Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8586878889 260>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 23:36
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

nego jel imamo kakvu informaciju kako sa jasminom....jel se treba unositi ili može ostati vani?


Flavijica koliko sam čula imaja više vrsta jasmina. Jedan bi smrznuo, a drugi zahtijeva da ostane van kako bi cvjetao na godinu. Dobro se raspitajSmile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 07:16
smile39Stvaarno!
Čega ti sve nemaš i kako ti uspjeva. Hebe! Ja imam dvije male i strpljivo čekam LOL da procvatu dok sam još živa!Wink
 
A posebna pohvala Lily68! Trebalo je tu "beštiju" (ovaj put je izraz od miljaBig%20smile) dovesti živu i zdravu do tebe!
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 08:14
Flavia redovno šetam tvojim vrtom za koji mogu reći da mi je jedan od ljepših na našem forumu. Svo cvijeće ti je prekrasno, ali pored svog tog raznoraznog cvijeća posebno me oduševila tvoja cikasica koja naprosto buja. Neznam da li sam dobro shvatila da si je posadila u kiselu zemlju?!
smile79
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 08:26
crvena bugica je prekrasna a i hebe također (jel to trajnica? ), ma sve je prekrasno 
smile94
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 08:37
Lantana, Smrcko, Lilly, Maslačak, Bana, Lana2, Nata07....bok curke i hvala na posjeti i pohvalama....svima veeelika smile78
 
Baka ....naravno da će procvast...ako ne te male, onda svakako neka nova u cvijetu LOL...kao što je slučaj kod mene....a ono "dok sam živa"....pa naravno....moj tata je 37-o godište...i ja njega nikad ne doživljavam starog...znači to nisu nikakve godine....još je puno godina pred vama...a osim toga o tome ne treba tako razmišljat....nikad se nezna tko će kada...trebas se opustit i uživat!
 
Nata07, hebe je trajnica i prezimljava u kontinentalnoj klimi, a cvate u ovo vrijeme...
 
Smrckić, hvala što brineš oko mog jasmina....evo malo sam proguglala i mislim da se zove Jasminum azoricum i da lijepo miriši i da ga treba "spremiti" po zimi....a došle su i informacije za njega od drage Bromi! Ako i nije azoricum....sigurno će Hana ili Rain znati koja je to točno vrsta!
 
Lana2, cikasica treba biti posađena u kiselu zemlju...ja sam svojoj kupila onu za rododendrone...ali to je bilo u 5 mjesecu....tek je u 8. mjesecu pustila nove listove.
 
.....eto nadam se da sam odgovorila na pitanja...a sad se moram ić spremat...brat grožđe u naš mali vinograd......Smile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 09:26
Joj Flavia skoro sam pala u nesvijest...sinoć sam i ja zaljevala svoje cvijeće ureom, ali sam izgleda stvaaaarno pretjerala sa doziranjem!!!!
 
Isuse, šta ću ako mi cvijeće ugine???
 
 
I da još prokomentiram pošiljku, ti si sretnica, ali očekuj i žutu lantanu, ali samo ako mi pošalješ adresu. LOL
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 09:29
Proljeće draga....pa koliko si stavljala uree? ...hvala za žutu lantanu unaprijed....evo stiže pp! smile72
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 09:33
Begonije izgledaju smile227
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 09:39
Zastala sam na slikama hebe i dicentre, stvarno su preeekrasne!!! smile227
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 10:41
Kod Hebe sam totalno zablesirala... Moja zelenolisna cvate proljeće-ljeto a šarenolisna od lani mi još nije cvala, da li ti imaš takvu, možda još nije kasno da procvate, moram u inspekciju da vidim da li se nazire kakav pupoljčić.
Zapamtila sam i ja omjer za Ureu7, da li mogu i ovaj period koje biljkice zalijevati ureom?, kažu da bi u jesen trebalo obustaviti gnojidbu....
 
Begonije i bugice su ti smile227
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 10:49
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Proljeće draga....pa koliko si stavljala uree? ...hvala za žutu lantanu unaprijed....evo stiže pp! smile72
Ne pitaj me!!! Ne znam šta mi se dogodilo, kao da sam imala blackout!!!
 
Sada samo mogu Boga moliti, da šteta ne bude ogromna.Confused
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 11:01
smile213stigao smile230 dicentra ima dosta žila vjerujem da će se primit, posađena je i sada samo čekam da procvijeta- biti će i slikica

HugHug    smile78
Hug
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 11:10
Ma neće biti šteta Proljeće nisi stavljala više od mene sigurnoSmile
I sama si ponavljam "Ravna žlica  na 20 l , a ne 3/4 čaše od vrhnja"LOLLOL
LOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 11:28
zali još jednom sa puno vode a ukloni podmetače da se ispere, jer urea može

spržit žile smile113
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 11:57
Htjela sam to napisati, ali sam se bojala da ne bi ugušila cvijet vodom. Može i promijeniti zemlju, što baš nije zabavno. Ali ne mislim da je ona to toliko pretjeralaSmile
Pa Proljeće kolika je bila mjera, moraš se sjetiti?smile162
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 13:15
Znam ja kolika je mjera bila, ali nemoj da zachatavamo temu. Smile
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 13:35
Kad netko tko u svibnju započne stavljati slike u svoju temu u rujnu ima 87 stranica biljaka koje su sve jedna ljepša, raskošnija i egzotičnija od druge može se samo reći: - Bravo Flavia, svaka čast smile55!
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 14:27
Draga jel bi ja mnogo zachatavala (ko izmisli ovu riječ, prste sam polomila pišući je-ak želimo biti Englezi onda recimo Of topic) temu ako bi priupitala koliko si platila skakanje one male Dicendre u kolica, ako se sjećaš naravno ?
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 14:30
dok gazdarice nema da ti ja velim, 25kn jer je jedna skočila i za mene    HVALA Flavija
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 14:32
Hvala Hanći (a sad dalje u kut, čekam te)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8586878889 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,547 sekundi.