Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 251252253254255 260>
Korisnik
Poruka
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 23:38
Ne nikako nije pristojno vraćati poklone smile181!!
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 23:38

Smrckić Hug

Lantana...Heart...drago mi je da ti se sviđa...ove godine su se ruže i klematisi stvarno dobri pokazali, a i baš su dugotrajni cvjetovi...zadovoljna sam...a tvoji klematisi...pa već je uspjeh što su živi....treba ih natjerati na mediteransku klimu, a ako netko to može, onda ste to ti i naša Otok.
 
Hvala Moon Smile
 
Anči, nebi se ja baš složila da je tvoj vrt skroman...svega lijepoga imaš, i šta je još važnije, sve je tako uredno i "pod špagom" što ja nikada neću uspjeti Big%20smile
 
Bakić Heart Hug
 
 
a hibiskusi se fino zaletavaju.......
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 00:30
u vrtu cvate svašta ponešto....
 
BromineHeart ivančice i noćurak
 
"bijela" hortenzija....bar je na etiketi bila bijela...
 
lanjski delfinijumi....od 5-6 preživjelo mi je samo dva, ali sad su i mene prerasli...Big%20smile
 
 
 
campanula medium
 
 
gaillardia
 
penstemon
 
počela je i budlea
 
bijeli alium
 
digitalisi...uspješno prezimili i više ne izgledaju kao lignje LOL
 
 
 
 
bijela campanula
 
iberis
 
cytisus stablaš
 
još jedna gaillardia
 
ptilotus i aster alpinum
 
a počeli su i ljiljani...
 
dupli azijatik Coctail Twins
 
 
narančasti azijatik
 
 
i starinski ljiljan "Madona"
 
 
 
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 07:25

Ne znam kad sam imala ljepše jutarnje buđenje uz forum. Flavija draga, imala sam dojam da listam katalog kakvog rasadnika.

Moj duboki naklon!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 07:38
Draga Flavia ovo je nečuveno. Koja raskoš hibiskusa, prekrasno. Ostalo sve u tvom stilu, divno cvijeće na super fotkama.
Oduševio me onaj starinski ljiljan!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 07:42
Prekrasna jutarnja šetnja među ružama,clematisima,hibiskusima i prelijepom cvijećuTongueTongueTongue
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 08:08
Ostanem bez riječi kad vidim tvoje fibiće Tongue. Neznam im ni boje nabrojati :crveni,žuti ,ljubičasti Embarrassed ,..
Kod nas takve nisam vidjela za kupiti,niti da ih tko ima i nače bi se sigurno našli u mom dvorištu .
Ja imam bijeli i crveni najobičniji .
 
Moji bijeli ljilani trebaju cvasti svaki dan .
Mi ih nosimo u crkvu na Sv. Antuna .
 
 
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 08:35
Clap Prekrasno!
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 08:52
apsolutni favoriti su mi ruže i klematisi njih si doktorirala LOL....zaista nešto prelijepo divno je da si ih ponovno pokazala stalno šetam od prve slike do zadnje i natrag Big%20smile
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 08:55
Ah draga! Što reči što već nije rečeno? Neznam dovoljno dobru riječ kojom bi pohvatila tvoj vrt!!!
Na vrh
d.i.n.a. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 495
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje d.i.n.a. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 10:02
Norita je posebna... To je ona gotovo crna ruža? Može malo info?
Tena 28.3.2010
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 11:17
draga Flavija ne znam zašto si se baš ti našla prozvana u mojem usputnom komentaru? Ili misliš da si jedina kojoj sam slala Iwanu? Osim toga ti si dobila odraslu biljku u cvatu a ne pelcer pa mislim da nije fer na takav način podbadati ljude koji su ti dali nešto od srca
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 11:53

Draga Hana...naravno da sam se osjećala prozvanom jer nije to baš biljka koje ima na svakom čošku i od koje ima baš toliko pelcera da se dijele šakom i kapom....ali jednostavno ne mogu da ne odreagiram...., a da tebe ovo nije "dotaklo" sigurno se nebi ni javila, kao što se ni inače ne javljaš, nego šutiš ko...., bez kvalitetnog objašnjenja...a ti isti ljudi koji daruju od srca...i dobivaju od srca...pa to ne spominju...

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 12:03
Flavia draga,ovu ružicu imam i jaWink,nisam ni sanjala da tako lijepo miriši,hvala tiTongue
 
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 12:05
imam je i ja smile126smile79
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 12:18
Ti si kao posebna osoba u mom životu dobila i takvu orhideju...naravno da si i ti meni puno toga dala. Ako sve biljke nisam predstavila na forumu kao poklon od drage prijateljice moje najdublje isprike. A zašto šutim...to ti znaš najbolje. Ovdje nije ni mjesto ni vrijeme za takve rasprave.Toliko od mene,ugodan vikend ti želim
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 12:33
Sve ti je prekrasno Flavia, ali hibiji su mrakClapClapClap
sutra je novi dan
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 12:42
Pomislila sam da sam zalutala na Floru, pitam se da li i tamo ima ovakvih kolekcija ruža, clematisa, ljiljana, hibiskusa.

Tako se rijetko javljaš, ali onda raspališ i izazoveš opće oduševljenje.

Bravo Flavia, prekrasno ti je cvijeće

smile55
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 12:48
Konačno si se pojavil!!!
nikakve komentare neću pisati, osim da sam istinski uživala u tvome cvijeću a najviše u klematisima, ružama i hibiskusima.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 13:29

Drago mi je da su vam se dopali moji cveteki...daleko je to od savršenog, ali eto...ja zadovoljna...mene u biti najviše muči što nemam neku dizajnersku crtu da to sve malo ljepše uklopim...ali kaj je tu je...tak je kak je, meni je dobro svakako, sam nek preživi...Smile

Hoyić, drago mi je ako sam ti uljepšala dan Hug
 
Triša, ovaj starinski ljiljan...to je još od moje bake, pa mi je posebno drag.
Kaktusek, je, prelijepo miriši damašćanska ružica...mislim da joj je to najveća kvaliteta...samo što to čovjek nemože dočarati...treba baš doživjeti taj lijep i intenzivan miris Baš mi je drago da ti je opstala.
 
Bromi Heart
 
Hana, e baš sam posebna osoba LOL....to sigurno....a zašto misliš da znam zašto si ušutila? ...stvarno neznam....daj me prosvijetli...šta mogu što teže shvaćam....nisu svi vrhunska inteligencija...ja obično šutim kad nemam kaj pametnog za reć.....   
 
Jagoda, hvala ti draga Heart
 
Otok, bila sam na Flori...sad ću ti pokazat kak je bilo Hug, nikad skromnije....ali eto..bolje išta nego ništa.
 
Anči, i kod nas se ti ljiljani nose u crkvu za Antunovo, a ove godine je ovaj moj malo uranio...a hibiskusi...običnih zna biti kod nas po vrtnim centrima...a ovih tropskih velikocvjetnih nema za kupiti po dućanima nego isključivo kod Nine i kod Denisa Bojčića...oni stvarno imaju velik izbor tropskih hibiskusa različitih boja...uostalom svi moji su kod njih i nabavljeni.
 
Proljeće, Hug
 
 
...dakle Floraart 2011...bila sam još u utorak...lijepo je, ali skromno, što bi rekli, recesijski...puno manje štandova, puno manje cvijeća po travnjacima oko Bundeka i puno skromnija izložba...
evo par sličica;
 
 
 
ovo su Horvatove ruže..
 
 
 
 
 
 
 
sad malo šta je bilo po štandovima...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
na izložbi je prvi dan izgledalo ovako...puno je bilo i praznog mjesta u toj velikoj hali....
 
 
 
 
 
 
...a nakon obilaska, pala je kavica u jednom od kafića...sa pogledom na jezero s lijeve strane
 
...i ulov s desne Wink
 
 
 
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 251252253254255 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.