvijek kad prođem kraj nje sjetim se tebe i tvojih prelijepih biljčica....
 
Lantana camara
 
 
Lantana camara
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.