Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 206207208209210 260>
Korisnik
Poruka
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 22:49
joj Flo ubijaš me, svaki je divan i svaki priča svoju priču, moj Piilu očito nema dobre uvjete kao tvoji.....kod moga postoji samo prva cvatnja a o duplim cvjetićima da ne pričam... Smile
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 22:54
Gio, znaš, ni ja se ne mogu još uvijek odučiti koji mi je favorit, zato valjda i dalje skupljam....LOL
 
Mini, pozdrav i tebi draga...za Piilu, mogu ti reći da ni moj prvih godina nije duplo cvao, to se "sjetio" tek nakon tri godine...pa možda i kod tebe odjednom podupla, nikad se nezna Wink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 23:04
evo usprkos svakodnevnoj kišurini, počele su i ružice cvasti...
 
penjačica Benvenuto
 
 
 
penjačica Decor
 
penjačica Wonderful
 
penjačica Super Star
 
penjačica Abraham Darby, engleska ruža (može biti i grmolika, ovisno kako se oblikuje)
 
rosa damascena mill - damašćanska ruža
 
 
 
čajevka Casanova, u fazi pupoljka i danas, kad se rascvjetala....
 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 23:07
u svakom slucaju volim sto postoji tvoj vrt ,a polaku pocinjem da nabavljam klematise zahvaljujuci tvojim kl.
a sto je s ruzama?jel cvjetaju penjacice?ima jedna narandzasta ocaravajuca,mislim da je Salita.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 23:10
Kad bi me netko pitao da izaberem po jedan clenatis i jednu ružu ne bih se mogla odlučiti, jer su svi prekrasni Clap. Moj Pillu cvate, i nisam znala da će kasnije imati dupli cvijet LOL
život je more
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 23:17
Da vam stalno ne dosađujem sa klematisima, evo još malo drugih cvjetića Big%20smile
ovo je niski grmić Genista Lydia, to je neka vrsta niskog citisusa
 
dicentre ne posustaju....evo danas malo bijele
 
vodenike (impatiens)....njima savršeno odgovara ovako kišovito vrijeme, već su se udvostručile
 
lizianthus
 
Hortin Heart arum italicum sprema se procvasti Big%20smile
 
mali izbor digitalisa
 
 
 
 
a danas me posebno razveselio poklon od naše drage Lorice HeartBig%20smile, platycodoni Fuji!!!! evo ih na oporavku prije nego sam ih posadila. Puno hvala Lorica, jako si me razveselila Big%20smile
 
i ne mogu da vam ne pokažem da se na cvatnju spremaju i delfiniumi
 
 
 
a najbujniji delphinium je prije par dana potrgao jaki vjetar, pa je zajedno sa par ružica završio u vazi....evo za sve vas za kraj današnjih sličica Big%20smile
 
 
 
 
 
 
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 23:18
osjećam kako ruže mirišu, posebno damašćanska!
 Ako piilu podupla ja se neću buniti LOL
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 23:23
Ovdje se ne može nešto izdvajati,sve,baš sve je prekrasnosmile93
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 23:37
Gio, ja sam počašćena tvojim riječima i baš mi je drago da povećavaš kolekciju klematisa, jer su oni idealni za naše kontinentalne uvjete. Ja mislim da ih volim oduvijek, još kad nisam niti znala kako se zovu, ali me je uvijek fascinirao po dvorištima Jackmanii svojim bujnim plavim cvjetovima. Uz ruže, klematisi su po meni najljepši ukras kontinentalnog vrta Big%20smile. Ruže penjačice....evo gore ima nešto sličica, nadam se ovih dana da će se bujnije rascvasti, pune su pupova i zdrave su, ali je malo sunca pa i one ove godine kasne. Salita će isto, nadam se uskoro procvasti.
 
Lantana Big%20smile, super da Piilu cvate, i evo sad možeš vidjeti da cvate i duplo, samo je kod tebe, vjerujem, jača nijansa u boji cvijeta jer ima i više sunca. Kako je President? Ima li on namjeru cvast uskoro? A ovo što kažeš, stvarno je nemoguće odabrati favorita, kad ih je toliko prelijepih Smile
 
Mini, ma ne brini ništa, Piilu će sigurno poduplat, samo za njih treba vremena...nisu baš brzi, ali imamo mi vremena čekat, jel tako? A damašćanska ruža, imaš pravo, sitnog je cvijeta, ali je jedan cvijetak dovoljan da od njega zamiriši cijela prostorija. Big%20smile
 
Hvala ti Mira na lijepim riječima, pozdrav veliki i za tebe draga Big%20smile
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 23:52
imam nameru da povecam i broj ruza,a cik pogodi u cije sam ruze zaljubljena
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 23:57
Sve sam pažljivo pregledala,pa mi je opet postalo jasno zakaj volim Clematise,tvoji su živa reklama.Sreća je samo kaj nemam više kam saditi ruže,tvoje su stvarno primamljivih boja!
Sjedni,5!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 00:08
Koliko ljepote!!!!!!Sve je predivno no ruže su kraljice, prepredivne, jedna lijepša od ruge, o Clematisima nemam ni riječiClapClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 00:17
Gio, sam ti povećavaj brojno stanje, a mi ćemo uživati u šumi tvojih ruža i klematisa!!!LOLBig%20smile
 
Rain, znaš, baš mi je drago kaj ti se sviđa Embarrassed, a za mjesto za nove cveteke...joooj pa nemam ti ni ja baš više mjesta, ali se snalazim......LOL....svugdje piše da su ruže i klematisi kompatibilni, pa ja onda, novu ružu posadim uz stari klematis, a novi klematis uz staru ružu Tongue.....
 
Lorica, hvala ti draga što si navratila! Pokorno javljam da su platycodoni posađeni, sad ih zalijeva kišica, nadam se da će se dobro adaptirati i uskoro nam pokazati cveteke. Hvala još jednom, draga moja Big%20smile
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 00:53
Flavia draga nema me par dana, a ono kod tebe ludilo....Klematisi i ruže prednjače, to je za mene tvoj zaštitni znak, zatim predivni delfiniumi, digitalusi, neumorne dicentre, fuksije...Prekrasan mi je i clerodendrum i naravno lizijant, kojeg sam lani imala, ali nije preživio...Dobro se je držao cijelu zimu, ali jednostavno se je osušio...Moj je mimulus počeo cvjetati , baš ima lijepe cvijetiće, ali je daleko od onog tvog ogromnog...Tvoji klematisi cvjetaju već 15 dana, moji tek pupaju...Konačno se je danas otvorio prvi cvijet klematisa Pilu.....Imam dojam da je kod vas toplije i da ima više sunca, pa je vaše cvijeće naprednije.....smile169
sutra je novi dan
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 06:20

Super, definitivno znam da ću ponovo nabaviti istu vrstu Klematisa. Meni su oni favoriti.

A ruže kažeš da se nakon kiša tek sad otvaraju - ipak im je lijep i zdrav pupoljak. A ja sam jučer šetala dvorištem i nisam našla za ruže za slikanje - sve polutrulo!
Pa dobro, zato imam tvoj vrt pa malo uživam! 
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 06:47

O Flavia da samo znaš kako sam uživala u šetnji tvojim vrtićem!! Divne slikice si nam pokazala, sve objasnila i jako nas razveselila!!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 10:00
Jooj pa kod tebe je stvarno predivno, clematisi, ruže, sve je divno..
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 10:34
smile227 ruže su super!
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 11:37
Volim običi tvoj vrt jer mi je odmah nekak toplije u ovim jako kišnim i hladnim danima.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 12:37
Valjda će netko jednog dana neku novu vrstu klematisa nazvati Flavia!

A i "lignje" su prekrasne.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 206207208209210 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.