Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - razglednice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


razglednice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 26>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2010 u 10:23

Mimar tvoje fotke su mi nevjerojatno lijepe!!!

A što se tiče stazica, drugi puta ćemo na kavicu kada se sretnemo na nekoj od ovih gore stazica, važi?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2010 u 11:48
Uvek draga, bilo kad i bilo gde!
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2011 u 21:43
Malo sam "čitala" razglednice koje šaljemo na forum, baš sam uživala i mislim si gdje smo sve bili i kako nam je bilo lijepo.
Pa nije moguće da još u ovoj godini nitko nije "poslao" niti jednu razglednicu i razveslio nas.
 
Gdje ste bili pošaljite nam koju razglednicu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 20:14
Evo nekoliko razglednica na putu iz Brača do Varaždina

1.
Na Braču snijeg, orkanska bura - snimljeno iz auta


2. Ovo nije more nego Krbavsko polje poplavljeno


3. Plitvice


4. Zimska idila pokraj Plitvica


5. Zagorski bregi


život je more
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 21:05
To je to Lantana, hvala na razglednicama s tvog putovanja, mislim da će i druge veseliti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 21:41
...bravoClap
 
 
...sto je bilo snijega na Bracu ove  godine!!??
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 21:51
....pozdravi  iz  Dubrovnika,  Most  dubrovacki  tj.  Most dr Franje Tudjmana...
 
 
Na vrh
lela.v View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.v Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 22:23
Sike iz Novog Sada,nešto je od jesenas,a nešto od pre par dana:
Na vrh
lela.v View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.v Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 22:33
Nekako mi je uspelo da pošaljem slike ,ali nema naziva koji su na photo bucketu,ne znam kako se to postiže?
Na slikama je Limanski park u snegu,Dunavski park jesenas i kafić na obali Dunava na mestu zvanom Ribarac.
I još se vidi Dunav sa tvrdjavom.
Pozdrav svima!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 07:12
Hvala cure na razglednicama!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 09:38
Predivne slike!ClapClapClap
Lela.v naprosto staviš sliku i prije slijedeće otipkaš njen naslov ili tekst koji hoćeš i ideš dalje opet slika i....
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 09:44
Manči, vi nikako da se odlučite čiji vam je taj mostsmile96, a ja bila na njemu i slikala se, šteta što te onda nisam poznavala.
 
Lela, super razglednica - čak iz Novog sada, to je zaista vrijedno pažnje, kad se snađeš sa slikama napravi razmak između njih i stavi veličinu 480 x 64a, puno je uočljivije.
 
Baka i ja ćemo ti "poslati" razglednicu iz Rijekesmile219
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
lela.v View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.v Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 11:19
Triša,sledeći put ću znati da razmaknem i smanjim,hvala!
Radujem se ''pošti'' iz Rijeke (blago vama!)
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 12:08
Evo samo za tebe jedna iz moje arhive. Pogled s Trsatskih stuba na Rijeci na more,Učku ..... .
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 12:18
divno,sivno...mene je raznjezila slika sa labudovima
kucam pogresna slova ,al ne brise mi se
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 15:04
....Trisa moras ponovo put pod noge  ...pa cemo zajedno provjeriti  kako  se  most   zove...LOL 
Na vrh
lela.v View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.v Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 15:54

Još jedan labud specijalno za raznježenu Gioia-u!
Baka,shvatila sam pouku,ali proverićemo kad budem još fotkala;tek radim na arhivi!Hvala za sliku Fiume!(?)

Sad sam se setila da se odavde često putuje u  Madjarsku u Szegedin,pa evo i tog lepog austrougarskog grada.


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 16:49
Lantana svašta si ti vidjela kad da si obišla pola svijetaLOL
najčudniji je onaj snijeg na BračuConfused
Antonija prekrasno - most je monumentalanThumbs%20Up
lela v. lijepo je u Novom SaduClap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 17:16
Originalno poslano od člana manči manči napisao:

....Trisa moras ponovo put pod noge  ...pa cemo zajedno provjeriti  kako  se  most   zove...LOL 
Zbilja bi me to veselilo, krasan je Dubrovnik.
 
 
Cure s radošću sam otvorila ovaj naš poštanski sandučić i pročitala predivne razglednice.
 
Pišite i šaljite opet.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 17:31
Lantana, stvarno me iznenadilo vidjeti snijeg na Braču, tamo sam samo ljeti i nekako ne mogu vjerovati da i snijega zna biti.
Manči, most je prekrasan, stvarno moram ponovo do Dubrovnika
Lela, lijepe slike iz Novog Sada, davno sam bila u Petrovaradinu
Baka, i naravno domaći ambijent, uvijek lijep
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 26>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.