Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt u gradu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt u gradu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 20>
Korisnik
Poruka
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2012 u 23:33
evo me opet,divno cvijeće smile57
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2012 u 09:30
Floramye, drago mi je da ti je procvjetala, žao mi je što ti nisam dala još dvije biljčice koje su niknule a koje sam na kraju počupala jer ih je zagušio (gore spomenuti) korov.
Svesa, drago mi je da si bila....navrati ponovno.
Drage moje, moram se pohvaliti. Od subote sam u vlasništvu plavog i bijelog "krumpirka". Naručila sam plavi ....ali se eto i bijeli sasvim "slučajno" našao i naravno da sam ga usvojila Embarrassed Još ne cvatu (radim na tomeWink) ali se jako veselim. Stavit ću fotkice uskoro.
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2012 u 11:49
čestitam na prinovamaClap
Moj Osijek pun je sunca!
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2012 u 11:57
Evo me u tvom vrteku,imam dva tjedna zaostataka pa će trebati vremena da sve pregledam.Svašta lijepog imaš,a meni su kao i tebi cleome prekrasne.Imala sam ih prije nekoliko godine i nemam pojma zašto su nestale jer se same zasijavaju.Izgleda da sve dobro zalijevaš kad tako lijepo izdleda.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2012 u 13:42
 Već dugo nisam vidjela velikolisnu begoniju, prekrasna ti je !!!
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2012 u 15:02
Camellia, drago mi je da si opet navratila. Imaš pravo zaista dobro zalijevam jer je kod mene užasna sparina pa se bojim da će se sve sasušiti.
Tikvić - hvala. Zaista neumorno cvate. Baš mi se odužila za to što sam ju udomila.
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2012 u 20:54
Prekrasan gradski vrt.Svaka ti čast imaš puno raznovrsnog cvijeća.Vidim da si ljubitelj hortenzija, božura, klematisa i  hosti kao i ja .Isplati se navratiti češće kod tebe.
Kleoma ti ima fin krupan cvijet ,Thumbs%20Upa ona je takva samo na dobro plodnom zemljištu.
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2012 u 21:05
Prekrasan gradski vrt!Clap
Sve ti je u cvatu,prekrasne biljkiceClapNavratiti ću opet
 
smile113
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2012 u 21:58
smile227
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2012 u 22:52
Krasno Karmen a kloeme su woow
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2012 u 23:01
Karmen, ako si htjela one obične margarete, da ne kažem starinske, imam ih ja. Podsjeti me na jesen da ti ih pošaljem.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2012 u 14:59
Hvala vam što šetate mojim vrtom i dok mene nema. Svašta sam slikala pa ću večeras staviti slike. Do tada  Hug
Dadinice baš te sam htjela. Javim ti se na jesen smile79
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 13:17
Karmen, malo sam opet bila kod tebe. Noćne frajle u bijeloj boji još nisam nigdje vidjela uživo.Kod mene nekako uspijevaju samo roza. Žute sam sijala već dva puta i ništa od njih. Ove godine krećem u treći pokušaj. Reci mi gdje si kupila onaj plavi Heavenly blue slak?
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 15:23
Sanja, baš mi je drago da si prošetala. Sram me bilo zanemarila sam potpuno svoju galeriju. Skupila sam nešto sjemena noćne frajle pa ću ti dati i bijele i ove šarene ako želiš. Slak sam kupila ili u Baumaxu ili Pevecu. Jako neobična boja a najljepše je cvao tek u devetom i desetom mjesecu. Nisam uspjela skupiti sjeme ali se nadam da se nešto rasulo i po posudi jer sam dio stavila u posudu a dio u zemlju.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 15:42
Baš mi je gio pravi gušt prošetati tvojim rascvjetanim stranicama !!  Lijepe i bujne su ti bile lani biljčice, što ti želim i za ovo ljeto !!  Lijepi pozdrav smile113
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 15:45
Želim!!!!! Misli na mene. A slak ću pokušati potražiti u Baumaxu i Pevecu. nekako uvijek zakasnim s tim lijepim bojama. Prošle godine sam sva sretna bila kada sam našla krasni plavi slak, nisu pisali nikakvi detalji, a ispostavilo se da je niski i da ne puza, a ja ga, sva sretna, posijala uz ogradu.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 17:02
Karmen samo da znašsmile113da vidim gdje si tako dugo?
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 17:22

Karmen, sada kada smo vidjeli ljepotu tvog vrta, bilo bi lijepo da nam pokažete i vaše kreativne uratke, da vas upoznamo u "kompletu" .    
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 17:57
Djevojčice moje drage baš ste me ugodno iznenadile. Dobrodošle u moj vrt. Pa idemo redom:
Sanja - dogovoreno za sjeme. pišem te. Šalji adresu.
Free - hvala ti. Možda nas čuje neko gore i doista bude tako i ove godine. Dobro se sve držalo s obzirom da mi je vrt na zapadnoj strani i skoro cijeli dan je sunce, koje prži. Ali spašava me bunar.
Aralija - lijepo da si došla... što da ti kažem cijelo radno vrijeme sam za računalom i onda mi se neda više, iako želim podijeliti s vama svaki novi cvjetić
Bucka - dobrodošla! decoupage mi je velika ljubav. Imam i tu svoju galeriju ali mi se isto ne vide slike pa me to demoraliziralo. Ne znam zašto se to događa. Ako netko želi može vidjeti moje radove na mom blogu: http//www.mojsvijetstvaralastva.blogspot.com
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 18:27
Da mi se tvoj vrt sviđa, to sam već prije napisala. Valjda će uskoro proljeće, dakle u očekivanju noivis slikica, šaljem ti pozdrave.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 20>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.