Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izzy: Laboratorij žica i perlica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izzy: Laboratorij žica i perlica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 20>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 18:59
S obzirom da sam nedavno (prošli tjedan) imala svoj prvi nastup u trbušnom plesu smile203, nisam željela kupovati kostim jer imam malo problema s veličinama, stoga sam se okušala u samostalnoj izradi... Nažalost, nisam planirala da će mi to oduzeti toliko vremena, stoga sam (uz suknju mamine izrade) uspjela napraviti samo grudnjak, a pojas sa "zveckalicama" sam uspjela samo započeti... Skužit ćete sami zašto mi je trebalo tjedan dana za ovo čudo! smile189






Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 19:01
U međuvremenu, da se odmorim od šljokica i igle i konca, uspjela sam i napraviti jednu narudžbu za Slavoniju... Svi vole zveckalice pa ih (nažalost) moram ponavljati i u istim bojama, uz pripadajuće naušnice od ahata... Malo sam se i zaigrala sa "ambalažom"....






Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 19:15
Prava si majstorica! Kostim je prelijep za takav ples!
Ova zveckalica definitivno po mom ukusu... smile93smile39
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 19:19
Hvala Monna! Suknja je bila tirkizna, a veo za koreografiju zlatni, tako da je išlo dobro... Što se zveckalica tiče, morat ćeš mi dati svoju adresu da te prvom prilikom nagradim za sve one vilinske ljepote kojima nas obasipaš neprestano! smile91
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 20:18
Kostim predobar...i fakat puno posla smile141A zveckalica i naušnice u pripadajućoj ambalaži.... preslatke. Bravo za vrijedne i maštovite ruke....
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 23:26
Hvala Primavera! Da, puno posla, mislila sam ići će brže, kad ono.... S pojasom će biti još veselije jer je veći, ali to sad mogu polako jer se ne žurim... smile61
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 00:48

dobro si ti imala volje za ovo radit (mislim na grudnjak za trbušni ples) i divim ti se.

naušnice i narukvica su mi baš slatki Smile

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 10:05
Super da si stavila grudnjak, jer ti se divim kako si to uspjela napraviti pored svih drugih "obveza".
Ispao je super i super ti je i stajao Smile
 
A ostali nakit...da li trebam nešto komentirati uopće???Smile
 
Mislim da si već davno pokazala koji si znalac i da mi već odavno uživamo gledajući tvoje kreacije....Imaš nepresušnu inspiraciju!!!
Naušnice su super ispale.
 
P.S. dobar ti onaj kamen za dekoracijuLOL
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 10:12
Embarrassed Nećemo o tome kako mi je stajao, bitno samo da nije spao sa mene, ostalo manje važno... Da imam manje "frendice", manji bih grudnjak imala i manje perlica prišivala! LOL
Ma imam brdo inspiracije i za nakit i za decoupage, ali nekako ne mogu naći materijal koji bih htjela pa moram kompromise raditi! Iznenadile su me ove zveckalice, kako ih ljudi stvarno vole nositi... A kamen je uspomena sa Punata, a držim ga u stanu u dekorativno - samoobrambene svrhe! smile124
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 10:20
ja mislim da bi nam svakako morala staviti svoju sliku u kostimu i malo protresti da vidimo kak se oni lančići na grudnjaku njišu. možda neki filmić da nam snimiš?! ovako sama ambalaža ... Wink
 
nakit standardno prekrasan!
nije ni čudo da te nema danima
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 10:30
Nezasitna Anastazija! smile60 I sam nastup je bio testiranje i pomicanje mojih osobnih granica, morala sam dodatno zaviriti u svoju vrećicu hrabrosti da si još malo dodam! Zato zasad samo "ambalaža"! Ili da nađem modela s foruma? Thumbs%20Up Neki ljudi ni nakon nekoliko tisuća postova nisu objavili svoju fotku, a ti bi mene praktički polugolu?!?! LOL
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 10:43
ma nebi ja tebe polugolu.... samo da vidim kako se taj grudnjak ponaša u upotrebi. ako mi se svidi da naručim da i meni napraviš jedan da imam za kakav domjenak na poslu (možda bi me poslali na bolovanje kad bi se takva pojavilasmile173, ili bi netko drugi završio na bolovanju i još me tužio zbog duševnih boli)
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 10:45
Anatazija, ti si TOTALNO opičena!!! smile42
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 11:36

ne samo smile42 nego i smile148

baš sam sad kod orce na temi napisala nešto vezano na tu temu.
ah ....
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 11:42
e da ... zaboravih. zaintrigirala si me sa fotkama ljudi s foruma, pa moram laprdati da natučem 500 postova da ih mogu ići gledati. a kad mi napraviš grudnjak možda i svoju tamo stavim smile199
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 13:09
grudnjak je fenomenalan.... moram pokazati mm kad dodjem s posla danas!!! izgleda da ćeš u serijsku proizvodnju :)
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 13:17
sad sam pogledala i narukvicu, pa prekrasna je... ja sam jednom probala napraviti na ovaj fazon da nije spojena i nije mi uspjelo održati je uspravno!!! sve se krivila kad je spustim negdje!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 16:32
Malena - NEMA ŠANSE da sebi radim još jednom takav grudnjak, a kamoli još u serijsku proizvodnju! Cijelo vrijeme dok sam to prišivala sam se pitala šta mi je trebalo u životu, stvarno puno pipkavog posla! Napravit ću ti to samo ako ti je brak u krizi i taj grudnjak je jedino sredstvo spasa! smile80
Što se narukvice tiče, misliš na onu tirkizno - rozu od memory žice? Fora je u tome što ju moraš spojiti nekoliko puta, okomito ispreplesti jako tanku žicu tako da spojiš sve ove žice na koje si nizala, onda je čvrsta da možeš sjesti na nju! Ne znam vide li se te žice na slici, moram malo proučiti...
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 17:57
majstorice naša,svaka ti čast!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 18:50
Vratila se Rose!!! smile112
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 20>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,267 sekundi.